Problem z konwersacją na mesengerze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z konwersacją na mesengerze

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 107 ]

1

Temat: Problem z konwersacją na mesengerze

Witam mam  mały problem , jakiś czas temu poznałem dziewczynę na internecie na początku znajomości wszystko ładnie pisanie dzien w dzien ale od jakiegoś czasu niepotrafię z Nią pisać to wygląda na zasadzie 
J; Hej co tam  u ciebie słychać
O; wszystko dobrze
i dalej juz nie wiem co napisać i chwila martwej ciszy
i odpisuję ok spadam coś obejrzeć , kilkakrotnie napisałem może się spotkamy , na to ona Hej nie mam czasu i niema Jej całe popołudnie i wieczór , mi się wydaje że ona chce żebym bardziej się otworzył ale ja nie potrafię sad może by ktoś zopiniował doradził , był w podobnej sytuacji ,

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Problem z konwersacją na mesengerze

Skoro nie ma czasu się spotkać, to prawdopodobnie po prostu jej nie interesujesz.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Na twoim miejscu bym sobie odpuścił. Gdyby cokolwiek od ciebie chciała to zapewne by się odezwała a tak w jasny sposób daje ci do zrozumienia że nie jest zainteresowana. Cierpliwości i szukaj dalej!

4

zacznij od np. pozdrowien porannych i  napisania o swoich planach i zapytania co bedzie robic.i wstawiaj emotki z usmiechem. Mozesz zapytac jaka lubi muzyke i potem w ciagu dnia zarzuc jej link z ulubionym piosenkarzem.

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

5

Lady Loka napisał/a:

Skoro nie ma czasu się spotkać, to prawdopodobnie po prostu jej nie interesujesz.

Widać że się oddalamy od siebie , Ja jestem z natury nie śmiały mniej pewny siebie , Na  pewno nie bo robi coś w stylu żebym był zazdrosny , jej chodzi żebym pisał z nią a ja nie potrafię to widać , był jakiś czas  temu przypadek że spotkałem się z  nia po cichych dniach , podobnie jak teraz i się zapytała dlaczego nic nie pisałem , ja muszę nauczyć się pisac bo ona pomysli sobie że już mnie nie interesuje

6

Summertime napisał/a:

zacznij od np. pozdrowien porannych i  napisania o swoich planach i zapytania co bedzie robic.i wstawiaj emotki z usmiechem. Mozesz zapytac jaka lubi muzyke i potem w ciagu dnia zarzuc jej link z ulubionym piosenkarzem.

Tak zrobię jutro , ale juz mam mysli żeby z nią się pożegnać gdy dalej nie będę miał nic do powiedzenia
Myslałem coś nad tym Napiszę co u niej słychać ona odpisze jakieś zdanie a ja napiszę aha hmmmmm i napiszę po prostu trzymaj się ja spadam PAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPPAPAPA

coś takiego żeby widziała że mam problem z pisaniem , sad((((((

7

RafSo napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Widać że się oddalamy od siebie , Ja jestem z natury nie śmiały mniej pewny siebie , Na  pewno nie bo robi coś w stylu żebym był zazdrosny , jej chodzi żebym pisał z nią a ja nie potrafię to widać , był jakiś czas  temu przypadek że spotkałem się z  nia po cichych dniach , podobnie jak teraz i się zapytała dlaczego nic nie pisałem , ja muszę nauczyć się pisac bo ona pomysli sobie że już mnie nie interesuje

Chłopie, bądź mężczyzną.
Gdyby ona chciała z Tobą pisać, to pociągnęłaby rozmowę sama.
Ile razy się widzieliście na żywo?

8

Lady Loka napisał/a:
RafSo napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Chłopie, bądź mężczyzną.

10 razy
spokojnie ja sie zapytałem tylko o pomoc w podciąganiu konwersacji , inaczej sama by mi nie wysyłała wiadomości , nie dodawała ch.j wie kogo do znajomych tylko po to żebym był zazdrosny, niebyło by jej niedostępnej po pracy cały tydzien , w  tedy myslałem że z kimś się spotyka ale wiem że specjalnie to robiła żebym na weekendzie do nie napisał gdy była dostępna , mówię tutaj chodzi o moje podciąganie rozmowy ,

9 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-01 21:00:27)

RafSo napisał/a:
Summertime napisał/a:

Tak zrobię jutro , ale juz mam mysli żeby z nią się pożegnać gdy dalej nie będę miał nic do powiedzenia
Myslałem coś nad tym Napiszę co u niej słychać ona odpisze jakieś zdanie a ja napiszę aha hmmmmm i napiszę po prostu trzymaj się ja spadam PAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPAPPAPAPAPAPAPAPPAPAPA

coś takiego żeby widziała że mam problem z pisaniem , sad((((((

Ja, jakbym przeczytała takie PAPAPAPA.... , to bym sobie nie pomyślała, że ktoś ma problem z pisaniem, tylko raczej z głową...

