Potrzebuje zdrady by znow mnie pokochal - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje zdrady by znow mnie pokochal

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Potrzebuje zdrady by znow mnie pokochal

Dziewczyny tylko w was sila i nadzieja. Jestem z fcetem 7lat . Dwoje dzieci , kredyt , praca. Jemu juz na mnie nie zalezy , robie wszystko by bylo jak kiedys . Wraca po pracy ma cieply obiad ktorego nie je i laduje w koszu bo akurat na to nie ma ochoty, wraca z pracy siada od razu na kompa , nie da mi buziaka czy nawet nie powie czesc. Jak wraca z pracy mowie mu zeby odpoczal polozyl sie ja dalej siedze z dziecmi zeby on sie wyspal w nadziei ze jak wstanie  bedzie inny ... bezskutecznie . Chodze do pracy w weekendy żeby cos dorobic wtedy sa.wielkie zale ze musi byc z dziecmi . Ubieram sie w sexi ciuchy witam go od progu  tez bez wielkich wzruszen . Chciałabym zeby bylo jak.kiedys , wymyslilam sobie ze jak ktos go pobajeruje przez fb troche wiadomości sms  flirtow to bedzie pozniej mial.wyrzuty i znow bedzie jak.kiedys . Tylko koleżanki o to poprosic nie moge ... sama.tak.kiedys zrobilam ale za.duzo jest w domu i zorientowal.sie ze cos jest nie tak.bo.kiedy on odpisywal to.akurat ja dostawalam wiadomosc. Prosze pomozcie mi . Kocham go najmocniej.jak.sie da robie wszystko a oczekuje tylko zeby mnie przytulil i napisał czasami sms ze teskni i kocha ... blagam

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Potrzebuje zdrady by znow mnie pokochal

A próbowałaś rozmawiać? Wkręcznie go w inna relacje jest bez sensu. W koncu sie zakocha, bedzie chcial odejsc i co wtedy zrobisz?

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Byłem w podobnej sytuacji, tylko ja byłem podobny do niego. To nie chodzi o to, że Cię nie kocha, tylko o to, że coś powoduje u niego blokadę przed okazywaniem uczuć. Spróbuj porozmawiać z nim na spokojnie, powspominajcie pierwsze randki, pooglądajcie swoje wspólne zdjęcia.

Reklama

4

Tak , rozmawiamy prawie codziennie , ja pytam czemu tak jest , co mam zrobic , co mam w sobie zmienic itd . Mowi mi ze nic nic wszystko jest okej , pytam czy mnie kocha mowi ,, kocham kocham ,, ale to brzmi tak jakbym pokazywała mu czarny kolor i pytala to bialy ? A on mowilby tak tak bialy ..

Wlasnie wczoraj wspominalismy pierwsze randki , spotkania , pytalam czy pamieta to czy tamto ale na tym sie konczylo ...

Ja na prawde jestem w stanie zrobic wszystko i nie oczekuje zbyt wiele .
Najgorsze w tym wszystkim ze inne osoby tez to widza pytaja mnie czy wszystko ok a ja mowie ze tak ... 

To juz akt desperacji zeby z kims poflirtowal ale chce zeby bylo jak kiedys sad

5

paulaka00 napisał/a:

Tak , rozmawiamy prawie codziennie , ja pytam czemu tak jest , co mam zrobic , co mam w sobie zmienic itd . Mowi mi ze nic nic wszystko jest okej , pytam czy mnie kocha mowi ,, kocham kocham ,, ale to brzmi tak jakbym pokazywała mu czarny kolor i pytala to bialy ? A on mowilby tak tak bialy ..

Wlasnie wczoraj wspominalismy pierwsze randki , spotkania , pytalam czy pamieta to czy tamto ale na tym sie konczylo ...

Najgorsze w tym wszystkim ze inne osoby tez to widza pytaja mnie czy wszystko ok a ja mowie ze tak ... 

To juz akt desperacji zeby z kims poflirtowal ale chce zeby bylo jak kiedys sad

Paulaka a nie przeszło Ci do głowy że on już z kimś flirtuje? Bo jego zachowanie to jest takie typowe odstawienie żony dla kochanki.
Jeśli masz możliwość sprawdź bilingi, sprawdź kompa.Koniecznie wprowadź w życie 34 kroki i przestań mu nadskakiwać bo zagłaszczesz kota. Nie gotuj mu, nie prasuj jak możesz to zabierz dzieci pojedź do rodziny niech zatęskni, niech straci poczucie że należysz tylko do niego.
I to twoje myślenie ze jak sobie poflirtuje to mu przejdzie lub się nakręci a jak przyjdzie i powie ze chce sobie jakaś tam pobzykać to też się zgodzisz? nie tędy droga.

Reklama

6

Wiesz co moze masz racje , a ja poprostu jestem zaslepiona ...
Jestem pewna ze nikogo nie ma , jak przyjdzie do domu to telefon lezy , zadnych sms czy wiadomosci komputer jest wspolny wiec na nim nic nie ma tez . Brak mi juz pomyslow .
Bylo juz tak ze sie poddalam nie robilam nic to tylko oczekiwał prania i powtarzal jaki wszedzie jest syf ...
Nie mam możliwości wyjechania, jedyna mozliwosc to taka zeby on sie wyprowadzil ale wtedy na głowie codziennie Bede miec jego mame ktora przechodzi codziennie obok nas idac do pracy a jej gadania nie zniose ... nie mam juz sil na prawde... ja bym sie na wszystko Zgodziła byle dla mnie byl taki jak kiedys...

