Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Co warto przeczytać z nowości marzec/kwiecień? Chętnie poczytam Wasze opinie i się nimi zainspiruje smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Nikt nic nie poleca na kwiecień?
To ja polecę debiut Grzegorza Kapla Bezdech. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobry debiut. Książka wciąga od pierwszych zdań i trzyma czytelnika do samego końca a koniec zaskakuje, nie udało mi sie przewidzieć. Akcja książki toczy się na dwóch przestrzeniach czasowych " teraz"- czasy współczesne  oraz "wtedy" - czasy II wojny światowej oraz czasy PRL. Mnie bardzo ujął rozdział z czasów PRL, a dokładnie przesłuchanie przez zomo, czytając ten rozdział miałam ciarki na plecach i serce w gardle, człowiek chciałby, żeby to była fikcja literacka sad

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Polecam "Za zamkniętymi drzwiami" B.A.Paris.

4

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?
fabiolka napisał/a:

Nikt nic nie poleca na kwiecień?
To ja polecę debiut Grzegorza Kapla Bezdech. Moim skromnym zdaniem jest to bardzo dobry debiut. Książka wciąga od pierwszych zdań i trzyma czytelnika do samego końca a koniec zaskakuje, nie udało mi sie przewidzieć. Akcja książki toczy się na dwóch przestrzeniach czasowych " teraz"- czasy współczesne  oraz "wtedy" - czasy II wojny światowej oraz czasy PRL. Mnie bardzo ujął rozdział z czasów PRL, a dokładnie przesłuchanie przez zomo, czytając ten rozdział miałam ciarki na plecach i serce w gardle, człowiek chciałby, żeby to była fikcja literacka sad

Bezdech Kapli bardzo dobry! Napisany jest w reportażowym stylu, co dodatkowo dodaje historii niepokojącego realizmu. A sięga on czasu wojny - przesiedlenia Żydów, likwidacji getta warszawskiego po czasy współczesne, gdzie punktem wyjśca jest topielica z wisły.

5

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Ja teraz przeczytałam "Czerwonego Pająka" Bondy i jest super!

6

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Ta książka to prawdziwa "cegła"...trudna i tragiczna...czytałam kartkę po kartce i odkładałam,potem znowu do niej wracałam...

http://i63.tinypic.com/swyf6b.jpg

7

Odp: Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Jeśli ktoś lubi powieści Jamesa Pattersona,polecam:
http://i66.tinypic.com/2r78yhl.jpg

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » Debiuty literackie - artykuły, opowiadania Netkobietek » Thrillery, Kryminały-co polecacie z nowości?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024