Wstydzę sie umieścić zdjęcie profilowe na fejsbuku... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wstydzę sie umieścić zdjęcie profilowe na fejsbuku...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Wstydzę sie umieścić zdjęcie profilowe na fejsbuku...

Może nie tyle co ''wstydze'' ale mam obawy,że wyszłam załosnie,że ktoś pomysli,ze wpadłam w samozachwyt [bo zdj przed lustrem , i chyba troche wyszłam ''paniusiowato'' ]
nigdy nie upubliczniam zdj tylko wstawie i zablkuje mozliwosc komentowania i dawania polubien a mimo to i tak sie boje co kto pomsli..Mam 23 lata a problemy rodem 15 latki.. ;[

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wstydzę sie umieścić zdjęcie profilowe na fejsbuku...

Starsze pokolenia mają racje, że młodsze pokolenia są co raz gorsze. Jak nie paniczny lęk przed pracą, to lęk przed zamieszczeniem zdjęcia na Face. Naprawdę forum jest od pomocy w wielu tematach, jednak niektóre nie powinny być poruszane.

3

Lady Siggy napisał/a:

Starsze pokolenia mają racje, że młodsze pokolenia są co raz gorsze.

Zaczęły się wakacje, to trollują w tematach takich jak ten.

4

patrząc na to co się dzieje, mam co raz więcej wątpliwości, czy to trolle.

5

Madzia2333 napisał/a:

Mam 23 lata a problemy rodem 15 latki.. ;[

No właśnie.. I tym bym się martwiła na Twoim miejscu..

6 Ostatnio edytowany przez Znerx (2018-06-24 16:22:30)

Bo każdy z kompleksami/fobią/0 samooceną to musi być trollem. Absurdalne big_smile.
Przecież te starsze pokolenia są/były tak samo porąbane, tylko nie mieli się gdzie "wyzewnętrzniać" bo netu nie było. Nie było np. lęku przed lataniem, jak nie było samolotów. To analogicznie, nie mogło być "lęku przed fejsbukiem", jak nie było fajsbuka.

Zresztą, sporo osób ma np.: lęk/stress przed byciem fotografowanym.

A co można poradzić?
Zapewne leczyć samooceną.

Kluczowy te jest:

wstawie i zablkuje mozliwosc komentowania i dawania polubien a mimo to i tak sie boje co kto pomsli..

Czyli jak mówiłem, problem z samooceną.

Proste rozwiązanie: nie wstawiać. Obowiązku nie ma.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

8

Usun fb

9 Ostatnio edytowany przez Lady Siggy (2018-06-24 17:40:38)

Znerx napisał/a:

Bo każdy z kompleksami/fobią/0 samooceną to musi być trollem. Absurdalne big_smile.
Przecież te starsze pokolenia są/były tak samo porąbane, tylko nie mieli się gdzie "wyzewnętrzniać" bo netu nie było. Nie było np. lęku przed lataniem, jak nie było samolotów. To analogicznie, nie mogło być "lęku przed fejsbukiem", jak nie było fajsbuka.

Zresztą, sporo osób ma np.: lęk/stress przed byciem fotografowanym.

A co można poradzić?
Zapewne leczyć samooceną.

Kluczowy te jest:

wstawie i zablkuje mozliwosc komentowania i dawania polubien a mimo to i tak sie boje co kto pomsli..

Czyli jak mówiłem, problem z samooceną.

starsze pokolenia miały mniej czasu na głupoty. Kobiety prały we frani, a potem płukały to pranie i potem rzeczywiście mogły być zmęczone. Teraz nastawiamy automat,  zamiast zająć czas czymś pożytecznym, to skupiamy się na głupotach, a na własne słabości wymyślamy nowe fobie. Rozumiem, lęk przed lataniem, albo jazdą samochodem, ktoś mógł sam przeżyć katastrofę, albo ktoś bliski. Natomiast uzewnętrzniać się, że ktoś się boi wstawić zdjęcie profilowe? Albo 30 letnia kobieta nigdy nie pracowała i boi się pracy? Coś jest ze mną nie tak , że tego nie ogarniam?

10 Ostatnio edytowany przez tajemnicza75 (2018-06-24 18:06:21)

Jeśli to nie jest troll, to polecam gruntowną pracę nad podwyższeniem samooceny i poczucia własnej wartości, a jeśli nie da rady sama, pozostaje terapia.
Poza tym... zawsze można usunąć fb, nie wklejać fotki profilowej (wiele osób jej nie ma, w tym moja córka), w ostateczności wkleić zdjęcie w okularach przeciwsłonecznych i kapeluszu z wielkim rondem zakrywającym większość twarzy big_smile . Wtenczas mogą spokojnie komentować "fajny kapelusz" wink .

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

11

Lady Siggy napisał/a:

że ktoś się boi wstawić zdjęcie profilowe? Albo 30 letnia kobieta (...) że tego nie ogarniam?

A np. 30+ letnie dziewice/prawiczki?
Przecież takie/tacy regularnie się pojawiają. Tu czy na innych forach.
Też można powiedzieć: "nie ogarniam". "Jak można nie poznać/przespać się z kims do 30?". Przecież to takie proste... idziesz na imprezę/do znajomych/zakładasz tindera i szybko kogoś poznasz. Raz, dwa, jedna randka i do łózka.

Tylko jakoś to tak nie działa. Jak ktoś ma problem to ma, a "normalsi" nie ogarniają. lol

12

Dlaczego się wstydzisz wstawić zdjęcie na fb? Jak zablokowałaś możliwość komentowania to masz spokój, że nikt nie skomentuje.

13 Ostatnio edytowany przez Lady Siggy (2018-06-24 23:39:54)

Znerx napisał/a:
Lady Siggy napisał/a:

że ktoś się boi wstawić zdjęcie profilowe? Albo 30 letnia kobieta (...) że tego nie ogarniam?

A np. 30+ letnie dziewice/prawiczki?
Przecież takie/tacy regularnie się pojawiają. Tu czy na innych forach.
Też można powiedzieć: "nie ogarniam". "Jak można nie poznać/przespać się z kims do 30?". Przecież to takie proste... idziesz na imprezę/do znajomych/zakładasz tindera i szybko kogoś poznasz. Raz, dwa, jedna randka i do łózka.

Tylko jakoś to tak nie działa. Jak ktoś ma problem to ma, a "normalsi" nie ogarniają. lol

Stracenie dziewictwa do 30 roku życia, czy nawet do 60 nieumozliwia normalnego życia, natomiast niepodjęcie pracy owszem.
Porównanie bezsensowne.
I jak cytujesz wypowiedź, to nie wyrywaj po kilka słów, ze wypowiedz traci jakikolwiek sens.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » Wstydzę sie umieścić zdjęcie profilowe na fejsbuku...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018