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

10

Dlaczego nie przyjmujesz do wiadomości, że może ona straciła zainteresowanie Twoją osobą? Ze nawiązywanie nowych znajomości na fb/brak czasu/niedostępność w mediach to nie próba wzbudzenia w Tobie zazdrości ale FAKT.

If traveling was free, you'd never see me again

11

RafSo napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
RafSo napisał/a:

Chłopie, bądź mężczyzną.

10 razy
spokojnie ja sie zapytałem tylko o pomoc w podciąganiu konwersacji , inaczej sama by mi nie wysyłała wiadomości , nie dodawała ch.j wie kogo do znajomych tylko po to żebym był zazdrosny, niebyło by jej niedostępnej po pracy cały tydzien , w  tedy myslałem że z kimś się spotyka ale wiem że specjalnie to robiła żebym na weekendzie do nie napisał gdy była dostępna , mówię tutaj chodzi o moje podciąganie rozmowy ,

A ona ma więcej niż 15 lat? tongue
Bo to zachowania rodem z pisemek dla nastolatek.
Rafał, olej ją. Normalna kobieta nie będzie Ci robić jakichś dziwnych jazd tego typu. Ona widocznie nie dojrzała do tworzenia relacji.

12

kasienka180 napisał/a:

Dlaczego nie przyjmujesz do wiadomości, że może ona straciła zainteresowanie Twoją osobą? Ze nawiązywanie nowych znajomości na fb/brak czasu/niedostępność w mediach to nie próba wzbudzenia w Tobie zazdrości ale FAKT.

Jeżeli tak jest że straciła  zainteresowanie to twoim zdaniem i tym którzy  to przeczytaja  , po co takie coś robić

13

Lady Loka napisał/a:
RafSo napisał/a:
Lady Loka napisał/a:

Chłopie, bądź mężczyzną.

10 razy

Rafał, olej ją. Normalna kobieta nie będzie Ci robić jakichś dziwnych jazd tego typu. Ona widocznie nie dojrzała do tworzenia relacji.

czyli twoim zdaniem , to jest nienormalne w sumie dla mnie też to jest dziwne , a inni jakie mają zdanie na ten temat

14

RafSo napisał/a:
Lady Loka napisał/a:
RafSo napisał/a:

10 razy

czyli twoim zdaniem , to jest nienormalne w sumie dla mnie też to jest dziwne , a inni jakie mają zdanie na ten temat

oczywiście, że jest.
Normalna kobieta, która tworzy zdrową relację się w takie gierki nie bawi. Bo i w jakim celu? Mnie tam w związku nie potrzebna zazdrość.

15

Ale skąd pewność że ona chce wzbudzić zazdrość w Rafale...?

16

kasienka180 napisał/a:

Bo wie że Ja do niej coś czuję , a człowiek zazdrosny działa , Ja chce działać tylko nie potrafię

17

RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

Bo wie że Ja do niej coś czuję , a człowiek zazdrosny działa , Ja chce działać tylko nie potrafię

Ale czy ona czuje coś do Ciebie?  Bo moim zdaniem laska Cię zlewa, a Ty dopowiadasz sobie zbyt wiele i źle interpretujesz jej zachowanie

18

kasienka180 napisał/a:
RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

Ale czy ona czuje coś do Ciebie?  Bo moim zdaniem laska Cię zlewa, a Ty dopowiadasz sobie zbyt wiele i źle interpretujesz jej zachowanie

Otóż to.

