Kosmetyki Tołpa - czy polecacie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki Tołpa - czy polecacie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 30 ]

Temat: Kosmetyki Tołpa - czy polecacie?

Witam,

Chciałam zasięgnąć opinie o kosmetykach marki Tołpa. Nigdy nie używałam żadnego produktu tej firmy. Zastanawiam się nad kupnem balsamu ujędrniającego, ale chętnie poczytam też opinie o innych kosmetykach tej marki smile

Pozdrawiam

Piotruś:* 18.09.2014r.
Marysia:) 08.05.2016r.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kosmetyki Tołpa - czy polecacie?

Ja nigdy nie używałam bo ostrasza mnie ich cena.  Ale recenzji  sieci jest cała masa smile

3 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-10-22 10:53:50)

Ja miałam kilka produktów tej firmy i są świetnej jakości. Polecam, zresztą na portalu spam można poczytać o tych kosmetykach więcej recenzji smile

4

Ja miałam krem do twarzy, ale zauwazyłam, że po nim niestety pojawiły się niedoskonałości cery, wiec odstawiłam. Teraz testuję krem do biustu, ale szału nie ma, już lepiej działał tańszy z Ziai, lepiej napinał skórę.

5

Ja miałam raz i niestety... dostałam uczulenia. Raczej do nich nie wrócę.

6

Ja mogę z czystym sumieniem polecić ich kosmetyki ze względu na naturalne składniki, które zawierają. W dodatku ich zapachy są dla mnie świetne.

Ale balsam, o którym piszesz to jedyny kosmetyk tej marki, który nie spełnił "obiecanych" rezultatów. (tyle, że ja na nie nie liczyłam ;p) czyli nie ujęło mi centymetrów, ALE pięknie nawilża, wygładza skórę, ma miły zapach i natychmiastowo się wchłania. Także polecam do codziennej pielęgnacji po prostu.  Nie ma się co oszukiwać, że balsamy same w sobie zdziałają cuda i wyszczuplą nasze ciałka. Jeśli liczysz na jakieś rezultaty to polecam ćwieczenia+pilingi+zdrowa dieta smile

7

Są naprawdę dobre i pachną obłędnie.

Spokój wewnętrzny trzeba sobie po prostu wypracować przez trud.

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-01-03 18:37:01)

miałam ale jakos bez szału po przetestowaniu nie postanowiłam zakupić ponownie obecnie testuje firme spam, 1 z ich produktów też całkowicie naturalne kosmetyki i mam nadzieje ze bedzie moim koncem poszukiwań

9

Ja bardzo długo używałam żelu do mycia twarzy Strefa T i bardzo go sobie zawsze chwaliłam. Znikały mi po nim wszelkie niedoskonałości. Dodatkowo stosowałam krem z tej samej serii i byłam również zadowolona. A, super jest też maseczka oczyszczająca smile.

10

Ja polecam. Zwłaszcza wszelkie maseczki na twarz, szyje i dekolt.

One day you will be mine...

11

Miałam jakiś balsam. Może miałam pecha, ale mój balsam nie pachniał obłędnie. Wprost przeciwnie - pachniał bagienkiem. Cudownego działania nie zauważyłam. Dla mnie przeciętnota, ale może po jednym balsamie nie powinnam recenzji marce wystawiać smile

12

miałam jakiś tonik albo micel z tołpy, ale tak średnio byłam zadowolona, za to maseczki do twarzy są ok! smile

13 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-01-16 21:06:29)

Nie są złe choć osobiście nie jest fanką tej marki produktów. Jestem całym sercem ze spam ich kosmetyki to prawdziwe cudo. Są na prawdę dobre do czego pachną obłędnie, przy czym warto wspomnieć że produkty są naturalne

14

To zależy które smile
Miałam żel do twarzy, który mi nie podszedł a z drugiej strony już płyn micelarny do skóry wrażliwej dla mnie był ekstra.

15

Nie polecam

16 Ostatnio edytowany przez Esthere (2019-01-19 20:31:52)

Bardzo lubię szampon nawilzający Tołpy, gardenia tahitańska. Po zadnym innym nie ma takiego efektu lekkosci i swiezosci. Minusem jest bardzo słabe pienienie tego szamponu; mysle o dodaniu do niego jakiegos emulgatora. Kolejny minus to cena.

