Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Zastanawiam czy cos jest na rzeczy otóż pracuje z takim jednym, który wodzi wzrokiem gdy jestesmy w pomieszczeniu gdzie jest duzo osob, czasem w małym pomieszczeniu unika mojego wzroku tak jakbym w ogole nie istniała , a jak już spojrzy to tak spojrzy "spod oka". Nie powiem jak sie spotkamy pierwszy powie "czesc" ... Nie wiem czy to niesmiałosc czy cos innego. Z innymi osobami w tym kobietami rozmawia bez problemu... Mam go w znajomych na fejsie i instagramie, gdzie niby lubi moje zdjecia itp. a na "Żywo" jakos mu sie gadka nie klei....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Od dzisiaj nie polajkuję nikogo zdjęć na fejsie, bo ktoś- nie daj Boże- pomyśli, że może mi się  podobać...
A tak poważnie: nie robi wiele, aby rozmowa wam się skleiła.
Co myśleć? Nic. Ewentualnie zagadać, jak się znowu nie sklei- zająć się pracą wink

3

Odp: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Moze nie robi za wiele bo, wie ,ze jestem z kims.....
A skoro jestem z kims, a gapi sie ukradkiem i takim wzrokiem jak to okreslilam "spod oka" to moze jednak cos to oznacza?

4

Odp: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Autorko a co to mogłoby oznaczać Twoim zdaniem? Ze zainteresowany chyba jedynie.
Czy w obecnym związku szczęśliwa jesteś?
Najpierw zakończ obecny związek jeżeli masz zamiar taki.

5

Odp: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim
katrin160 napisał/a:

Moze nie robi za wiele bo, wie ,ze jestem z kims.....

Czasem kobieca logika, to wyższa matematyka. smile
Na innym forum może ten własnie kolega opowiada, że podoba mu się koleżanka z pracy. Wie że nie ma szans, bo jest zajęta. Przedstawiają mu tam różne filozofie, żeby sobie odpuścił. Wiadomo nie ma szans. Mówią nie bądź naiwniakiem, ona kocha innego. A tu wychodzi, że ona tak bardzo tego innego nie kocha. Trzyma tylko pewną gałąź, a zerka z ciekawością na inna.

6

Odp: Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim
katrin160 napisał/a:

Moze nie robi za wiele bo, wie ,ze jestem z kims.....
A skoro jestem z kims, a gapi sie ukradkiem i takim wzrokiem jak to okreslilam "spod oka" to moze jednak cos to oznacza?

Sama nie wiesz czego chcesz. Skoro jesteś z kimś, to po co kombinujesz z facetem, który się jakoś tam patrzy?

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Co myśleć o jego zachowaniu wobec mnie? Chyba zauroczyłam się nim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024