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

19

kasienka180 napisał/a:
RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

czyli uwarzaż że bawi sie moimi uczuciami , hmmm sam nie wiem , niemam pojęcia czy coś do mnie czuje , ale jakiś czas temu nadzwyczajniej ja  olałem tzn spotkałem się z nią w pizzeri , mieliśmy iśc na lodowisko , powiedziała że niema ochoty już jeżdzić a akurat  przechodziliśmy koło mojego bloku co się wprowadziłem na wynajem nie dawno  , pytała się mnie jak mi tutaj się mieszka , odpowiedziałem ok , po jakimś czasie zrozumiałem  że chciała wpaśc do mnie , a ja miałem inne plany ehhhh poszłem grać w piłkę nożną bo juz się ugadałem na początku dnia, a dzien poprzedzający na spotkanie zaproponowałem jej spotkanie właśnie na pizze i łyżwy i mi nie wyszło dalsze pisanie i mi nie potwierdziła czy będzie czy nie , dopiero godzine przed spotkaniem potwierdziła żeprzyjedzie i tak miałem 2 spotkania w mniej więcej tym samym czasie , po tej akcji nieodzywała się do mnie a jak  proponowałem spotkania to pisała że nie ma czasu , a pózniej się patrzę na Fb a tam zdjęcie była Ona  i jej koleżanki z okazji dnia kobiet (takie babskie spotkanie sądząć po opisie ) przy tym samym stoliku co byliśmy właśnie na pizzy.
Wiem że zrąbałem ale ile można takie coś niezapominać teraz będzie 2 miesiąc jak tej przepięknej buzi nie będe widział sad(((
na początku kwietnia napisałem smsa Hej tak ładnie się zrobiło może masz ochotę rowerykami pojezdzić niestety nic nie odpisała

20

RafSo napisał/a:

czyli uwarzaż że bawi sie moimi uczuciami , hmmm sam nie wiem , niemam pojęcia czy coś do mnie czuje , ale jakiś czas temu nadzwyczajniej ja  olałem tzn spotkałem się z nią w pizzeri , mieliśmy iśc na lodowisko , powiedziała że niema ochoty już jeżdzić a akurat  przechodziliśmy koło mojego bloku co się wprowadziłem na wynajem nie dawno  , pytała się mnie jak mi tutaj się mieszka , odpowiedziałem ok , po jakimś czasie zrozumiałem  że chciała wpaśc do mnie , a ja miałem inne plany ehhhh poszłem grać w piłkę nożną bo juz się ugadałem na początku dnia, a dzien poprzedzający na spotkanie zaproponowałem jej spotkanie właśnie na pizze i łyżwy i mi nie wyszło dalsze pisanie i mi nie potwierdziła czy będzie czy nie , dopiero godzine przed spotkaniem potwierdziła żeprzyjedzie i tak miałem 2 spotkania w mniej więcej tym samym czasie , po tej akcji nieodzywała się do mnie a jak  proponowałem spotkania to pisała że nie ma czasu , a pózniej się patrzę na Fb a tam zdjęcie była Ona  i jej koleżanki z okazji dnia kobiet (takie babskie spotkanie sądząć po opisie ) przy tym samym stoliku co byliśmy właśnie na pizzy.
Wiem że zrąbałem ale ile można takie coś niezapominać teraz będzie 2 miesiąc jak tej przepięknej buzi nie będe widział sad(((
na początku kwietnia napisałem smsa Hej tak ładnie się zrobiło może masz ochotę rowerykami pojezdzić niestety nic nie odpisała

Ona ewidentnie Cię nie chce. I nie, grzeczne pytanie, jak Ci się mieszka nie oznacza, że ktoś chce do Ciebie wpaść.

21

santapietruszka napisał/a:
RafSo napisał/a:

Ona ewidentnie Cię nie chce. I nie, grzeczne pytanie, jak Ci się mieszka nie oznacza, że ktoś chce do Ciebie wpaść.

Po czym to wywnioskowałaś

22

RafSo napisał/a:

Wybacz, ale jest majówka i nie chce mi się cytować i wybierać wszystkiego po kolei smile Gościu, praktycznie w każdym prawie Twoim zdaniu można wyczytać. Nie odpisuje, nie ma czasu się spotkać, nie odzywa się...

23

A ona wie że masz problemy z alkoholem?

24

Iceni napisał/a:

A ona wie że masz problemy z alkoholem?