7

Jeśli przestał kochać to nic nie poradzisz, jeśli rozmowy nic nie dały, jeśli podkręcanie ciałkiem nic nie dało to może kup viagrę i mu dodawaj do jedzenia czy picia może to coś da tylko czy o to chodzi?
Pozostały tylko radykalne kroki każ mu spadać do matki a jej powiedz ze ma się nie wtrącać- może to coś da a może niestety pozostaje trwać w takim związku bezpłciowym ale czy tego chcesz?.
Cały ambaras żeby dwoje chciało naraz, jeśli on nie chce to nawet jeśli staniesz na rzęsach to nic nie da.

8

Wybacz, ale widocznie jestem niewyspany, bo mam kłopot ze zrozumieniem. Chcesz facetowi podstawić tyłek obcej baby, by docenił twój tyłek? Kobieto, puknij się porządnie w potylicę! Ja rozumiem, miłość desperacka, ale to co planujesz i jak widzę realizujesz to patologia. Ignoruj buca. Odsuń się od niego. Daj mu do zrozumienia, że to on może stracić CIEBIE!! Jeśli ma odrobinę przyzwoitości i śladową mądrość to przybiegnie do Ciebie z podkulonym ogonem z bukietem kwiatów w pysku, albo już niedługo, zobaczymy tutaj wątek pt. "Straciłem ją przez własną głupotę." Powodzenia i miej honor!

Wątpię...

9

paulaka00 napisał/a:

Dziewczyny tylko w was sila i nadzieja. Jestem z fcetem 7lat . Dwoje dzieci , kredyt , praca. Jemu juz na mnie nie zalezy , robie wszystko by bylo jak kiedys . Wraca po pracy ma cieply obiad ktorego nie je i laduje w koszu bo akurat na to nie ma ochoty, wraca z pracy siada od razu na kompa , nie da mi buziaka czy nawet nie powie czesc. Jak wraca z pracy mowie mu zeby odpoczal polozyl sie ja dalej siedze z dziecmi zeby on sie wyspal w nadziei ze jak wstanie  bedzie inny ... bezskutecznie . Chodze do pracy w weekendy żeby cos dorobic wtedy sa.wielkie zale ze musi byc z dziecmi . Ubieram sie w sexi ciuchy witam go od progu  tez bez wielkich wzruszen . Chciałabym zeby bylo jak.kiedys , wymyslilam sobie ze jak ktos go pobajeruje przez fb troche wiadomości sms  flirtow to bedzie pozniej mial.wyrzuty i znow bedzie jak.kiedys . Tylko koleżanki o to poprosic nie moge ... sama.tak.kiedys zrobilam ale za.duzo jest w domu i zorientowal.sie ze cos jest nie tak.bo.kiedy on odpisywal to.akurat ja dostawalam wiadomosc. Prosze pomozcie mi . Kocham go najmocniej.jak.sie da robie wszystko a oczekuje tylko zeby mnie przytulil i napisał czasami sms ze teskni i kocha ... blagam

Oszustwami i tanimi gierkami tylko pogorszysz sprawę.

10

Doom napisał/a:

Wybacz, ale widocznie jestem niewyspany, bo mam kłopot ze zrozumieniem. Chcesz facetowi podstawić tyłek obcej baby, by docenił twój tyłek? Kobieto, puknij się porządnie w potylicę! Ja rozumiem, miłość desperacka, ale to co planujesz i jak widzę realizujesz to patologia. Ignoruj buca. Odsuń się od niego. Daj mu do zrozumienia, że to on może stracić CIEBIE!! Jeśli ma odrobinę przyzwoitości i śladową mądrość to przybiegnie do Ciebie z podkulonym ogonem z bukietem kwiatów w pysku, albo już niedługo, zobaczymy tutaj wątek pt. "Straciłem ją przez własną głupotę." Powodzenia i miej honor!

No właśnie coś w ten deseń chciałam napisać.
Mnie tylko dziwi czasem, że ludzie, którzy dla siebie szacunku nie mają, oczekują szacunku od innych.
Zagłaskałaś go. Stałaś się służącą żebrzącą o uwagę swego pana. To jak on ma w Tobie dostrzec kobietę, którą pokochał? Zadbaj o siebie. Nie tylko o fizyczność, zadbaj też o swój rozwój umysłowy, o swój przyszły powrót do pełnoetatowej pracy. Oczekuj od niego pomocy w domu.  Nie żebrz o uczucie, zacznij olewać jego potrzeby. Nie pasuje mu Twoje gotowanie, nie gotuj dla niego.

Uważasz, że jak będzie flirtował z innymi, stanie się lepszy dla Ciebie? Przeciwnie. Właśnie wtedy jeszcze dostrzeże swoje rozliczne możliwości i jeszcze bardziej przeklnie Cię, że jest z Tobą. A jak pójdzie w romans, to już w ogóle przestanie myśleć o Tobie i dzieciach.

Krok 1 - odzyskujesz szacunek do samej siebie.

11

paulaka00 napisał/a:

(

W tym wlasnie problem.

Przyjelas pozycje glodujacego psa laszacego sie do pana o kosc do obgryzienia.

Zamiast sie uzalac wez dwa tygodnie urlopu i zostaw go z dziecmi i obowiazkami. Niech poczuje co to znaczy prawdziwe zycie a nie powrot pana na gotowe..

12

Temat zakonczony. Rozstalismy sie.

13

Chyba teraz temat, to się zacznie, ale inny..

"Nie rób priorytetu z kogoś, dla kogo jesteś tylko opcją"

14

paulaka00 napisał/a:

Temat zakonczony. Rozstalismy sie.

Ty go rzucilas?

15

Obserwuję watek, ale takiego zakończenia sie nie spodziewałam. Przykro mi bo wiele Cie to teraz pewnie kosztuje.

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Potrzebuje zdrady by znow mnie pokochal

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018