Uwielbiam płyn micelarny; mialam krem do rąk ale bez rewelacji.
Tołpa to byl dlugi czas moj faworyt w drogeriach ale teraz przerzucilam sie na kosmetyki naturalne ktore robi sie samodzielnie z polproduktow (dostepne tylko online). Są bardziej wydajne, daja lepsze rezultaty i sa tansze.
Jednak jesli ktos zaopatruje sie w drogeriach to warto zahaczyc o polke z kosmetykami Tołpy; mozna je wyprobowac kupujac na poczatek jakis miniprodukt.

17

MadziaW napisał/a:

Witam,

Chciałam zasięgnąć opinie o kosmetykach marki Tołpa. Nigdy nie używałam żadnego produktu tej firmy. Zastanawiam się nad kupnem balsamu ujędrniającego, ale chętnie poczytam też opinie o innych kosmetykach tej marki smile

Pozdrawiam

Zależy które - produkty nawilżające z tej serii "hydrativ" były bardzo dobre. Dobry też jest taki w różowej tubie krem-maska na odnowę skóry - rozjaśnia.
Aha, i saszetki z maseczką i peelingiem do dłoni i stóp - też świetne i mają bardzo piękny zapach.

Ale już kremy z serii "futuris 30/40" powodowały u mnie zaczerwienienia, więc niefajne.

Moja koleżanka z kolei bardzo chwaliła jakiś ich balsam czy serum antycelulitowe - ponoć pięknie od razu napinało ciało.

18

do mnie nie przemawia skład tych kosmetyków.. bardzo dużo jakiś gliceryn w poczatkach spisu i innych dziwnych rzeczy. kiedyś nie przeczytałam to mi podrażniło strasznie trądzik.

19

Tołpa to jest troche loteria - raz trafi sie naprawde fajny kosmetyk, raz jest o kant tyłka rozbić.

20

Kocham kremy naturalne tej marki - takie z ważnością trzy miesiące od daty otwarcia opakowania. Są bardzo wydajne i naprawdę świetnie nawilżają skórę.

Nie myśl za dużo. Stworzysz problem, którego przed chwilą jeszcze nie było.

21

Jakbyście chciały facetowi kupić smile to ja dostałem w prezencie od (byłej już) dziewczyny 2 kremy do twarzy i nie polecam. Zwykły krem Nivea Men jest lepszy, taki w metalowym opakowaniu, granatowo srebrnym.

22

Jeszcze nie używałam kosmetyków tej marki, jednak niedługo planuję spróbować;) Cenę kosmetyków uważam za dość wysoką, jakoś zawsze omijałam je szerokim łukiem z tego powodu.

23

Niektore kosmetyki maja spoko, ale ogółem bez szału

24

Bardzo dobrze wspominam z tołpy kremy nawilżający do twarzy, a także krem matujący. Nie za tłuste, dobrze się wchłaniały, bardzo wydajne. Zniknęły też wory pod oczami, których nie mogłem się pozbyć.

25 Ostatnio edytowany przez niepodobna (2019-07-04 17:54:09)

Ja mogę polecić serum do cery "problemowej" Dermo Face Sebio. Sprawdza się przy mieszanej cerze jako preparat np. pod krem z wysokim filtrem. Muszę stosować coś pod filtr 50, ale musi być lekkie. Idealnie trafiło.

"[...]po raz kolejny upewniłem się w od dawna nurtującej mnie idei, iż życie składać się też może z kilku zdań. Kilka zdań może krążyć wokół ciebie przez całe życie. Od czasu do czasu będą ci je przypominali najzupełniej przypadkowi rozmówcy. Przeczytasz je w codziennej gazecie, w przypadkowo otwartej powieści. Reszta zaś - wszystko, co powiesz i usłyszysz - będą to wariacje na ich temat."

26

słabe składy mają zazwyczaj te kosmetyki

27

Miałam i szału brak.

28

Miałam serum do twarzy i niestety strasznie zapychało mi skórę. Nie kupię więcej.

29

Są lepsze i gorsze produkty, ale raczej jestem co do tej firmy na nie

30

Moje podejście jest raczej neutralne, tak jak ktoś wyżej napisał - mają produkty lepsze i gorsze. Zależy od serii i półki cenowej.

Posty [ 30 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Kosmetyki Tołpa - czy polecacie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018