Jak się z Tą osobą spotykałem , to zdarzało ntam się napić ale nie przeginałem piliśmy równo po 2 piwa czasem 3 nic więcej , tutaj nie chodzi io alkohol i nic innego jak tylko , o moje ciężkie pisanie konwersacja

25

RafSo napisał/a:

Wybacz, ale jest majówka i nie chce mi się cytować i wybierać wszystkiego po kolei smile Gościu, praktycznie w każdym prawie Twoim zdaniu można wyczytać. Nie odpisuje, nie ma czasu się spotkać, nie odzywa się...

ym

Nie odpisała , bo mogła np przeoczyć smsa , to była niedziela pierwsze ciepłe dni ,mogła np grillować  , napisała że niema czasu się spotkać , bo była zła na mnie , a do tego chciała mi zrobić nazłość,zazdrość tym zdjęciem co za 2 dni była dokładnie w tym samym zdjęciem , co się widzieliśmy ostatni raz

26

A serio chcesz mieć do czynienia z dziewczyną, która nie odpisuje bo j)chce Ci zrobić na złość?
Nie widzisz tutaj toksycznego potencjału tej relacji?

27 Ostatnio edytowany przez balin (2018-05-02 11:08:28)

RafSo kombinujesz jak koń pod górkę. Więcej dystansu chłopie. Zapamiętaj sobie, rozmowa to nie Twoje pytania i jej łaskawe odpowiedzi. Jeżeli dziewczyna jest zainteresowana, też pyta co u Ciebie się dzieje, chce się umawiać. A tu Ty chcesz, a ona jak widać nie bardzo. Nic nie poradzisz. Musisz nabrać dystansu. Może jak trochę odpuścisz. Przestaniesz cisnąć, ono sama coś napisze. Jak mówi stare przysłowie miej wy...ne będzie Ci dane. big_smile

28

ONA NIE CHCE UTRZYMYWAĆ Z TOBĄ KONTAKTU

29

kasienka180 napisał/a:

ONA CHCE WYMUSIĆ NA MNIE , ZANIM JĄ ZAPROSZĘ NA SPOTKANIE ŻEBYM Z NIĄ POPISAŁ , TEGO NIE POTRAFIĘ ,JAK MOJE PIERWSZE SŁOWA SĄ NA MESENGERZE  HEJ CO ROBISZ PO POŁUDNIU MOŻE WYBIERZEMY SIĘ NA ROWERY TO MI ODPOWIADA NIE NIEMOGĘ I JEJ NIEMA OD GODZINY 18 DO PÓŁNOCY I NAGLE SIĘ LOGUJE TO COŚ ZNACZY WYMUSZANIE ZAZDROŚCI , LUB NIEMA JEJ POPRZEDNI CAŁY TYDZIEŃ WOGULE A W TYM JUŻ JEST , JA SZUKAŁEM TUTAJ PORADY JAK ROZWINĄC MOJĄ PISOWNIĘ I JAK MI SIĘ UDA TO WTEDY ZOBACZYMY , NARAZIE PRZYSTAJĘ PRZY SWOIM

30

RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

ONA CHCE WYMUSIĆ NA MNIE , ZANIM JĄ ZAPROSZĘ NA SPOTKANIE ŻEBYM Z NIĄ POPISAŁ , TEGO NIE POTRAFIĘ ,JAK MOJE PIERWSZE SŁOWA SĄ NA MESENGERZE  HEJ CO ROBISZ PO POŁUDNIU MOŻE WYBIERZEMY SIĘ NA ROWERY TO MI ODPOWIADA NIE NIEMOGĘ I JEJ NIEMA OD GODZINY 18 DO PÓŁNOCY I NAGLE SIĘ LOGUJE TO COŚ ZNACZY WYMUSZANIE ZAZDROŚCI , LUB NIEMA JEJ POPRZEDNI CAŁY TYDZIEŃ WOGULE A W TYM JUŻ JEST , JA SZUKAŁEM TUTAJ PORADY JAK ROZWINĄC MOJĄ PISOWNIĘ I JAK MI SIĘ UDA TO WTEDY ZOBACZYMY , NARAZIE PRZYSTAJĘ PRZY SWOIM

Ona ma Cię w nosie.
Nie potrzebujesz porad, bo ta dziewczyna jest nic nie warta.

31

Dlaczego nie dopuszczasz myśli ze ona najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty na znajomość z Tobą?

32

RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

Jak chcesz rozwinąć pisownię, to doradzam wyłączenie caps locka.

33

RafSo napisał/a:

NAGLE SIĘ LOGUJE TO COŚ ZNACZY

Taaaaaa.... sprawdza co napisali jej, normalni, znajomi a nie stalker-adorator.

