Problem z jelitami i lęk przed rakiem - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem z jelitami i lęk przed rakiem

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Problem z jelitami i lęk przed rakiem

Od ponad 2 miesięcy zauważyłam u siebie niepokojące objawy. Najpierw pojawiła się w kale krew.Sytuacja powtórzyła się potem jeszcze dwa razy. Do tego uczucie niepełnego wypróżnienia, stolec oddawany w częściach, czasami śluz. Stwierdziłam, że wobec tego zapiszę się do chirurga proktologa, bo lepiej to skonsultować. Wizyta za 1,5 tygodnia ( w pierwszej kolejnośc***ilne przypadki). W tym czasie niestety doszły kolkowe bóle brzucha- dość silne i brak apetytu. Poszłam do lekarza rodzinnego, który dał mi Duspalatin. Kłucie trochę ustało, ale nie do końca.Odkąd przeczytałam, że takie kolkowe bóle brzucha to jelito drażliwe, lub rak to boję się coraz bardziej . Lekarka twierdzi, że prawdopodobieństwo tego nowotworu u tak młodej osoby jest niewielkie, ale i tak nie mogę przestać o tym myśleć.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z jelitami i lęk przed rakiem

Twoje obawy istotnie są uzasadnione, ale nie widzę innej możliwości, jak zaczekać na wizytę u specjalisty. Przypuszczalnie będziesz miała zlecone dalsze badania diagnostyczne, aby rozwiać wszelkie wątpliwości co do przyczyny wymienionych objawów, ale być może sam wywiad i badanie w gabinecie już nakreśli jakiś kierunek. 

Ze swojej strony życzę, aby okazało się, że to coś banalnego i łatwego w leczeniu, a przy okazji nie zalecam stawiania samodzielnych diagnoz na podstawie tego, co wyczytasz u doktora Google - wydaje się mało prawdopodobne, że będzie ona trafna, zwłaszcza, że pod uwagę należy brać szereg innych czynników i zależności, które są istotne, a które ze zwykłej niewiedzy zwykle się pomija, za to dostarczysz sobie solidną dawkę zbędnego stresu.

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
[olinkowy status to już historia, z powodów technicznych właściwy zobaczysz w moim profilu wink]

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Problem z jelitami i lęk przed rakiem

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021