Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie

Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie skoro tak go traktuje lekcewaząco od paru miesięcy,

Reklama
Zobacz podobne tematy :
Odp: Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie

A dlaczego Ty nie chcesz zrezygnować z lekceważącego traktowania nas i zakładasz kolejny (6 chyba) wątek na ten sam temat, w którym napiszesz tylko jeden bezsensowny post i znikniesz, po czym po paru dniach założysz kolejny? Widać jesteście siebie warci.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Odp: Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie

Autorko, zgodnie z informacjami, jakie podałam Ci wcześniej - niniejszym otrzymujesz czasowego bana, tak abyś wreszcie miała możliwość zapoznania się z regulaminem forum - o co zresztą prosiłam Cię wielokrotnie.
Ufam, że dobrze wykorzystasz ten czas, jeśli jednak nadal będziesz z takim uporem łamała nasze zasady, Twoje konto zostanie zablokowane na stałe/ IsaBella77

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.
Reklama

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Dlaczego on nie chce tak poprostu poddac sie zrezygnowac ze mnie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018