weselna moda 2018 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » weselna moda 2018

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez agula29 (2018-05-15 23:05:43)

Temat: weselna moda 2018

Witajcie :-) w tym roku szykują mi się dwa wesela a ja nie mam żadnego pomysłu na kreację. Jakie w tym roku są modne fasony sukienek, jakie kolory? Jestem niskiego wzrostu - 154cm, waga 48 kg - drobna sylwetka. Interesują mnie również fryzury, mam półdługie, proste włosy. Pomóżcie proszę :-) będę wdzięczna za linki, zdjęcia, rady. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: weselna moda 2018

Zależy co lubisz i kiedy są te wesela. Włosy proponuję upiąć w luźny kok, fryzjerka na pewno coś doradzi. Z tego co napisałaś wynika, że jesteś bardzo szczupła więc możesz postawić na bandażową sukienką lub krótką rozkloszowaną. Zrezygnuj z koloru czarnego.. wiadomo, że wyszczupla, jednak to po 1.dość smutny kolor, po 2.nie będziesz się w nim wyróżniać. Wybierz żywy kolor lub nawet odważny wzór, kwiaty, grochy. Chyba, że nie lubisz się wyróżniać, to może jakiś pastelowy kolor. Przejrzyj strony internetowe z sukienkami, nikt nie wie w czym będziesz czuć się najlepiej.
Co najważniejsze! Nie przyćmij panny młodej!

3

Żeby nie trafiać w ciemno, napisz nam co lubisz - w jakich kolorach, długościach dobrze się czujesz? Wolisz fasony podkreślające figurę czy jest coś, co chcesz ukryć? Bo cóż z tego, że napiszemy, że to czy to jest modne, jeśli z góry wiadomo, że takiego koloru czy modelu na pewno nie założysz.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Ja Cię widzę w długiej czerwonej albo białej sukience smile

5

W czerwonej jak najbardziej, ale absolutnie nie w białej, zwłaszcza długiej. Biały kolor zwyczajowo zarezerwowany jest dla panny młodej smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

6 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-07-11 09:31:48)

Biała niedozwolona, ale kremowa może już tak. Upatrzyłam sobie taką sukienkę SPAM. Czy taka sukienka by się Wam podobała?

http://galeriamilano.pl/wp-content/uploads/K3_9083_OK2.jpg

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » weselna moda 2018

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018