Trwała ondulacja u faceta co tym sądzicie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Trwała ondulacja u faceta co tym sądzicie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Trwała ondulacja u faceta co tym sądzicie?

Z natury mam włosy falowane puszące sie ok 4 cm. Wyglądają nijak a wrecz fatalnie. Fryzjerka mówiła że musiałbym je codziennie prostować lub twała ondulacja. Zrobiłem trwałą i wglądam dobrze. Takie małe drobne sprężynki. Słyszałem nawet komplementy i nikt by nie uwierzył że to trwała ondulacja. Pytam was drogie kobiety co o tym sądzicie. Narazie jestem singlem ale zastanawiam sie jakbym miał dziewczyne. Czy nie przeszkadzało by wam to?

Zobacz podobne tematy :
Odp: Trwała ondulacja u faceta co tym sądzicie?

No, ja bym nie została dziewczyną faceta, który robi sobie trwałą albo codziennie prostuje włosy big_smile Ale może są takie, którym się to podoba, nic straconego.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Mnie by nie przeszkadzała trwała ondulacja, ale jeśli mój facet spędzałby przed lustrem więcej czasu niż ja, to bym go pożegnała.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

Odpowiedzi na wszelkie pytania znajdziesz w Regulaminie naszego forum ;-).

4

Nie no, dla mnie to prowokacja. Nie wierzę ze facet zdecydowal się na trwałą ondulację, zamiast na dobre męskie cięcie i kosmetyki do ułożenia fryzury. No i chciałabym zobaczyć autora jak bedzie wyglądał z tą trwałą i odrostami. big_smile

5 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2018-10-07 19:42:16)

Szczerze to nie interesowało by mnie, co dokladnie robi ze sobą facet, by dobrze wyglądać. Skoro ja mogę zrobić trwałą czy wyprostować włosy, on też może..bardziej niemęskie byloby, gdyby robił wokół tego dużo szumu i dopytywał mnie, czy mu pozwolę, to byłoby niemęskie.Albo gdybym musiala uwazać, by mu tych włosów nie zburzyć..

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

6

facet, ktorego zajmują takie problemy,  wydaje mi się niemęski. Coraz więcej takich metroseksualnych, wymuskanych  gości skupionych na swoim wyglądzie i poprawiających 10 razy niesfornego  loczka nad czołem, żeby układał się w pożądanym kierunku  wink
Nie, dziękuję...

7

Ok musze coś sprostować. Heh nie jestem metroseksualny. Nie depiluje rąk nóg klaty itp. Nie latam w mega obcisłych rurkach które cisną w wiecie co. Rajstopach męskich jak widziałem w necie (myślałem że se śmiechu zrobie pod siebie)  nie używam tych pudrów "męskich" nie latam to manikiurzystki czy jak sie to tam pisze robić pazurki. Chodzi mi tylko o fryzure. Czy to naprawde takie złe że chce se skrócić czas w układaniu moich rąbniętych włośów. Uwierzcie mi że wszystkie "super kosmetyki" które kosztowały fortune ogarniały je na chwile. Jest jeszcze wyjście ogolić się na łyso. Odpada próbowałem i wyglądałem śmiesznie. Też śmiać mi sie chce z metro facetów. Ale nie oszukujmy sie. Wygląd jest ważny. Opowiem historie. W liceum miałem przerąbane. Zgadnijcie dlaczego. Miałem pryszcze aparat na zebach właśnie moje kochane włosy i nie ubierałem sie w te super ciuchy. I może mnie ktoś oświeci czemu nie chodziłem na randki tak jak moi rówieśnicy którzy sie pindrzyli? Próbowałem zagadywać ale od razu zostawałem spławiany. Na trzecim roku studiów aktulanie jestem. Właśnie zrobiłem sb tą trwałą. Mam proste bielsze zeby pryszcze znikneły. Zaczołem używać kremów perfum lepszych ciuchów. I cud sie zdarzył. Bedąc na dyskotece zdobyłem 5 numerów telefonów. Normlnie dokonałem cudu. Niby kobiety nie patrzą na wygląd bo nie są próżne przeszkada im jak facet dba o siebie a większość na takich leci paradoks no nie? Odrazu zaznazczam że nie wszystkie są takie. Są jeszcze porządne i normalane smile też uważam że powinny być granice między kobieta a mężczyzną. I wielu facetów nie ma jaj mentalnie i to mnie wkur...... A tak swoją drogą to czemu nikt sie nie czepia kobiecego makijażu? Przecież to nie jest "lekkie podkreślonie urody" tylko jawne oszustwo!!!!!! Tapetują sie na randke i facet jako wzrokowiec zakochochuje sie nie w tej dziewczynie tylko w wytworze który se tapteą stworzyła. Oj wiele kobiet zaczyna związek od kłamstwa a mówą że oczekują prawdy. Oj bardzo nie ładnie sad widziałem takie mega wytapetowane jakie śliczne jakie mają powodzenie. A jak facet zobaczył bez makijażu to uciekł. A ta bidulka leży i płacze krzycząc jacy to faceci są źli i podli sad przykre naprawde. Są takie co zarąbiście wyglądaja bez makijażu które są naturalne i takie sznuje!!!!!! Aha i to facet jest płcią piękniejszą bo naturalni są. Kobieta to jak takie jabłuko chemiczne które kusi tylko wyglądem a odstrasza smakiem smile Czekam na podważnie argumetów i zapraszam do dyskusji smile

