Zaproszenie do "rozmów w toku" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zaproszenie do "rozmów w toku"

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Zaproszenie do "rozmów w toku"

Moja "niesamowita historia" albo dopiero sie pisze, albo to jej ostatni rozdział.
Dostałam zaproszenie do rozmów w toku. Mężczyzna ktory do mnie pisał, wziął maila z tej strony. Przeczytał jeden z moich postow i stwierdzil, ze powinnam wystapic w programie. Beda tam kobiety ktore zdradzily swoich mężczyzn z ich pierwsza miłością. Nie wiem jak On znalazł ów post na tym forum, ale juz go skasowałam smile
Będzie jutro do mnie dzwonił. Obiecuje mi maksymalna anonimowosc jesli bede chciala brac udzial w programie. Z tego co sie orientuje duze pieniadze sie dostaje za taki "wystep"...
co o tym sadzicie moje drogie Panie ?
Iść czy nie iść ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zaproszenie do "rozmów w toku"

Ja powiem tak, nie widze opcji anonimowości w programie telewizyjnym. Peruka i okulary? To jest anonimowość? Nie bardzo.
A druga sprawa- jesteś pewna, ze on jest wiarygodny? :> Bo to tez trzeba sprawdzić.
Jeśli czujesz się na siłach i chcesz, to do przodu wink Wszystko zalezy od ciebie wink

3

Ja byłam ostatnio na nagraniu " Rozmów w toku", tematem było " Niskie osoby, które są w związkach z wysokimi osobami".
Mnie dziennikarka znalazła na jednym z portalów dotyczących niskich osób.
Powiem Ci, że z pieniążkami to wygląda tak, że dostaje się ( własnie nie wiem czy mogę tu napisać), my dostaliśmy 300 zł na osobę + koszty dojazdu.
Ogólnie było fajnie, Ewa Drzyzga to bardzo ciepła kobieta, studio jest małe , w telewizji wydaje się większe smile
Na pewno jest to jakas fajna przygoda smile

4

nie zgodziłam sie. Jednak za słaba ta anonimowośc. Mi tez zaproponowali tyle kasy, ale jakby nie bylo temat cięższego kalibru wink

5

ja bym sie nie zgodziła ponieważ nie ma anonimowości

6

Moja siostra była w "Rozmowach w toku". Opowiadała o tym, jak żyła we Włoszech (4lata) i tam przetrzymywana była siłą przez Algierczyka. Na szczęście udało jej się uciec. Pieniążki są ładne, (siostrze zapłacili ok 800zł za 15 min przed kamerą), pani Ewa bardzo miła, a studio malutkie;)
Przyznam szczerze, że obecne tematy poruszane w tym talk-show bardzo mi się nie podobają. Kiedyś były inne, życiowe.

7

Hmm... Wydaje mi się, że 300 zł to bardzo mało na sprzedawanie swojej prywatności. Ja w każdym razie nawet bym się nie zastanawiała, sądzę, że nie warto, a już na pewno nie za takie pieniądze.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

8

Moja mama była parę lat temu w tym programie, opowiadała, jak się żyje w Polsce imigrantom. Potem żałowała tego. Stwierdziła, że mogła to zachować dla siebie i znajomych a tak... No cóż. Kiedy tam szła, miała "poczucie misji", że chce opowiedzieć, czego doświadczyła, ale potem stwierdziła, że ludzie tylko chcieli opowieści, a nie przejęli się naprawdę. Rozpoznano ją na ulicy parę razy, ale nikt nie pamiętał, co mówiła.
Już by tego nie zrobiła.
Tak napisałam ku przestrodze wink

"Czasem trzeba odejść od zmysłów, by nie zwariować"...

9 Ostatnio edytowany przez Rudka555 (2010-09-02 23:31:40)

Ja bym nie poszła bo pieniądze są zbyt małe by można było obdzierać się ze swojej intymności. Trudno tu mówić o konkretnych kwotach ale 300zł jak pisze koleżanka to banalna suma na taki wywiad w programie. Przeciesz trzeba się liczyć z tym że ktoś potem nas rozpozna na ulicy i może nawet drwić z nas. Ale sądzę że pieniądze nie odgrywają tu większej roli a jedynie chęć zaistnienia w mediach.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Zaproszenie do "rozmów w toku"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018