czy przyszedl do mnie Bog? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » czy przyszedl do mnie Bog?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: czy przyszedl do mnie Bog?

witam. w wielkim skrocie.opisze co sie stalo i jak to zinterpretowac... otoz ostatnimi czasy czulam wielka ouste w srodku, brak sensu i taki wewnetrzny strach i niepokoj... trwalo to dlugo raz sie nasilalo a raz nie... od okolo soboty zaczelam czytac w internecie o Bogu, zyciu po smierci itp... poprostu szukalam sensu. wczoraj w poludnie stwierdzilam.ze chce nawrocic sie do Boga ze on musi istniec... duzo czytalam w internecie i ogladalam.filmikow z Janem Pawlem 2 i papiezem Franciszkiem przed snem... jak.ogladalam filmiki  z papiezami to nagle poczulam spokoj. jakby opuscil mnoe ten lek ktory mi towaezyszyl przez tak dlugi czas... powiedzialam wtedy 'Boze ufam tobie, przyjdz do mnie'. potem przed zasnieciem zmowilam Ojcze Nasz i zasnelam. w nocy snilo mi sie ze.moj chlopak zabral mnie jaka.niespodzianka do hiszpani. szlismy plaza i byla to najpieknoejsza plaza jaka w zyciu widzialam.... bylo na niej malo ludzi i bardzo dziwilo mnie to i mowilam.do mojego chlopaka ze zazwyczaj takie piekne plaze sa tak zaludnione wszedzie opalaja sie ludzie ze nie.ma.gdzie nogi postawic... po spacerze na plazy pojechalismy do motelu w ktorym mielismy spac i jak wyszlismy z samochodu to stal ksiadz i przywitalismy sie.z nim i dal mi taka czapke dalam mu buziaki 3 i poszlam do motelu. w motelu ludzie mowili ze powinnam dac mu jakis pieniazek za czapke wiec znalazlam euro w portfely i poszlam mu dac ale juz go nie znalazlam... sen sie tez skonczyl... jak to interpretowac.. czy przyszedl do nnie Bog ? czy poprostu za duzo tego dnia czytalam? tak plaza w kazdym razie bylam niesamowita
...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

Tak, przyszedł do Ciebie Bóg. Zostałaś świętą. Możesz się cieszyć.

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
Medulla napisał/a:

Tak, przyszedł do Ciebie Bóg. Zostałaś świętą. Możesz się cieszyć.

czy to zart?

4

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

A gdzie Bóg?

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
balin napisał/a:

A gdzie Bóg?

pod postacia ksiedza? szukam.interpretacji

6 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-04-24 08:45:28)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
magdalenamagdalena napisał/a:

witam. w wielkim skrocie.opisze co sie stalo i jak to zinterpretowac... otoz ostatnimi czasy czulam wielka ouste w srodku, brak sensu i taki wewnetrzny strach i niepokoj... trwalo to dlugo raz sie nasilalo a raz nie... od okolo soboty zaczelam czytac w internecie o Bogu, zyciu po smierci itp... poprostu szukalam sensu. wczoraj w poludnie stwierdzilam.ze chce nawrocic sie do Boga ze on musi istniec... duzo czytalam w internecie i ogladalam.filmikow z Janem Pawlem 2 i papiezem Franciszkiem przed snem... jak.ogladalam filmiki  z papiezami to nagle poczulam spokoj. jakby opuscil mnoe ten lek ktory mi towaezyszyl przez tak dlugi czas... powiedzialam wtedy 'Boze ufam tobie, przyjdz do mnie'. potem przed zasnieciem zmowilam Ojcze Nasz i zasnelam. w nocy snilo mi sie ze.moj chlopak zabral mnie jaka.niespodzianka do hiszpani. szlismy plaza i byla to najpieknoejsza plaza jaka w zyciu widzialam.... bylo na niej malo ludzi i bardzo dziwilo mnie to i mowilam.do mojego chlopaka ze zazwyczaj takie piekne plaze sa tak zaludnione wszedzie opalaja sie ludzie ze nie.ma.gdzie nogi postawic... po spacerze na plazy pojechalismy do motelu w ktorym mielismy spac i jak wyszlismy z samochodu to stal ksiadz i przywitalismy sie.z nim i dal mi taka czapke dalam mu buziaki 3 i poszlam do motelu. w motelu ludzie mowili ze powinnam dac mu jakis pieniazek za czapke wiec znalazlam euro w portfely i poszlam mu dac ale juz go nie znalazlam... sen sie tez skonczyl... jak to interpretowac.. czy przyszedl do nnie Bog ? czy poprostu za duzo tego dnia czytalam? tak plaza w kazdym razie bylam niesamowita
...

