Dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: Dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy ?

Witajcie smile

Od kilku lat rozglądam się za bratnią duszyczką. Interesuje mnie dziewczyna tzw normalna. Z którą idzie porozmawiać, pośmiać się,  poprzytulać czy wreszcie stworzyć relację opartą na zaufaniu, bliskości, czułości, przyjaźni. Za bardzo nie mam gdzie poznać dziewczyny bo mam niewielu znajomych. Na portalach większość dziewczyn jest (nie)zdrowo walnięta. Więc odpuściłem. Za to zauważyłem, że co jakiś czas jadąc autobusem zauważam sygnały od dziewczyn.

Przykładowo:

A) - siedziałem z tyłu autobusu. Na jednym z przystanków wsiadła dziewczyna w moim typie. Gdy tylko przekroczyła próg autobusu nasze spojrzenia się zetknęły, a ona stanęła na środku.

Co jakiś czas spoglądała na mnie. Sama pierwsza zaczepiała wzrokiem co chwila spoglądała.

W końcu wysiadła, a wysiadając patrzyla na mnie. Gdy wyszła z autobusu patrzyła się na mnie.

B) - spojrzałem na dziewczynę, ona na mnie. Co chwila spoglądaliśmy na siebie, a spojrzenia były długie i głębokie w trakcie których dziewczyna się uśmiechała i poprawiała włosy

Były sygnały a nie podszedłem Nie wiedziałem w jaki sposób zacząć rozmowę z dziewczyną w autobusie. Poza tym stojący w pobliżu dziewczyny ludzie odstraszają, niczym strach na polu wróble.

Proszę o wskazówki co do nawiązania kontaktu z nieznajomą dziewczyną w komunikacji miejskiej, gdy ta wysyła sygnały.

I na koniec zapytam dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy? Nie mówię o podchodzeniu do każdej dziewczyny, lecz do takich które się mi spodobały a jednoczeście wysłały do mnie sygnały.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy ?

Wakacje się skończyły. Moja 18 -latka zajęta nauką, a ja spędzam wieczory z książką lub przed TV. Jesienią coraz więcej czasu wszyscy spędzamy w domu. Może warto poznać kogoś interesującego z kim można porozmawiać o radościach i problemach swojego życia i nie tylko o tym. Chętnie porozmawiam z miłym mężczyzną, samotnym tatą. Chętnie też posłucham zwierzeń innych mam, tych samotnych i tych w szczęśliwych związkach, bo nic tak nie buduje jak radość innych. Pozdrawiam cieplutko w ten chyba ostatni słoneczny dzień tej jesieni. Piszcie Kochani. Wysyłajcie swoje maile, bo tylko w nich będziemy podawać swoje numery telefonów.

3

O stary, ja w autobusie też bym nikogo nie zaczepiła big_smile Nie ma opcji. Więc chyba Ci nie pomogę, ale życzę powodzenia.

4

W autobusie, jeśli jest akurat mało osób to owszem, czemu nie?
Czemu nie umiesz wykorzystać szansy? Pewnie brak Ci pewności siebie big_smile . Popracuj nad tym, a pomysły jak to zrobić oraz odwaga się znajdzie.
Mozna po prostu podjeść jakbyście się znali wink . "cześć, jest miejsce obok mnie, usiądziesz?" . Można nieco przewrotnie. Mieć zawsze przy sobie na kartce nr tel oraz imię i bez słowa podejść, wręczyć dziewczynie z porozumiewawczym spojrzeniem wink .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

5

tajemnicza75 napisał/a:

W autobusie, jeśli jest akurat mało osób to owszem, czemu nie?
Czemu nie umiesz wykorzystać szansy? Pewnie brak Ci pewności siebie big_smile . Popracuj nad tym, a pomysły jak to zrobić oraz odwaga się znajdzie.
Mozna po prostu podjeść jakbyście się znali wink . "cześć, jest miejsce obok mnie, usiądziesz?" . Można nieco przewrotnie. Mieć zawsze przy sobie na kartce nr tel oraz imię i bez słowa podejść, wręczyć dziewczynie z porozumiewawczym spojrzeniem wink .

O Boże, gdyby ktoś podszedł do mnie z takim pytaniem, to chyba bym uciekła raczej big_smile Zdarzyła Ci się taka sytuacja?

6

linde.lokowska napisał/a:

O Boże, gdyby ktoś podszedł do mnie z takim pytaniem, to chyba bym uciekła raczej big_smile Zdarzyła Ci się taka sytuacja?

A dlaczego byś uciekła? Przecież autor pisze, ze dziewczyny były wyraźnie zainteresowane, dawały porozumiewawcze spojrzenia. W tej sytuacji tez byś uciekła? To daj lepszą radę, proszę big_smile .
Nie byłam w takiej sytuacji, ale gdybym była zainteresowana, a on by moje zainteresowanie odebrał jak należy, to owszem... usiadłabym. Skoro mnie interesuje, to nie uciekłabym, bo to się mija z celem wink .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

7 Ostatnio edytowany przez Metalage (2018-10-11 00:20:47)

Kto nie ryzykuje nie pije szampana
Nawet jeśli się ośmieszysz, zrobisz z siebie debila.
Mimo wszystko warto podejsc i spróbować, inaczej się nie nauczysz.

To tak jakbyś chciał się nauczyć angielskiego bez rozmawiania po angielsku.

::Żyj chwilą obecną::

8

Metalage napisał/a:

Kto nie ryzykuje nie pije szampana
Nawet jeśli się ośmieszysz, zrobisz z siebie debila.
Mimo wszystko warto podejsc i spróbować, inaczej się nie nauczysz.

To tak jakbyś chciał się nauczyć angielskiego bez rozmawiania po angielsku.

No, jest w tym trochę racji. Polecam też technikę fear-setting Tima Ferrissa smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Dlaczego nie potrafię wykorzystać szansy ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018