Pierwszy raz On - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 20 ]

Temat: Pierwszy raz On

Witajcie , jestem  młodycm chłopakiem 20 letnik prawiczkiem, boję sie  zbliżenia z dziewczyną, tzn daje mi znaki że ma ochotę na sex ale ja niepotrafię się zbliżyć niewiem co robić, jak ją dotykać, w myślach sobię marzę że całuję ją i jednocześnie dotykam jej pusi przez  spodnie pomoże ktos plisss, czuję że ona oddala sieodemnie sad(((

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwszy raz On

Na ten temat jest tyle lektury w internecie, że naprawdę wystarczy spuścić googla ze smyczy i dowiesz się dużo więcej niż potrzebujesz.

3

troll napisał/a:

Na ten temat jest tyle lektury w internecie, że naprawdę wystarczy spuścić googla ze smyczy i dowiesz się dużo więcej niż potrzebujesz.

szukałem i nie znalazłem nic sensownego, może brakuje mi słow

Reklama

4

Ja nawet nie potrafię zainicjować pocałunku

5

No chyba tego to ci nikt nie ułatwi. Musisz sobie poczytać (ja po wpisaniu w googla "pierwszy pocałunek" miałem trzy sensowne wśród czterech pierwszych wyników) i działać. Pierwszy pocałunek, pierwsze pieszczoty to nie książka, żeby poślinić palucha i kartka po kartce jechać według instrukcji. Ale jeśli to delikatnie zainicjujesz, a dziewczyna też ma ochotę na dotyk, to da ci do zrozumienia jak daleko możesz się posunąć i co w danym momencie masz zrobić.

Reklama

6

Dobra wiem co nie co, ale teraz mam inny problem, i to jest głównie pytanie do kobiet
Otóż za bardzo piszę do niej hmmm głupio, Ona się obraża i nic nie odpisuje, od tego czasu
sam nie  mam pojęcia jak zacząć rozmowę, bo boję się odrzucenia, zamierzam jej napisać, że nie potrafię po prostu pisać.
Napiszę tekst comi wpadł do głowy a jeżeli możecie to oceńcie goi czy wgl można taki tekst do kobiety napisać

Słuchaj źle się czuję z tą martwą ciszą wobec Ciebie, ale po prostu mi w danym momencie nic nie przychodzi do mojej głowy, żeby coś oryginalnego napisać do Ciebie, a najgorsze jest to, że nie wiem jak ten problem rozwiązać

kusik989 napisał/a:

Dobra wiem co nie co, ale teraz mam inny problem, i to jest głównie pytanie do kobiet
Otóż za bardzo piszę do niej hmmm głupio, Ona się obraża i nic nie odpisuje, od tego czasu
sam nie  mam pojęcia jak zacząć rozmowę, bo boję się odrzucenia, zamierzam jej napisać, że nie potrafię po prostu pisać.
Napiszę tekst comi wpadł do głowy a jeżeli możecie to oceńcie goi czy wgl można taki tekst do kobiety napisać

Słuchaj źle się czuję z tą martwą ciszą wobec Ciebie, ale po prostu mi w danym momencie nic nie przychodzi do mojej głowy, żeby coś oryginalnego napisać do Ciebie, a najgorsze jest to, że nie wiem jak ten problem rozwiązać

I niby co ona miałaby Ci na to odpisać?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

8

santapietruszka napisał/a:
kusik989 napisał/a:

Żeby wiedziała, dlaczego milczę, bo moim zdaniem może sobie pomyśleć, że ją np olewam a tak nie jest

9 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-14 13:52:08)

kusik989 napisał/a:
kusik989 napisał/a:

Żeby wiedziała, dlaczego milczę, bo moim zdaniem może sobie pomyśleć, że ją np olewam a tak nie jest

A to Wy się jedynie pisemnie porozumiewacie, że ona nie wie, że Ty nie umiesz/nie lubisz/nie wiesz o czym pisać? Nie możesz jej tego po prostu powiedzieć?

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

10

kusik989 napisał/a:

A to Wy się jedynie pisemnie porozumiewacie, że ona nie wie, że Ty nie umiesz/nie lubisz/nie wiesz o czym pisać?

Może tak myśli ,a może myśli, że czekam aż ona się do mnie odezwie, pomożesz  mi jak to napisać.
A Ty jak  według Siebie postrzegasz chłopaków co nie wiedzą o czym pisać ??

