Artur przepraszam cie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Artur przepraszam cie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Artur przepraszam cie

Mam na imię Artur moje życie nie było sielanka od najmłodszych lat pokazywalo mi że wcale nie będzie łatwo na początek ofiarował mi dwoje rodzicow którzy byli stworzeni do nie bycia rodzicami . Całkowicie zapomnieli mi pokazać co to Miłość i okazywanie uczuć wszystko było w tym domu kopertę o kłamstwo i oblude i tak faszerowane mnie nienawiścią do świata i ludzi lecz zacząłem dorastac i szukać prawdziwej miłości bo przecież w filmach jest taka . Niestety wszystkie próby spelzly niczym rosa na zdzble trawy bo los chciał abym był sam szukałem dalej trochę po omacku i na siłę aż moje życie zostało całkowicie zdewastowane w ogromnym cyklu auto destrukcji co doprowadziło mnie do zakładu karnego który jest całkowicie pozbawiony uczuć A ludzie tam noszą maski odpowiednie i adekwatne do sytuacji . Znużony życiem pozbawiony wszelkiej nadzieję spotkałem na swojej drodze niewiasty o dużych plemiennych włosach mila spokojna normalna posiadający UCZUCIA . Kobietę moich marzeń która co prawda nie szukała miłości znudzona ciągłym rozczarowania i moje plany względem niej czyste szczere intensywne i niemal namacalne przetrwallismy 10 miesięcy w pogoni za marzeniami i miłością ona oddawał cała siebie była niczym duch pokonując wszystkie przeszkody aby tylko moc spełnić swoje pragnienie czyli spotkanie że mną. Dla mnie kazdasekunda spędzi na tam bez niej była męka tak na prawdę pomimo łaski która dostałem od Boga odczułem karę która musiałem spłacić społeczeństwu. 09.09.2018 . Upragniony dzień w którym zamiast nieść ulgę, radość i wszystko co najlepsze dla kobiety która jest dla mnie słońcem zacząłem wszystko psuć. Ranić . Nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie jak można ranić kogoś kto ofiarował mi całe swoje życie. Hihot losu kara klątwa A może po prostu usiadłem na laurach i na ta chwilę Bóg zesłał nam nadzieję w postaci oczekiwania na ciążę. Niby każdy zdrowy chłop by stanik do pionu A ja co ? Niczym deblu i również dalej śmiałem destrukcyjny taniec czy podane wcześniej przyczyny są prawdziwe ......... Nie bo jak można wymagać od pieska zrealizowania komendy świąd gdy wcześniej nikt tego co nie nauczył nie pokazał więc i ja zamiast oddawać to co dostaje czyli Duża ilość Miłości opiekunczosci serdeczności pokazywalem jaki jestem z jade się wywodzi z jade zapytasz że świata pozbawionego matczynej opieki ,domowego ogniska i prezentów pod choinkę. Uczy mnie jak Galileusz swoich ucznia cierpliwie - lecz brak jej cierpliwości. Oddanie - lecz to ja miałem oddać całego siebie Kim jestem potworem? Myślę że jestem zagubiony pomiędzy dobrym światami w którym jest moja luba moje okno na świat i ludzkość Magdalena moje słoneczko A światem starych przyzwyczajeń i nauk nie wywodzących się z dobrą i zyczliiwosci czego chce od życia? Aby pokazało mi drogę która mam podążać. Tor którym jedzie pociąg zwany RODZINA o co prosze kobietę z moich snow o cierpliwość i wyrozumiałość taka jaka miała do tej pory ale i o to aby traciła mnie w ucho jak niesfornego kundelka o co prosze Boga aby dał jej siłę na zniesienie mojego okresu przyswajania wiedzy zwanej życiem aby dał jej mądrość jak że mną postepowac pomyślcie że jestem nie dorozwiniety głupi zły nie ogarnięty A ja zadam wam pytanie czy gdy wrzucisz przedszkolaka na egzamin maturalny zda go ? Czy musi się uczyć 18 lat ja nie mam tyle czasu za 7 miesięcy na świat przychodzi moje dziecko któremu chce dac to czego ja nie dostałem. Tobie Magdaleno Czaja dziękuję ale przede wszystkim przepraszam za moje. Ciągle niewytumaczalne wybryki niszczące nasz związek i prosze o czas i nadzieję oraz wiarę że gdzieś we mnie jest człowieczeństwo i chęć A wręcz pragnienie stworzenia A Tobą rodziny bo jesteś kobietą pełną wartości które kierują Tobą w życiu dając ludziom do sokoła uśmiech na buzi A ciągła passa negatywnych sytuacji w twoim życiu niech się zakończę
Przepraszam to za mało więc proszę. Tyyyyyyylko Tewwweoj.

Artur

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Artur przepraszam cie

Burza gradowa. smile Facet daj na luz. Ludzie też mają dzieci. Każdemu też zdarza się robić jakieś tam głupotki w życiu. A ty to wszystko przeżywasz jakby nie wiadomo co się złego działo.

Nie czynię dobra którego chce, ale czynię to zło, którego nie chcę.

3

Przepraszam, ale:
plemienne włosy
oraz komenda do psa: "świąd!"
spowodowały że śmiechłam na głos.

4

Ale o co chodzi ?

Dobro zawsze wraca :-)

5

Z jakiego języka tak dzielnie zasunął translator?
Jakieś zwierzenie zapuszkowanego robota, czy co?

If you manipulate words it is a lie, if you play on words it is a joke, if you rely on words it is ignorance, if you transcend words it is wisdom. Sri Sri R.S.

6

Nie dałam rady przeczytać, ktoś streści? smile

7

Ale ta kobieta chociaz tu siedzi czy to takie gadanie dla gadania?

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Artur przepraszam cie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018