hybrydy- okres - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: hybrydy- okres

Witam, mam pytanie, jutro mam wizytę u kosmetyczki na hybrydę, i moje pytanie brzmi czy jeśli dostanę okres dzisiaj albo jutro, czy paznokcie będą się trzymały ? Kiedyś miałam 3-4 dzien okresu i nic się nie działo, proszę o odpowiedz, z góry przepraszam jeśli temat był już taki.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: hybrydy- okres

Halo Sysia01 smile

ja nie widzę związku między jednym a drugim. Podobno lepiej nie robić hybryd w czasie ciąży ...

"Nie biegnij za szybko przez życie bo najlepsze rzeczy zdarzają się nam wtedy, gdy najmniej się ich spodziewamy."
"Nic na świecie nie zdarza się przez przypadek..."

3 Ostatnio edytowany przez Ewa SC (2015-05-29 21:33:19)

Między hybrydą, a ciążą też nie widać związku.

4

Zdziwię was ale istnieje związek między akrylem, hybrydami, żelem a poziomem hormonów w organiźmie, a zarówno okres jak i ciąża to zmiany w hormonach.

5

Zarówno pomiędzy ciążą a okresem nie ma związku ani żadnych przeciwskazań smile

6

Nigdy nie słyszałam o żadnych przeciwwskazaniach w tej kwestii.

7

Od kilkunastu lat mam na paznokciach żele i nigdy nie zwracałam uwagi, w którym momencie cyklu wypada kolejna wizyta, a jednak zawsze trzymają mi się bardzo dobrze. Co prawda moje paznokcie rosną szybko, więc aby odrost nie był widoczny, to muszę robić je stosunkowo często, ale gdyby miały odpaść, to i tak na pewno by odpadły.
Przypuszczam, że z hybrydami jest podobnie.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią zawsze pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

8

Jejku dziewczyno, takie rzeczy to raczej nie mają na to wpływu ale jak się boisz to nie rób i tyle. Kup sobie lakiery z serii miracle gel i nie będziesz mieć takich wątpliwości bo sama sobie zrobisz manicure w domu smile A w wyglądzie będzie jak hybryda tongue

9 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-08-17 01:30:33)

To jest tak + dobrej jakości hybrydy będą trzymały się nawet do 6 tygodni, chociaż i tak zmienisz najpóźniej po 3, bo odrosty itp... Ja sama robiłam test na malutkim paluszku i mój ulubiony [spam] wytrzymał beż większych problemów 5 tygodni i 2 dni. No ale już nie mogłam patrzeć na odrost... masakra

10

okres nie ma nic wspólnego z hybrydami. Słyszałam różne teorie na temat malowania włosów ale jeszcze o hybrydach nie.

11

Też nie słyszałam żadnych przeciwwskazań do robienia hybryd podczas okresu. U mnie wszystko było ok. Moje paznokcie też szybko odrastają, więc dłużej niż 2-3 tygodnie ich nie nosiłam... Ostatnio zrobiłam sobie od nich przerwę, bo niestety paznokcie znacznie mi się osłabiły i zaczęły łamać...

12

Mozna robic hybryda zarowno w ciazy jak i podczas miesiaczki smile Nic sie nie dzieje

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018