Modlitwa poparta głęboka wiarą przynosi ukojenie.Jeśli odczuwałaś przez dłuższy czas wewnętrzny niepokój a modlitwa ci pomogła, to się módl. Z czego ten niepokój wynika? Może nad tym się skup?

Wołasz Boga; on często schodzi po kryjomu
I puka do drzwi twoich, aleś rzadko w domu.
A. Mickiewicz

PS Jeśli miałabym interpretować twój sen, to świadczy o tym, że się pogubiłaś. Niby odczuwasz szczęście a masz przeczucie jakbyś musiała za nie zapłacić, a tego nie zrobiłaś we właściwy sposób.

7 Ostatnio edytowany przez magdalenamagdalena (2018-04-24 08:47:42)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
Summerka napisał/a:
magdalenamagdalena napisał/a:

witam. w wielkim skrocie.opisze co sie stalo i jak to zinterpretowac... otoz ostatnimi czasy czulam wielka ouste w srodku, brak sensu i taki wewnetrzny strach i niepokoj... trwalo to dlugo raz sie nasilalo a raz nie... od okolo soboty zaczelam czytac w internecie o Bogu, zyciu po smierci itp... poprostu szukalam sensu. wczoraj w poludnie stwierdzilam.ze chce nawrocic sie do Boga ze on musi istniec... duzo czytalam w internecie i ogladalam.filmikow z Janem Pawlem 2 i papiezem Franciszkiem przed snem... jak.ogladalam filmiki  z papiezami to nagle poczulam spokoj. jakby opuscil mnoe ten lek ktory mi towaezyszyl przez tak dlugi czas... powiedzialam wtedy 'Boze ufam tobie, przyjdz do mnie'. potem przed zasnieciem zmowilam Ojcze Nasz i zasnelam. w nocy snilo mi sie ze.moj chlopak zabral mnie jaka.niespodzianka do hiszpani. szlismy plaza i byla to najpieknoejsza plaza jaka w zyciu widzialam.... bylo na niej malo ludzi i bardzo dziwilo mnie to i mowilam.do mojego chlopaka ze zazwyczaj takie piekne plaze sa tak zaludnione wszedzie opalaja sie ludzie ze nie.ma.gdzie nogi postawic... po spacerze na plazy pojechalismy do motelu w ktorym mielismy spac i jak wyszlismy z samochodu to stal ksiadz i przywitalismy sie.z nim i dal mi taka czapke dalam mu buziaki 3 i poszlam do motelu. w motelu ludzie mowili ze powinnam dac mu jakis pieniazek za czapke wiec znalazlam euro w portfely i poszlam mu dac ale juz go nie znalazlam... sen sie tez skonczyl... jak to interpretowac.. czy przyszedl do nnie Bog ? czy poprostu za duzo tego dnia czytalam? tak plaza w kazdym razie bylam niesamowita
...

Modlitwa poparta głęboka wiarą przynosi ukojenie.Jeśli odczuwałaś przez dłuższy czas wewnętrzny niepokój a modlitwa ci pomogła, to się módl. Z czego ten niepokój wynika? Może nad tym się skup?

Wołasz Boga; on często schodzi po kryjomu

PS Jeśli miałabym interpretować twój sen, to świadczy o tym, że się pogubiłaś. Niby odczuwasz szczęście a masz przeczucie jakbyś musiała za nie zapłacić, a tego nie zrobiłaś we właściwy sposób.
I puka do drzwi twoich, aleś rzadko w domu.
A. Mickiewicz

Jestem chipochondryczka... wiecznie zadreczam sie o swoje zdrowie  i ile pozyje jeszcze. codziennie mysle o smierci swojej bliskich zalobach i nicosci po smierci... wczorajsza modlitwa pomogla... potem mialam ten sen wstalam rano spokojniejsza
Edit: Summerka a czy sama wierzysz w Boga?
Czy wierzysz, ze ten znak to byl od niego znak?

