hybrydy- okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: hybrydy- okres

Witam, mam pytanie, jutro mam wizytę u kosmetyczki na hybrydę, i moje pytanie brzmi czy jeśli dostanę okres dzisiaj albo jutro, czy paznokcie będą się trzymały ? Kiedyś miałam 3-4 dzien okresu i nic się nie działo, proszę o odpowiedz, z góry przepraszam jeśli temat był już taki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: hybrydy- okres

Halo Sysia01 smile

ja nie widzę związku między jednym a drugim. Podobno lepiej nie robić hybryd w czasie ciąży ...

"Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy."
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek..."

3 Ostatnio edytowany przez Ewa SC (2015-05-29 20:33:19)

Między hybrydą, a ciążą też nie widać związku.

4

Zdziwię was ale istnieje związek między akrylem, hybrydami, żelem a poziomem hormonów w organiźmie, a zarówno okres jak i ciąża to zmiany w hormonach.

5

Zarówno pomiędzy ciążą a okresem nie ma związku ani żadnych przeciwskazań smile

6

Nigdy nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach w tej kwestii.

7

Od kilkunastu lat mam na paznokciach żele i nigdy nie zwracałam uwagi, w którym momencie cyklu wypada kolejna wizyta, a jednak zawsze trzymają mi się bardzo dobrze. Co prawda moje paznokcie rosną szybko, więc aby odrost nie był widoczny, to muszę robić je stosunkowo często, ale gdyby miały odpaść, to i tak na pewno by odpadły.
Przypuszczam, że z hybrydami jest podobnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

8

Jejku dziewczyno, takie rzeczy to raczej nie mają na to wpływu ale jak się boisz to nie rób i tyle. Kup sobie lakiery z serii miracle gel i nie będziesz mieć takich wątpliwości bo sama sobie zrobisz manicure w domu smile A w wyglądzie będzie jak hybryda tongue

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-08-17 00:30:33)

To jest tak + dobrej jakości hybrydy będą trzymały się nawet do 6 tygodni, chociaż i tak zmienisz najpóźniej po 3, bo odrosty itp... Ja sama robiłam test na malutkim paluszku i mój ulubiony [spam] wytrzymał beż większych problemów 5 tygodni i 2 dni. No ale już nie mogłam patrzeć na odrost... masakra

10

okres nie ma nic wspólnego z hybrydami. Słyszałam różne teorie na temat malowania włosów ale jeszcze o hybrydach nie.

11

Też nie słyszałam żadnych przeciwwskazań do robienia hybryd podczas okresu. U mnie wszystko było ok. Moje paznokcie też szybko odrastają, więc dłużej niż 2-3 tygodnie ich nie nosiłam... Ostatnio zrobiłam sobie od nich przerwę, bo niestety paznokcie znacznie mi się osłabiły i zaczęły łamać...

12

Mozna robic hybryda zarowno w ciazy jak i podczas miesiaczki smile Nic sie nie dzieje

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018