34

RafSo napisał/a:
kasienka180 napisał/a:

Jak chcesz rozwinąć pisownię, to doradzam wyłączenie caps locka.

Spokojnie miałem krótszego tego posta napisać , a powiec mi Santo pietruszko , Kasienko i kto kolwiek to czyta gdy , lajkowała byś zdjęcia tej osoby co nie chcesz z nią utrzymywać kontaktu ,  bo wydaje mi się że nie , w niedzielę mam komunię siostrzenca i specjalnie dodam  fotkę i zobaczę co wy na to

35 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-02 22:19:39)

Tak, lajkuję czasem zdjęcia osób, z którymi w ogóle nie utrzymuję kontaktów, jak mi wpadną w oko (zdjęcia) i ciekawe są (zdjęcia).
Nawet więcej - czasem lajkuję zdjęcia całkiem nieznanych mi osób, jak mi je FB pokaże (bo np. ktoś znajomy skomentował) i mnie zainteresują, a post był publiczny.
No, ale nie mówię tu o fotach z chrzcin siostrzeńca, dla jasności, a Ty jeszcze nie wiesz, czy dostaniesz lajka big_smile

Aaa, i mam też znajomego, który lajkuje wszystkie posty wszystkich znajomych, bez wyjątku - a ma ich coś około 1000, więc na stówę nie ze wszystkimi kontakt utrzymuje. No, ale sobie lajkuje, bo ma takie hobby big_smile

Dorośnij, facet. Lajki na fejsie nie są wyznacznikiem zainteresowania...

36

Tak. Lajkuje posty i zdjęcia osób, które sa w gronie moich znajomych, a z którymi nie utrzymuje kontaktu.

37

kasienka180 napisał/a:

Tak. Lajkuje posty i zdjęcia osób, które sa w gronie moich znajomych, a z którymi nie utrzymuje kontaktu.

Az tymi co wiesz że coś do Ciebie czuje ,a go odpychasz nie odpisujesz na jego wiadomości  , lub piszesz że nie masz czasu się spotkać  dlatego , żeby się od ciebie odwalił , a jak zobaczysz że dodał zdjęcie odrazu lajkujesz żeby zobaczył że polajkowane  ??

38

Tak, lajkuję czasem zdjęcia osób, z którymi w ogóle nie utrzymuję kontaktów, jak mi wpadną w oko (zdjęcia) i ciekawe są (zdjęcia).
Nawet więcej - czasem lajkuję zdjęcia całkiem nieznanych mi osób, jak mi je FB pokaże (bo np. ktoś znajomy skomentował) i mnie zainteresują, a post był publiczny.
No, ale nie mówię tu o fotach z chrzcin siostrzeńca, dla jasności, a Ty jeszcze nie wiesz, czy dostaniesz lajka big_smile

Aaa, i mam też znajomego, który lajkuje wszystkie posty wszystkich znajomych, bez wyjątku - a ma ich coś około 1000, więc na stówę nie ze wszystkimi kontakt utrzymuje. No, ale sobie lajkuje, bo ma takie hobby big_smile

Dorośnij, facet. Lajki na fejsie nie są wyznacznikiem zainteresowania...

Az tymi co wiesz że coś do Ciebie czuje ,a go odpychasz nie odpisujesz na jego wiadomości  , lub piszesz że nie masz czasu się spotkać  dlatego , żeby się od ciebie odwalił , a jak zobaczysz że dodał zdjęcie odrazu lajkujesz żeby zobaczył że polajkowane  ??

39 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-03 09:02:14)

Wiesz, ja już dawno nie jestem w tym wieku, żeby się w takie gierki bawić. I moi znajomi też. Nie wmawiamy sobie czegoś, co się nie dzieje, tylko dlatego, że ktoś zdjęcie na FB polajkował...
A poza tym - ochłoń. Ty nawet jeszcze nie masz tego zdjęcia, które chcesz mieć polajkowane... a już oczyma wyobraźni do ołtarza dziewczynę prowadzisz... a jak ona wcale Ci tego nie polajkuje? big_smile

40

RafSo napisał/a:

[...] kilkakrotnie napisałem może się spotkamy , na to ona Hej nie mam czasu i niema Jej całe popołudnie i wieczór , mi się wydaje że ona chce żebym bardziej się otworzył [...]

Nie mam czasu oznacza nie mam czasu. I to jest tyle w temacie jej chęci abyś się bardziej otworzył.

