Witam się i o nicki pytam :D - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam się i o nicki pytam :D

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1 Ostatnio edytowany przez Baby-dreams (2018-08-02 18:01:56)

Temat: Witam się i o nicki pytam :D

Siemka na powitanie mam dwa pytania big_smile
1. Jak radzicie sobie z tymi upałami hmm?
2. Skąd wzięły się wasze nazwy użytkownika?

1. Nie radzę sobie, rozpływam się nawet siedząc big_smile
2. Zakładając konto nie wiedziałam jaką nazwę dać.  Rozejrzałam się po pokoju i na stole leżały chusteczki nawilżające z tej firmy. Sprawdzam nazwa wolna więc zostało big_smile

"(...)Biżuteria nie ma sprawiać, że kobieta wygląda na bogatszą, tylko ma ją ozdobić, a to zupełnie co innego."
Christopher W. Gortner - Mademoiselle Chanel
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-08-02 18:19:19)

Odp: Witam się i o nicki pytam :D
Baby-dreams napisał/a:

2. Zakładając konto nie wiedziałam jaką nazwę dać.  Rozejrzałam się po pokoju i na stole leżały chusteczki nawilżające z tej firmy. Sprawdzam nazwa wolna więc zostało big_smile

Witaj, Pomysłowa.  Tak bym wolał. smile
Upały?
Na szczęście, worki z kostkami lodu można kupić za grosze.
Wkładam, taki półkilowy worek do płaskiej miseczki i stawiam za wentylatorem. Ochładza! smile
Natomiast, mój nick, to "były glina".
Zgodnie z rzeczywistością. smile
Pozdrawiam!

facet po przejściach

3

Mój nick wymyśliły osoby z tego forum. Cyngiel, Cyngli, bo strzelam czasem bez zastanowienia...

Jak radzę sobie z upałami? Chodzę w samych majtkach i biorę zimne kąpiele.

4 Ostatnio edytowany przez Baby-dreams (2018-08-02 21:07:39)

Witaj, Pomysłowa.  Tak bym wolał. smile
Upały?
Na szczęście, worki z kostkami lodu można kupić za grosze.
Wkładam, taki półkilowy worek do płaskiej miseczki i stawiam za wentylatorem. Ochładza! smile
Natomiast, mój nick, to "były glina".
Zgodnie z rzeczywistością. smile
Pozdrawiam!

O pomysle z woreczkiem i wentylatorem nie słyszałam ale i tak by nie przeszło. Wystarczy, że syn zobaczy "brum brum" i cuduje jak dotknąć na wszystkie możliwe sposoby hmm. Także zostaje mi wegetacja i iskierka nadziei, że spadnie deszcz ❤️

"(...)Biżuteria nie ma sprawiać, że kobieta wygląda na bogatszą, tylko ma ją ozdobić, a to zupełnie co innego."

5 Ostatnio edytowany przez Excop (2018-08-03 08:27:58)

Baby-dreams napisał/a:

O pomysle z woreczkiem i wentylatorem nie słyszałam ale i tak by nie przeszło. Wystarczy, że syn zobaczy "brum brum" i cuduje jak dotknąć na wszystkie możliwe sposoby hmm. Także zostaje mi wegetacja i iskierka nadziei, że spadnie deszcz ❤️

No, tak. Nie wziąłem pod uwagę tego, że małe dzieci, żądne empirycznych dowodów na przestrogi rodziców,
bywają u młodych ludzi. wink

facet po przejściach

6 Ostatnio edytowany przez Piegowata'76 (2018-08-03 12:15:52)

A ja kiedyś byłam piegowata na nosie, dziś tylko na ramionach i dekolcie, ale za to porządnie smile Bratowa zauważywszy to, powiedziała do mnie "piegus", więc uznałam, że to niezły pomysł na nick. Brzmi swojsko i po polsku, a mnie właśnie o to chodziło smile
W upały latam po domu w bikini i biorę kilkusekundowe chłodne prysznice.

