co sadzicie? o co mu chodzi? przepraszam za pisownie :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » co sadzicie? o co mu chodzi? przepraszam za pisownie :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: co sadzicie? o co mu chodzi? przepraszam za pisownie :)

okolo rok temu zauwazylam, ze przyglada mi sie pewien mezczyzna kojarze go tylko z widzenia mieszkam w malej miejscowosci, postanowilam obserwowac go, ale nie tak aby on to zauwazyl , czy on tak za kazdym razem na mnie patrzy czy nie i...... okazalo sie, ze za kazdym

najczesciej spotykam go w jednym ze sklepow...... raz stalam w kolejce i on tez tam byl z dziewczyna , dziewczyne kojarze ze szkoly i czulam jak patrzy sie caly czas ,wiec w koncu spojrzalam tez na niego zaczol ja obejmowac, ale wciaz na mnie patrzal (w moim odczuciu wygladalo to tak, jakby chcial odwrucic uwage tej dziewczyny zeby ona nie zauwazyla, ze sie wpatruje we mnie i ja obejmowal, a na mnie sie patrzal)

gdy jedzie samochodem tez sie mi przyglada, co o tym sadzicie o co moze mu chodzic? dodam ze fajny z niego facet, ale nie na tyle zeby mnie interesowal

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: co sadzicie? o co mu chodzi? przepraszam za pisownie :)

Mi to wygląda na to, że liczy pewnie na romansik, mimo że z tego co piszesz ma kobietę. Albo po prostu tak nachalnie się gapi.

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

3

dziekuje za odp. dziwne jest takie patrzenie tym bardziej,ze tyle to juz trwa dodam, ze to dojrzaly facet ma 34 lata ma kobiete , swoja firme nie wiem, czy ma dzieci napewno z ta kobieta co jest teraz niema

Jestem w podobnej sytuacji :-) I też się zastanawiam, o co może chodzić. Tzn prawdę mówiąc, to już coraz mniej mnie to interesuje, bo mimo kuszącej chęci wiary w to, że takie gapienie się coś znaczy, wyznaję zasadę, że jeśli facet naprawdę czegoś chce, to podejmuje jakieś konkretne działania w kierunku tego, by to dostać :> A jeśli się tylko przygląda, to... niestety za mało. Widać - wcale mu nie zależy.
Ale aż się uśmiałam, kiedy przeczytałam Twój post, bo wszystko (łącznie z obejmowaniem jakiejś dziewczyny) jest analogiczne do mojej sytuacji. Tylko lokalizacja spotkań inna, no i ten "mój" raczej nie jest w związku.

Przyłączam się do prośby, wypowiedzcie się, co myślicie o takim zachowaniu u faceta. U mnie to o tyle istotne, że to jest obecnie jedyny facet na horyzoncie, który mi się podoba.

5

o prosze:) a mozesz napisac dlugo to trwa u ciebie i czesto go widujesz?

6 Ostatnio edytowany przez regina.di.quadri (2011-12-08 23:05:47)

Widuję go w weekendy. Najśmieszniejsze jest to, że tak naprawdę spotykam go od jakiś 2 lat, bo spędzamy czas w tych samych klubach. Ale wcześniej nie zwracałam na niego uwagi, bo wydawał mi się gburem (zresztą nadal taki mi się wydaje wink) i nigdy nawet na mnie nie spojrzał. To się zmieniło jakoś w październiku, zauważyłam, że się mi przygląda i przez to sama zwróciłam na niego uwagę. No i tak to trwa, on się patrzy, aż raz (!) się do mnie uśmiechnął, ale to jego spojrzenie nie jest takie tępe (chodzi mi o to, że widać w tym spojrzeniu jakieś tam zaangażowanie). Nigdy nie widywałam go z żadną dziewczyną, dopiero ostatnio pierwszy raz, i wtedy właśnie miało miejsce to obejmowanie jej zaraz po tym jak wlepiał we mnie patrzałki. Nie wiem, o co chodzi i gdyby to był ktoś inny, to pewnie w ogóle by mnie to nie interesowało. No ale tak jak wspominałam, jest to obecnie jedyny facet, na którym mogę zawiesić oko.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » co sadzicie? o co mu chodzi? przepraszam za pisownie :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018