Pustka w głowie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Pustka w głowie

Cześc mam taki problem mam kompletną pustkę w głowie jak z kimś rozmawiam czy to kobieta czy mężczyzna .Rozmowa mi się nie klei chociaż chciałabym dużo mówic nic nie przychodzi mi do głowy.Czy można z tym coś zrobic ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pustka w głowie

Wiele osób tak ma. Wtedy uniwersalne tematy to pogoda, kino, muzyka, jakieś wydarzenia na świecie. Zresztą druga strona też może coś powiedzieć, prawda? smile

3

droga wiki smile
wprost nie wierzę, że masz wielką dziurę w głowie!! Tematów do rozmowy jest mnóstwo, wypływają niejako same z sytuacji, z miejsca w którym jesteś lub co masz na sobie. Na bardziej intelektualne tematy trzeba się postarać, np. przeczytać wartościową książkę, iść do kina na dobry film. Idąc gdziekolwiek nie można ustalić sobie= o, dziś bedę mówić o tym, o tym i o tym. Ale na pewno jesteś inteligentną kobietą, bo innych po prostu brak!!!!

a tak na już, to możesz zacząć od przeglądu postów na niniejszym forum i 100 % znajdziesz coś, w czym dobrze sie czujesz. WIĘCEJ WIARY W SIEBIE, SPOKOJNIE I NIC NA SIŁĘ!!!!!! Tego Ci życzę z całego serca smile

Zobaczysz wiele więcej oczami, które wylały łzy***

4

agileo ma całkowitą rację. Czytaj dużo książek - to pomaga nie tylko dostarczyć tematów ale poprawia jakość wysławiania się, składania ładnych znań smile
Zwykłe 'jak leci' 'co słychać' już nam daje dużo tematów do dyskusji, wybierz jeden wątek i go rozszerz smile

5

Trenuj, Wiki smile Kiedyś nie umiałam podtrzymywać rozmowy, pamiętam właśnie tę dziwną pustkę. Ale świadomie zaczęłam zwracać uwagę na bardziej gadatliwe koleżanki, z ich zachowań brałam to, co pasowało do mojego stylu. I teraz podobno jestem mistrzynią konwersacji smile

Do treningu polecam gg smile Wtedy nikt nie widzi Twojej zakłopotanej miny, nikt nie wymaga natychmiastowej riposty. Możesz przeanalizować odpowiedź zanim jej udzielisz. I niepostrzeżenie rozmowy na żywo zaczynają Ci wychodzić coraz lepiej.

Potrenuj tez umiejętność obserwacji i empatię. Wczucie się w rozmówcę, całkowite skupienie na nim a nie na pustce w głowie powoduje, że rozmowa się toczy a druga osoba ma dodatkowo pozytywne wrażenie, że jesteś rewelacyjnym słuchaczem smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018