41

Jesteś bardzo ciężkim przypadkiem. Wolisz pisać przedziwne scenariusze niż przyjąć do wiadomości ze ta dziewczyna cie poprostu nimi chce. Z jednej strony podziwiam za zdolność nie dopuszczania do siebie niewygodnych faktów, z drugiej strony bardzo mi Ciebie zal. Tracisz czas na wyobrażenia o lasce dla której jesteś internetowym znajomym. Lekko nachalnym bo ile razy można mówić 'nie mam czasu' żeby k1toś się w końcu odczepil

42

SonyXperia napisał/a:
RafSo napisał/a:

[...] kilkakrotnie napisałem może się spotkamy , na to ona Hej nie mam czasu i niema Jej całe popołudnie i wieczór , mi się wydaje że ona chce żebym bardziej się otworzył [...]

Nie mam czasu oznacza nie mam czasu. I to jest tyle w temacie jej chęci abyś się bardziej otworzył.

No tak , ale jakiś czas temu również tak pomyślałem po podobnie odrzuciła zaproszenie na spotkanie sugerując się tym że nie ma czasu , i tak samo  pomyślałem że nie chce utrzymywać ze mną kontaktu  były ciche dni z mojej strony  i sama się do mnie odezwała , spotkaliśmy się żartowaliśmy i w pewnym momencie się zapytała czemu się nie odzywałem

43

Wiesz, ja już dawno nie jestem w tym wieku, żeby się w takie gierki bawić. I moi znajomi też. Nie wmawiamy sobie czegoś, co się nie dzieje, tylko dlatego, że ktoś zdjęcie na FB polajkował...
A poza tym - ochłoń. Ty nawet jeszcze nie masz tego zdjęcia, które chcesz mieć polajkowane... a już oczyma wyobraźni do ołtarza dziewczynę prowadzisz... a jak ona wcale Ci tego nie polajkuje? big_smile

A jak polajkuje po przeczytaniu poniższego tekstu , też nie odpowidziałaś na pytanie w całości

A z tymi co wiesz że coś do Ciebie czuje ,a go odpychasz nie odpisujesz na jego wiadomości  , lub piszesz że nie masz czasu się spotkać  dlatego , żeby się od ciebie odwalił , a jak zobaczysz że dodał zdjęcie odrazu lajkujesz żeby zobaczył że polajkowane  ??

44

kasienka180 napisał/a:

Jesteś bardzo ciężkim przypadkiem. Wolisz pisać przedziwne scenariusze niż przyjąć do wiadomości ze ta dziewczyna cie poprostu nimi chce. Z jednej strony podziwiam za zdolność nie dopuszczania do siebie niewygodnych faktów, z drugiej strony bardzo mi Ciebie zal. Tracisz czas na wyobrażenia o lasce dla której jesteś internetowym znajomym. Lekko nachalnym bo ile razy można mówić 'nie mam czasu' żeby k1toś się w końcu odczepil

A jak polajkuje pomimo tego  że nie chce utrzymać ze mną kontaktu , a domyśla się że do niej coś czuję

45

To można o tym rozmawiać dopiero, jak polajkuje, bo o gruszkach na wierzbie nie widzę sensu rozmawiać...

46

To można o tym rozmawiać dopiero, jak polajkuje, bo o gruszkach na wierzbie nie widzę sensu rozmawiać...

Dam znać , w niedzielę wieczorem lub w poniedziałek po południu

47

Nigdy bym nie wpadła na to, że jeśli ktoś doda nowych znajomych lub nie ma go na fb to znaczy, że chce wzbudzić zazdrość. Skąd taki wniosek?

48 Ostatnio edytowany przez puchaty34 (2018-05-04 11:31:32)

Chłopaku. Popracuj nad składnią zdań. Prawidłowym użyciem partykuły "nie" z przymiotnikami, i interpunkcją.

Co myślałem, to napisałem.

49

puchaty34 napisał/a:

Chłopaku. Popracuj nad składnią zdań. Prawidłowym użyciem partykuły "nie" z przymiotnikami, i interpunkcją.

Uważasz że to przez to , a Wy dziewczyny jak to widzicie waszym zdaniem ??

50

Ja myślę, że jak dla kogoś nie mam czasu i gadka mi się z nim nie klei, to nie ma wielkiego znaczenia, czy on prawidłowo używa partykuły "nie".