8

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
magdalenamagdalena napisał/a:

Jestem chipochondryczka... wiecznie zadreczam sie o swoje zdrowie  i ile pozyje jeszcze. codziennie mysle o smierci swojej bliskich zalobach i nicosci po smierci... wczorajsza modlitwa pomogla... potem mialam ten sen wstalam rano spokojniejsza

Sama widzisz, odpowiedź jest w tobie samej.  Nie szkoda czasu na zadręczanie się takimi myślami? Może lepiej zająć się realnym życiem? ( A i tak uważam, ze to nie jest właściwa przyczyna, może spotkało cię jakieś wydarzenie, które wycisnęło piętno i nie umiesz sobie dać z nim rady)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
Summerka napisał/a:
magdalenamagdalena napisał/a:

Jestem chipochondryczka... wiecznie zadreczam sie o swoje zdrowie  i ile pozyje jeszcze. codziennie mysle o smierci swojej bliskich zalobach i nicosci po smierci... wczorajsza modlitwa pomogla... potem mialam ten sen wstalam rano spokojniejsza

Sama widzisz, odpowiedź jest w tobie samej.  Nie szkoda czasu na zadręczanie się takimi myślami? Może lepiej zająć się realnym życiem? ( A i tak uważam, ze to nie jest właściwa przyczyna, może spotkało cię jakieś wydarzenie, które wycisnęło piętno i nie umiesz sobie dać z nim rady)

zaczelo sie kiedy moj tata zachorowal i nie wiedzieli co mu jest okazalo sie ze cukrzyca.. ma powiklania pocukrzycowe nie czuje koniuszkow palcow u rak i stop. musze z nim chodzic po lekarzach bo mieszkamy za gramica i.on nie.mowi po angielsku a mama tylko troche... moje siostry nie chca.z nim za bardzo chodzic i mi pomagac bo ojciec cale zycie pil i nam dokuczal ...

10 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-04-24 09:06:20)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
  napisał/a:

Summerka a czy sama wierzysz w Boga?
Czy wierzysz, ze ten znak to byl od niego znak?

Rozpoczęłaś poszukiwania i znalazłaś je w modlitwie.
Sen jest tylko odbiciem stanu umysłu, nie szukaj w nim sensu.
Jako osoba wierząca nie przypisuję specjalnych wartości snom. Realne życie jest dużo ważniejsze, choć nie ukrywam, że lubię sny interpretować:)
Jeśli szukasz znaków, to ich nie znajdziesz albo inaczej będziesz myślała, że to są jakieś znaki. Poczytaj Biblię.
Znaki ci są do czegoś potrzebne, do czego?
Edit: rozumiem  trochę twoje przeżycia, sama rok temu opiekowałam się taką osobą, nie tak bliską  jak ojciec, ale też długo nie mogłam dojść do siebie.

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
Summerka napisał/a:
  napisał/a:

Summerka a czy sama wierzysz w Boga?
Czy wierzysz, ze ten znak to byl od niego znak?

Rozpoczęłaś poszukiwania i znalazłaś je w modlitwie.
Sen jest tylko odbiciem stanu umysłu, nie szukaj w nim sensu.
Jako osoba wierząca nie przypisuję specjalnych wartości snom. Realne życie jest dużo ważniejsze, choć nie ukrywam, że lubię sny interpretować:)
Jeśli szukasz znaków, to ich nie znajdziesz albo inaczej będziesz myślała, że to są jakieś znaki. Poczytaj Biblię.
Znaki ci są do czegoś potrzebne, do czego?

zeby tak w 100% ueierzyc w Boga... czuje sie taka pusta duchowo... nie ciesza mnie juz nowe buty spodnie czy nowy samochod chce innych wartosci... chcialabym duchowo sie jakos rozwinac

12 Ostatnio edytowany przez Summerka (2018-04-24 09:10:02)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?
magdalenamagdalena napisał/a:
Summerka napisał/a:

?

zeby tak w 100% ueierzyc w Boga... czuje sie taka pusta duchowo... nie ciesza mnie juz nowe buty spodnie czy nowy samochod chce innych wartosci... chcialabym duchowo sie jakos rozwinac

To normalne, że teraz cię nic nie cieszy. Potrzeba czasu na zregenerowanie sił.

