nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

spotykałam się od października z pewnym chłopakiem był ode mnie 4 lata starszy,studiujemy w tym samym mieście.Spotykaliśmy się,spaliśmy ze sobą,było nam dobrze.Pewnego dnia kontakt się urwał.Wtedy nie wiedziałam dlaczego byłam zrozpaczona po dziś dzień jestem... Niedawno dowiedziałam się,że ten chłopak ma dziewczynę od ponad dwóch lat,Nie daje mi to spokoju,nie wiem co powinnam zrobić żeby go odzyskać(spokój nie tego drania ).Najchętniej powiedziałabym tej dziewczynie ale za bardzo nie wiem jak to zrobić ;] Pomocy !!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Czesc!! Ale z niego to szuja...poprostu Cie oszukal

Ta zniewaga zemsty wymaga,ale tak naprawde

zostaw go,a jak powiesz tej dziewczynie to i tak

bedzie twoja wina,nie ma tlumaczenia w takich

trojkatach,po co Ci te nerwy ,sa wazniejsze sprawy...

Trzymaj Sie !Milej Niedzieli`..

3

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

a ja właśnie bym wolała jej powiedzieć, bo zdradził ją raz i potem znowu to zrobi, niech wie z kim jest... moze faktycznie szkoda nerwów Twoich i zebys dała spokój sobie ale moze jednak uratujesz inna dziewczynę od drania... tylko tez sama nie wiem jak to zrobic, choćby nawet sms ale musisz miec jej numer...

4

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Ja też bym jej powiedziała.  Tylko na dobre jej to wyjdzie.

5

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Ja zostawiłąm  bym rzeczy swojemu biegowi, bo niby po co miałabym mówic ? Nikt nie wie , co jest dla kogoś dobre a co nie.

6

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Przykro mi kochana, że trafiłaś na takiego drania, ja bym jednak chyba zrobiła wszystko żeby ta dziewczyna się dowiedziała, a co??? Niech on sobie nie myśli, że może tak z kwiatka na kwiatek a dziewczyna się nie dowie... I nie chodzi tu nawet o zemstę, w zemście to ja zniszczyłabym mu wszystkie koszule albo samochód wink ale chodzi mi o taką babską solidarność, może ta dziewczyna o niczym nie wie, szkoda mi jej sad a Ty kochana trzymaj się i znajdź sobie faceta, który będzie Ciebie wart, powodzenia big_smile

7

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Nie mów, zapomnij, potraktuj przygodę jak zamknięty rozdział. Bez happy and -u i bez dalszego ciągu... Poszukiwania tej dziewczyny to dla Ciebie niepotrzebne rozgrzebywanie sprawy. Ona kiedyś i tak się dowie, możliwe, że już wie z kim ma do czynienia. Byłam w jej sytuacji. Telefony od kochanek mojego faceta w niczym mi nie pomogły. Były koszmarem. Wolałam nie znać konkretów, wolałam, żeby pozostały niewiadomą...

8

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

zgadzam się z Vinngą i przedmówcami, kto bronią wojuje ten od broni ginie, bądż ponad to! Nie zniżaj się do niskiego poziomu, bądź kobietą z klasą.

9

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Trochę późno  zauważyłaś ale tak bywa,nie Ty pierwsza i nie ostatnia co daje się złapać na lep cwaniaczkom.Powiedz co Ci to da,ulży? pusta radość!Na pewno nie poprawi nastroju(to pewne)Wcześniej czy później  jego partnerka sama to stwierdzi i  facio dostanie kopa(i to może być  twoja zemsta)Potraktuj,to jako nauczkę,że nie zawsze można facetom wierzyć w to co mówią.A może przyjdzie czas że dołożysz facetowi w inny sposób(wystarczy szepnąć,że to cieniutki boluś w łóżeczku,oj to dopiero   tak opinia boli)Kobiety mają wiele sposobów aby dołożyć tak aby bolało.

10

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Ja bym wolala wiedzieć że ktoś mnie zdradza- raczej.