51

Ja myślę, że jak dla kogoś nie mam czasu i gadka mi się z nim nie klei, to nie ma wielkiego znaczenia, czy on prawidłowo używa partykuły "nie".

Ale mi się wydaje ,że to właśnie przez to właśnie że  mi gatka szmatka nie wychodzi , ale na realu jak z nią się spotykałem rozmawialiśmy , nie było jakieś martwej Ciszy . Raz się umówiliśmy na  łyżwy , i dzień wcześniej  pisaliśmy i w pewnym momencie , mi  napisała tylko mi przypomnij , jutro żebym czasem nie zapomniała o spotkaniu

52 Ostatnio edytowany przez santapietruszka (2018-05-04 12:07:33)

RafSo napisał/a:

w pewnym momencie , mi  napisała tylko mi przypomnij , jutro żebym czasem nie zapomniała o spotkaniu

Sądzisz, że jakby jej na tym spotkaniu zależało, to by o nim mogła zapomnieć? Serio?

Chłopie, spotkałeś się z nią raz i ona od tej pory nie ma czasu. To znaczy, że nie pykło, niestety.

53

RafSo napisał/a:

w pewnym momencie , mi  napisała tylko mi przypomnij , jutro żebym czasem nie zapomniała o spotkaniu

Sądzisz, że jakby jej na tym spotkaniu zależało, to by o nim mogła zapomnieć? Serio?

Chłopie, spotkałeś się z nią raz i ona od tej pory nie ma czasu. To znaczy, że nie pykło, niestety.

Nie spotykaliśmy się , dużo razy nie jeden raz , Gdy się nie znaliśmy potrafiłem z nią pisać przez równe 4 miesiące ,  o ile mi albo jej coś nie wypadło , praca , nauka , spędzanie czasu ze znajomymi . G
dy się poznaliśmy  po jakimś czasie powoli to wygasało , ale widać było że ona chce pisać , ja nie potrafiłem i z mojej strony Martwa cisza

54

RafSo napisał/a:

widać było że ona chce pisać , ja nie potrafiłem i z mojej strony Martwa cisza

Po czym było widać to, że ona chce pisać?

55 Ostatnio edytowany przez RafSo (2018-05-04 13:04:06)

RafSo napisał/a:

widać było że ona chce pisać , ja nie potrafiłem i z mojej strony Martwa cisza

Po czym było widać to, że ona chce pisać?

Np  sama wysłała swój rysunek i się pochwaliła ,  , odpisałem prawdziwe dzieło sztuki ,  lub no to się czuje , a mi jakby słów brakowałoi nie potrafiłem żartować , sama wiesz gadka szmatka o tego niepotrafię i najgorsze jest to że sam nie wiem jak ten problem rozwiązać sad:( może jakaś porada

, fakt nieraz uda mi się podtrzymać rozmowę troszkę dłużej ale gdy juz kompletnie niewiem co pisać , dopiero teraz zauwarzyłem że podaję jej tytuły filmów
podaję ci 2 rozmowy co mi nie wychodziły

Ja;Hej jak Ci święta minęły
O; Dziękuję dobrze na obrzeraniu się ( tutaj eminitiony)
O; A tobie ??
Ja Dokładnie jak tobie, ale troszkę mniej zjadłem , tongue , a śmingus dyngus był
O; hehe tak mesengerowy
Ja; jeszcze mogę cię oblać
O; Chyba we snie
Ja: przekładam na nastepny roczek
O; ( wysłała kciuk w górę )

i tutaj niepotrafiłem czegoś interesującego napisać więc wysłałem jej film fajny , podałem linka i tyle

juz nie odpisała sad

drugi przypadek , miałem 2 bilety na kabaret  , więc zaproponowałem jej wyjście
ale nie mogła , już była z ugadana wczesniej do znajomych

O; Hej , jak po kabarecie ?
Ja; nie byłem
O ; dlaczego ? mogłeś pojśc sam
Ja;poszłem do kolegi , pograć w  fifę ,jak Ci minęła niedziela , mi
    standardowo  dziś pracapozniej sklep
    a teraz coś na kompie , przypominam sobie ortografię

O;minęła w łóżku
  Ja;pewnie się męczyłaś , znam to uczucie

i koniec nic nie odpisała niestety

Posty [ 1 do 55 z 107 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Problem z konwersacją na mesengerze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018