Aha, kolejna dyskusja na temat makijażu znowu ma być? Lecz się, facet...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

9

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Łap trochę przecinków, bo Ci się gdzieś zgubiły.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

10

Santapietruszka. Trafiłem w sedno? Czy argumetów do dyskusji brak ? sad

11 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-10-08 16:57:49)

Facet1 napisał/a:

Santapietruszka. Trafiłem w sedno? Czy argumetów do dyskusji brak ? sad

Raczej nikomu się tu nie chce międlić tego tematu po raz kolejny. Skorzystaj z wyszukiwarki i sobie poczytaj.

12

Jak dla mnie,ciągle ten sam troll...

13 Ostatnio edytowany przez SonyXperia (2018-10-08 21:03:37)

Tylko tym razem użył podstępu ... Zagaił najpierw o trwałej ondulacji big_smile

14

SonyXperia widzisz jaki jestem podstępny big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

15 Ostatnio edytowany przez Ela210 (2018-10-08 22:02:51)

Co w głowie, to na głowie, trwała nie pomoże.. big_smile Po prostu włosy podkreślają charakter,  puszący się......

Ja podlewam czystą wodą
Ziarno które będzie kwiatem
I uważam na zaklęcia
Każde słowo ma swój zapach

16

Jeśli chce to czemu nie wink

Widelcowe klimaty....

18

Nie wierzę w to co czytam. Serio? To Twój problem? Kurde, brzmi poważnie... Umierające zgwałcone dzieci w Gruzji to pryszcz... Mam 2 kumpli, obaj mają kręcone loczki, ale takie bardzo bardzo. Jeden nosi włosy do ramion, drugi ścina krótkie ale i tak widać że się lokują. Im to dodaje atrakcyjności według mnie. Bo się wyróżniasz. Po prostu o nie zadbaj, żeby schludnie wyglądały. Nowa fryzura, jakaś odżywka, znajdź coś co będzie pasowało do Ciebie. Kręcone włosy są fajne. To kwestia akceptacji. Ty co najwyżej masz jakiś kompleks, czyli coś co uroiłeś sobie sam na własny temat, takie niezdrowe przekonanie. Im szybciej zaczniesz to sobie odkręcać, tym zdrowiej dla Ciebie.

_____________                                      _____________                                 _____________
"Kochaj kobiety, nigdy nie krzywdź." //

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Trwała ondulacja u faceta co tym sądzicie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018