11

kusik989 napisał/a:

A niektorzy się dziwią po co na przyklad polski w technikum informatycznym ;D

12

kusik989 napisał/a:
kusik989 napisał/a:

A to Wy się jedynie pisemnie porozumiewacie, że ona nie wie, że Ty nie umiesz/nie lubisz/nie wiesz o czym pisać?

Może tak myśli ,a może myśli, że czekam aż ona się do mnie odezwie, pomożesz  mi jak to napisać.

Ja to jestem w takim wieku, że się z chłopakami porozumiewam ustnie, a nie wiszę godzinami na FB czy w smsach... bo i po co?

13

kusik989 napisał/a:

Ja to jestem w takim wieku, że się z chłopakami porozumiewam ustnie, a nie wiszę godzinami na FB czy w smsach... bo i po co?

A ile masz lat jeżeli można wiedzieć

14

kusik989 napisał/a:
kusik989 napisał/a:

A ile masz lat jeżeli można wiedzieć

A jaki to ma związek z założonym przez Ciebie tematem? big_smile big_smile big_smile

15

kusik989 napisał/a:

marzę że całuję ją i jednocześnie dotykam jej pusi przez  spodnie (...) Ja nawet nie potrafię zainicjować pocałunku

To pewnie przez tą pusię.
MOże zacznij od czegoś prostszego? Bez ręcznej ekwilibrystyki.

kusik989 napisał/a:

Jak te rozmowy wyglądają w ten sposób:

http://ehumor.pl/wp-content/uploads/2017/06/Czatowanie-z-dziewczyn%C4%85-kt%C3%B3ra-Ci-si%C4%99-podoba.jpg

...może zamiast molestować klawiaturę to pomolestuj ją na żywo. Jest ładna pogoda.
Ciężko rozmawiać, jak nie ma się o czym bo nie ma się wspólnej płaszczyzny. W końcu towarzyska rozmowa to nie forum albo szkolna rozprawka (narzucony temat).

16

Powiedz jej prawdę, że nie masz doświadczenia w tych sprawach. Jeśli jest mądra, to zrozumie i Ci pomoże.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

17

kusik989 napisał/a:
kusik989 napisał/a:

Chlopcze, ile ty naprawdę masz lat? Bo mi wygląda że nie 20, a raczej 12.
Po cholerę się stresujesz że nie masz co napisać? Jak nie masz co, to nie piszesz. Jak się spotykacie, to z nią pogadasz, a jak to znajoma z seks kamerki, to co nie napiszesz, to ona to i tak przyjmie.
Związek dwojga ludzi to nie SMS y, nie Facebooku itd. Dziewczynę zapraszasz na kawę, spacer, do kina. Szukasz wspólnych zainteresowań, tematów do rozmowy, ew. pasji. Wtedy masz o czym z nią rozmawiać, pisać, czy chatować. Jak to zatrybi, to będzie i całowanie i bzykanie i co tam sobie wymyślicie, bo ja to już nie na czasie jestem, więc nawet nie wiem co teraz młodzi robią ze sobą.

18 Ostatnio edytowany przez cataga (2018-05-19 16:30:11)

ogarnij się chłopcze! Nie wiesz  o czym z nia pisac, nie macie, jak rozumiem, tematow do rozmowy, ale do seksu to już chęć jest? Zazwyczaj rozmowę zaczyna sie od pytania o cos drugiej strony, a  ja u Ciebie nawet nie widzę ciekawości poznania tej drugiej osoby. A o tym, jak " uprawiać"  seks z obcą babą , pytasz na portalu dla kobiet?  Tupet i buractwo!  Może tak sięgnij do stron na necie, choćby grupy Ponton, a potem zabieraj się za seks?

19

Ty już wybiegasz w przyszłość i "dotykasz jej pusi" a jeszcze nie opanowałeś zdolności rozmowy oko w oko.  Ale jeśli ci się podoba to może zaproś ja na początek do kina-oswoisz się z jej obecnością, a i rozmawiać za dużo nie trzeba będzie. Po seansie kolacja albo kawa- i tu możecie pogadać na temat obejrzanego filmu, ulubionych aktorów... Jeśli tylko pokażesz ze nie jesteś w szafie chowany to temat się rozkreci

If traveling was free, you'd never see me again

20

Dajcie spokój tongue
chłopak liczył pewnie na gorące opisy o "dotykaniu pusi", które mógłby sobie czytać na dobranoc, a tutaj jeden wielki zawód tongue

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Posty [ 20 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018