Strój kąpielowy - Poszukuje - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Strój kąpielowy - Poszukuje

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Strój kąpielowy - Poszukuje

Witam Serdecznie, poszukuje ładnego stroju kąpielowego w którym zakryta byłaby pupa oraz piersi. Wie ktoś może gdzie mogę taki znaleźć? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam smile

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Strój kąpielowy - Poszukuje

Najprawdopodobniej w sklepie z kostiumami kąpielowymi.

3

Co ładne dla kogoś to niekoniecznie innym musi się podobać.
Stroje są w sklepach stacjonarnych i internetowych w dużej ilości do wyboru, do koloru.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "
Reklama

4

Zatox napisał/a:

Witam Serdecznie, poszukuje ładnego stroju kąpielowego w którym zakryta byłaby pupa oraz piersi. Wie ktoś może gdzie mogę taki znaleźć? Dziękuję bardzo za odpowiedzi i pozdrawiam smile

Czyli kostium z majtkami i biustonoszem? big_smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

5

Zatox napisał/a:

Jesteś mężczyzną?
Bo dla kobiet, to raczej normalne, aby piersi były zakryte (obojętne czy jednoczęściowy czy dwuczęściowy)

Reklama

6

Jaki rozmiar?

7

można kupić w sklepie internetowym.

8

Pytanie zostało tak ogólnie zadane, że obawiam się, że nie pomożemy. Napisz może z czym masz problem, oczywiście poza samym faktem, że nie masz stroju wink, że poszukujesz podpowiedzi na forum?

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Ja swój strój kąpielowy kupiłam przez internet, bo brakowało mi czasu na chodzenie po sklepach. Polecam sprawdzanie w sklepach typu zalando, zalando-lounge, answear... Można tam trafić na różne style i znaleźć strój idealnie dopasowany do potrzeb - no i w super cenie! Przed podjeciem decyzji można też sprawdzić na stronkach typu Once Coupon A Time  czy aby nie ma dodatkowych kodów rabatowych, albo darmowej przesyłki.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Strój kąpielowy - Poszukuje

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018