P.S. Aż się sobie przyjrzałam właśnie w lustrze, czy mam piegi na twarzy. Blade, ale mam! smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

7

Cześć!
Ja upały uwielbiam:) Oczywiście nie daję rady pracować fizycznie w takie gorąco więc sprawy "ogrodowe" ogarniam wieczorem:)
Właśnie wróciłam z wakacji i jestem szczęśliwa,że u nas tak samo ciepło jak tam:)
Mój dziadek-konserwatywny Żyd mówił na mnie Gojka kiedy byłam niegrzeczna smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

8

Cyngli napisał/a:

Mój nick wymyśliły osoby z tego forum. Cyngiel, Cyngli, bo strzelam czasem bez zastanowienia...

A ja myślałam, że to od tych okularów smile Czasem się mówi "cyngle" smile

Budowałem na piasku/ I zawaliło się./ Budowałem na skale/ I zawaliło się./ Teraz budując, zacznę/ Od dymu z komina. (Leopold Staff)

Navigare necesse est, vivere non est necesse.

9

Piegowata'76 napisał/a:
Cyngli napisał/a:

A ja myślałam, że to od tych okularów smile Czasem się mówi "cyngle" smile

Możliwe, że trochę też. ;-)

10

gojka102 napisał/a:

Cześć!
Ja upały uwielbiam:) Oczywiście nie daję rady pracować fizycznie w takie gorąco więc sprawy "ogrodowe" ogarniam wieczorem:)
Właśnie wróciłam z wakacji i jestem szczęśliwa,że u nas tak samo ciepło jak tam:)
Mój dziadek-konserwatywny Żyd mówił na mnie Gojka kiedy byłam niegrzeczna smile

Na nas (mnie i kuzynostwo) babcia wolala harpagany jak  nie dało się nas poskromić i perszingi

11

1. Słabo, nie znoszę wysokich temperatur.
2. Od gry komputerowej, a nie psychopatycznych skłonności smile

12

1. Mam basen w ogrodzie u babci i chodzę tam popołudniami się chłodzić smile
2. Mam taki sam nick w grze internetowej i już nie chciało mi się wymyślać innego.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

13

Lady Loka napisał/a:

1. Mam basen w ogrodzie u babci i chodzę tam popołudniami się chłodzić smile
2. Mam taki sam nick w grze internetowej i już nie chciało mi się wymyślać innego.

Ja dopiero niedawno przypomniałam sobie że moja ciocia ma basen

14 Ostatnio edytowany przez shqiptare (2018-08-05 11:33:17)

1. Upały nie są ostatnio zbyt ciężkie dla mnie pomimo teraz 36° Celsjusza, po prostu piję dużo wody (nieschłodzonej) i chodzę w majtkach, gdyby było mi za gorąco - szybki i chłodny prysznic, a potem schłodzona cola smile

2. Nick oznacza Albańczyka/Albankę po albańsku.
Czytając albańskim akcentem, brzmi szciptare, natomiast r jest słabe - jedno uderzenie w podniebienie, trochę dalej niż przy l. Faktem jest to, że brakuje ë w moim nicku, to brzmi ono jak słabe e. Zakładając konto pod tym nickiem, myślałam o moim albańskim narzeczonym smile

15

Baby-dreams napisał/a:

1. Wentylator na pełnych obrotach, w nocy otwarte wszystkie okna tak aby był przewiew.
2. Sam już nie pamiętam...

http://odkwaszenieorganizmu.com.pl - Odkwaszenie organizmu - kompendium wiedzy. Dieta odkwaszająca, produkty alkalizujące, przepisy, porady, ciekawe artykuły.

16

Lubię wyć big_smile

17

wilczysko napisał/a:

Lubię wyć big_smile

a ja myślałam, że jesteś pies na baby i dlatego tu jesteś smile

Na upały specjalnie nie narzekam, bo w samochodzie i pracy klima, a po spędzam dużo czasu na ocienionej werandzie w skąpym opalaczu. I cieszę się z bosych nóg. Oby jak najdłużej bez rajstop, pończoch, waciaków i walonek.

Nie jestem zwykła smile

If you manipulate words it is a lie, if you play on words it is a joke, if you rely on words it is ignorance, if you transcend words it is wisdom. Sri Sri R.S.

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam się i o nicki pytam :D

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018