To osoba w związku powinna pamiętać że musi być komuś lojalna i tej lojalności się od niej wymaga..a nie każdy że ta osoba jest zajęta.

11

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

ja bym nie robiła chyba nic. po co psuc komus to szczeście. a poza tym moim zdaniem ludzie sie zmieniają. Spróbuj sie zając własnym życiem, zaplanuj sobie czas tak bys nie miała czasu na myslenie o nim. A jesli bardzo ci na tym zalezy to ja bym wysłała anonimowy list wink

12

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Zranisz ich obydwoje. Nie wim czy warto chociaż korciłoby mnie aby się zamścić. NIe wiem co masz zrobić tylk pamiętaj, ze jesli powiesz to ty bedziesz uwazana za ta zla. bo jego uwiodłaś bo jej powiedziałas. Wim ze to ty jestes ofiara i ci współczuję ale oni uznają ciebie za winną

13

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Mnie też coś takiego spotkało z tym że my spotykaliśmy się 2 lata,on miał od 4 lat narzeczoną i datę ślubu w kościele,oczywiście o niczym nie wiedziałam.Znikł nagle ,dowiedziałam się przypadkiem na Naszej klasie (po miesiącu) kiedy weszłam na profil dziewczyny z jego nazwiskiem myślałam żę to jakaś jego rodzina-a tu boom..........jego fotki ze ślubu.......i ich wspólne zdjęcia siostrze i mi szczęki zjechały( a mówił że ślub to nie dla niego).Oczywiście konto żony skasował,ukrywa się.Chętnie bym Jej doniosła jakiego ma wspaniałego męża z drugiej strony żal mi jej Ona o niczym nie wie.Pewnie pomyślała by że kłamie On by dodał jakieś bzdury na mój temat.
Troche czasu mineło-wiem że chciał się przed ślubem zabawić.
Mam nadzieje że zadowolony jest z siebie.
Cieszę się że nie jestem z nim.To zwykły palant.
Kiedyś ktoś też z nim się tak zabawi(hi hi może jego żona)
Teraz mam wspaniałego narzeczonego i wreszcie jestem szczęśliwa.

14

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Nigdy nie wiesz, co wolałaby tamta dziewczyna. Vinnga powiedziała, że telefony od kochanek były dla niej koszmarem, a ja miałam zupełnie odwrotnie. Wiedziałam, że muszę odejść, bo ten mój delikwent miał sporo innych wad, a dopiero telefon od takiej dziewczyny otworzył mi oczy i pomógł się zdobyć na ostateczną decyzję. Zawsze będę mieć do niej ogromny szacunek, bo to, co zrobiła wymagało jaj i dla mnie to była prawdziwa kobieca solidarność. Dlatego ja powiedziałabym tej dziewczynie, ona życie ma tylko jedno, a może wcale nie wie, co się dzieje za jej plecami.

Odp: nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

To, ze poznalas jakiegos nie uczciwego typka i zostalas perfidnie oszukana nie upowaznia cie do wejscia z butami w  zycie innych osob uwiklanych mimo woli w  jego niecny uczynek. niech on sobie z tym radzi sam  lacznie z wyrzutami sumienia jesli je posiada. Byc moze ty z jakiegos powodu bylas tylko chwilowym wietrzykiem w jego zyciu , a dziewczyna z ktora jest  znaczy dla niego wszystko. Nie wiesz  co  nim powodowalo , ze dopuscil sie zdrady swojej dziewczyny ?.  Powodow moze byc bardzo duzo.  Dlatego uwazam , ze nie nalezy  sprawy naglasniac lecz starac sie ja wyciszyc z korzyscia dla wszystkich zainteresowanych w  tej niesmacznej i bolesnej sytuacji.To co przezylas niewatpliwie  nie jest mile ale wyciagnij wnioski na przyszlosc z kim sie zadajesz. Powodzenia

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » nie wiedziałam,że byłam kochanką ;/i co teraz

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024