WYBACZENIE. OLA PRZEPRASZAM. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » WYBACZENIE. OLA PRZEPRASZAM.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: WYBACZENIE. OLA PRZEPRASZAM.

Poznałam pokrewną sobie duszyczkę. Ale popełniłam błąd. Teraz ta osoba nie chce mnie znać. A mnie znowu jakby świat się zawalił. Bo nie chciałabym tej osoby stracić, tak naprawdę dopiero Ją zyskałam. Przepraszam. Olu Wybacz mi. Asia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: WYBACZENIE. OLA PRZEPRASZAM.

PROSZĘ WSZYSTKICH O WSPARCIE, POMÓŻCIE MI NAMÓWIĆ OLĘ ŻE WARTO DAWAĆ LUDZIOM DRUGĄ SZANSĘ!!! !!!!!! WARTO OLU!

3

CHOLERA. STRASZNIE MI CIĘŻKO.:(

4

1. Nie pisz postu pod postem.
2. Wyłącz Caps Lock. Duże litery w netykiecie oznaczają krzyk. Nie krzycz na forum.
3. Zapoznaj się z regulaminem forum i zacznij przestrzegać zasady w nim zawarte.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

5

Wielokropek dzieki za pomoc....;/

6

musisz opisac konkretniej co sie stalo, bo tak troche ciezko cokolwiek powiedziec

7

Heh, jednak nie prawda. Nie warto się starać o przyjaciela, który nie potrafi wybaczać. Kimże jest człowiek, który nie rozumie, że ludzie czasem są zagubieni i popełniają błędy. Ale dziękuję za cenna lekcję. Przynajmniej wiem, że są ludzie, którzy nie mają oczu i uszu i nie widzą i nie słyszą zagubienia. Są udzie zgorzkniali, którzy myślą tylko o sobie. Mimo, że nie raz dostałam po dup*e i pewnie jeszcze nie raz dostanę to potrafię wybaczać, i będę wybaczać. Bo jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów.

8

Sadeness, jaki jest cel tego wątku? Bo cały czas mam wrażenie, że tylko Ty rozumiesz, o co w nim chodzi. A to raczej mija się z celem pisania na forum...

9

miałam koleżankę, z którą wiele Nas łączyło. Wspólne zainteresowania. I ogólnie dobrze Nam się spędzało czas. I byłyśmy w knajpie na piwie, ja za dużo wypiłam. Miałam jeszcze z 3/4 piwa. On chciała już iść, ja chciałam dopić piwo do końca, więc zaczęła się sprzeczka, ja powiedziałam, że jak chce to niech idzie, a ja pójdę jak wypiję. No i poszła i się obraziła. Po czym powiedziała, że już nie chce się ze mną kolegować....abstrakt no ale cóż...

10

I chciałaś przepraszać koleżankę za to, że zachowała się jak rozpieszczona dwunastolatka? Rozumiem, że dla Ciebie strata bliskiej osoby z tak idiotycznego powodu jest trudna, ale litości... sądzę, że wiele nie straciłaś, oceniając po zachowaniu tej dziewczyny. Masz rację, abstrakcja...

11

Tylko smutno jest mi dlatego, że ludzie tak łatwo przekreślają innych ludzi...nie mają w sobie wyrozumiałości i najzwyklej w świecie nie potrafią wybaczyć drugiemu człowiekowi....

12

Jeśli w trakcie tej sprzeczki nie powiedziałaś jej nic naprawdę podłego to... po co Ci ona? Chcesz koniecznie mieć kogoś, przed kim możesz się popłaszczyć?

Anemonne, nie zgadzam się. Dwunastolatki zwykle się tak nie zachowują. Raczej dzieci w piaskownicy.

Tylko smutno jest mi dlatego, że ludzie tak łatwo przekreślają innych ludzi...nie mają w sobie wyrozumiałości i najzwyklej w świecie nie potrafią wybaczyć drugiemu człowiekowi....

Nie ludzie. Ona - jedna, konkretna, dziecinna, rozpieszczona osoba. I, proszę, nie używaj słowa "wybaczyć" w odniesieniu do tej sytuacji. Co ona ma Ci wybaczać? Ty żadnej zbrodni nie popełniłaś.

13

Ostatnio czuję się bardzo samotna, więc bardzo się cieszyłam, że mam z kim wyjść, pogadać...nic więcej Jej nie powiedziałam...ja rozumiem, że mogła się obrazić....ale nie myślałam, że od razu mnie przekreśli...

14

vinnga, masz rację. Przepraszam wszystkie dwunastolatki wink

Sadeness, ja nie wiem, co ona miałaby Ci tutaj wybaczyć. Strzeliła klasycznego focha o głupotę, nie było tutaj o co się obrażać - to jej problem. Myślę, że tu problemem nie jest brak skłonności do wybaczania, ale skłonność do zachowywania się jak księżniczka na ziarnku grochu i do paskudnego traktowania innych ludzi.

15

Właśnie wiem, że żadnej zbrodni nie popełniłam tym bardziej jest mi przykro...:(

16

Sadeness, zrozum, że normalni dorośli ludzie się tak nie zachowują. Nie strzelają fochów z takiego powodu. A nawet gdyby strzelili to ten foch powinien minąć już w drodze do domu. Twoja koleżanka jest naprawdę dziwna i nie ma sensu walczyć o kogoś takiego. Po co Ci taka koleżanka? Przecież przy niej nie mogłabyś nawet powiedzieć co myślisz na jakiś temat, bo jeśli ona myśli inaczej to się obrazi na x dni...

Rozumiem, że czujesz się samotna. Ale przecież nie tylko ona jest na świecie. Uczysz się? Pracujesz? Wyjdź z inicjatywą do jakiejś innej dziewczyny ze swojego otoczenia lub przyłącz się do jakiejś grupki. Może odśwież jakieś znajomości z dawnych lat? Wyciągnij kogoś na kawę czy na piwo, może przypadniecie sobie do gustu i będziesz miała z kim częściej wychodzić? Z tą Twoją "koleżanką" nie ma sensu się zadawać.

17

Właśnie się o tym przekonałam w 100%, że nie jest człowiekiem zasługującym na moją przyjaźń. Kurcze, tak łatwo jest zranić człowieka słowami, tak łatwo wykorzystać przeciw niemu jego słabości, błędy.
Aktualnie szukam pracy, w tym roku się obroniłam, studiowałam pedagogikę.
Miesiąc temu rozstałam się w z facetem po  3 latach. Przyjaciół gdzieś po drodze zagubiłam, i raczej nie mam jak odnowić kontaktów.
Staram się wyjść z inicjatywą ale jak wyjdę to kończy się jak wyżej opisałam:(

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » WYBACZENIE. OLA PRZEPRASZAM.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018