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

Wiem, ale zal mi czesto ojca widze jak sie meczy z ta choroba... szkoda mi tez ze moje siostry nie pomagaly mi za bardzo jak je prosilam i mowily ze mama powinna sie nic opiekowac i z nim po lekarzach chodzic bo jak cale zycie pil i  nam dokuczal to mama od niego nie odeszla i to bym jej wybor i teraz ona powinna sie z nim meczyc...
do tego doszly moje przemyslenia na temat zycia ze co za sens jak potem wszystko sie konczy... potem zaczelam sie bac smierci przerazala mnie tak jak wczoraj sie pomodlilam to bylo mi lepiej. Dzisiaj pojde do kosciola sie pomodlic... Dzieki summerka. Lubie te forum... podziwiac czasami jakie madre osoby tu sa... takie madre zyciowo... sama tez chcialabym taka byc.

14

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

Jesli wierzysz w boga to tak możesz ten sen tłumaczyć.

15

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

wiele rodzajów wrażliwości w człowieku. jeden z nich domagał się załagodzenia. to chyba często spotykane uczucia, pustka, przygnębienie i brak sensu. moim zdaniem szkodliwym długofalowym działaniom trzeba przeciwstawiać inne pozytywne równoważące długofalowe działania. mam tu na myśli to, że dobrze by było dla Ciebie by świat, który do tej pory nie przynosił Ci głębokiego poczucia sensu zastąpić światem w którym ten sens istnieje. potrzeba wiary w Boga to już bardzo dużo, w zasadzie nie trzeba więcej na początek by wybudować na tym w pełni szczęśliwe mądre życie. co myślisz o tym magdalenamagdalena by poszukać jakiejś społeczności religijnej, która podtrzyma Twój płomyk ? może rozmowa z kimś wierzącym ?

inną rzeczą na którą chciałbym zwrócić Twoją uwagę jest to byś nie oczekiwała specjalnych znaków dla siebie byś mogła uwierzyć w 100 %. to jest bardzo nie bezpieczne bo co wtedy gdy tych znaków nie będzie ? buduj swoją wiarę tak byś nie potrzebowała niczego więcej niż to co zostało dane nam wszystkim. jeżeli tak łagodząco podziałał na Ciebie przykład papieży jak cudownie będzie musiał zadziałać przykład kogoś znacznie większego. zachęcam Cię podobnie jak Summerka do czytania Pisma Świętego a zwłaszcza analizowania nauk Chrystusa.

16 Ostatnio edytowany przez I_see_beyond 7176 (2018-04-26 01:28:36)

Odp: czy przyszedl do mnie Bog?

Mam dylemat, co powiedzieć, kiedy słyszę takie historie (trochę trollowy wątek, ale może się mylę wink).

Jeśli jest się człowiekiem wierzącym, to oczywiście można takie doświadczenia interpretować jako kontakt duchowy.

Może niektórzy doznają takich objawień, tego absolutnie nie wyśmiewam czy kwestionuję, ale miewam wątpliwości, czy tak się rzeczywiście dzieje (jak widać sama człowiekiem głębokiej wiary nie jestem, ale nie odrzucam istnienia świata duchowego).

Myślę, że kiedy człowiek bardzo cierpi (mam na myśli szczególnie wewnętrzne cierpienie), to wtedy jego mózg tak działa, że widzi i słyszy różne rzeczy, doszukuje się ukrytego znaczenia w przypadkowych zdarzeniach, snach, itd.. To może być stres wynikający z traumatycznych doświadczeń (tak jak u autorki). Osobną kwestią są oczywiście choroby psychiczne.


EDIT
Jeśli ty, autorko, trollem jednak nie jesteś, a znajdujesz ukojenie w modlitwie i religii, to idź tą drogą.

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELIGIA - DUCHOWE POSZUKIWANIA » czy przyszedl do mnie Bog?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024