Paznokcie żelowe a hybrydy - pilna pomoc!!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Paznokcie żelowe a hybrydy - pilna pomoc!!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez kaska22a (2018-05-06 18:10:19)

Temat: Paznokcie żelowe a hybrydy - pilna pomoc!!!!

Mam przedłuzone paznokcie żelowe i pomalowane lakierem hybrydowym. Przestał mi się podobać kolor i chcę się go pozbyć, ale nie chce usunąć żelu. Czy wystarczy że użyje zmywacza z acetonem czy też aceton usunie mi żel. Proszę o pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Paznokcie żelowe a hybrydy - pilna pomoc!!!!

Aceton niszczy stylizację żelową, delikatnie spiłuj sam lakier hybrydowy, jeżeli masz bloczek do paznokci to go użyj przed nałożeniem innego lakieru.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

3

Mirirale napisał/a:

Aceton niszczy stylizację żelową, delikatnie spiłuj sam lakier hybrydowy, jeżeli masz bloczek do paznokci to go użyj przed nałożeniem innego lakieru.

Mogę użyć tylko pilniczek bo bloczku nie mam. Nie będzie chropowate? Nie chce nakładać lakier chcę mieć same żelowe.

4

Ależ palący problem...

5

o moze i ja sie czegos naucze smile

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

6

kaska22a napisał/a:

Mogę użyć tylko pilniczek bo bloczku nie mam. Nie będzie chropowate? Nie chce nakładać lakier chcę mieć same żelowe.

Obawiam się, że to może się nie udać. Moje żelowe po spiłowaniu aktualnego koloru zawsze 'dostają' nowy.

-------------
Temat przenoszę we właściwe miejsce forum, a Ciebie proszę, abyś w przyszłości trzymała się ustalonego porządku smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

7

kaska22a napisał/a:
Mirirale napisał/a:

Jeżeli nie chcesz nakładać lakieru to powinnaś się udać do stylistki, domowymi sposobami raczej się nie uda, a przynajmniej nie będzie to ładnie wyglądało.

"Kiedy spoglądamy na tych, którzy robią więcej niż my i są od nas lepsi, bardzo szybko zaczynamy nienawidzić swojego życia, bo nie jest tak dobre jak ich."

8

Pozostaje jeszcze kwestia podstawowa - warstwa budująca żelu służy tylko jako podstawa pod kolor, więc nie wiem czy to w ogóle ma szansę dobrze wyglądać. Jeśli chce się uzyskać wygląd naturalnych, długich paznokci, trzeba użyć żelu odpowiedniej, naturalnej barwy, w przeciwnym razie to może dać niespecjalny efekt. Próbować jednak można wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

9

No tak Olinko, to prawda, ale często stylistki pracują na żelach budujących właśnie zabarwionych. Tak zwanych coverach. Nawet pod hybrydę. Więc może autorka już taki ma. Ale mimo wszystko radziłabym się wybrać do profesjonalistki.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Paznokcie żelowe a hybrydy - pilna pomoc!!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018