Stan depresyjny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Stan depresyjny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Stan depresyjny

Hej wszystkim moje życie zaczęło się naprawdę pieprz. ... 4 lata temu zdiagnozowano u mnie guza tarczycy została ona usunięta, co w związku z tym pogorszyłó mój stan zdrowotny. Ciągle humory tycie chudniecie ale jakoś dawałam sobie radę nie było tak źle. Poznałam faceta wtedy mój świat był doskonal niczego mi nie Było więcej potrzeba,  ale po nie całym roku zauważyłam że mnie zdradza zaczęły się problemy pomiedzy nami. Na dodatek dostałam jakiejs infekcji co później się okazało byłam w ciąży lekarz źle zdiagnozowal moje obawy i podał me silne leki po których poronilam. W przeciągu miesiąca dowiedziałam się że mój chłopak zrobił dziecko swojej byłej dziewczynie cały czas mieszając że mną. Rozstali smycze się nie czułam się z tym wszystkim za dobrze jako kobieta i tak ogólnie. PostanowIlam wyjechać nie umiałam się odnaleźć w tym nowym otoczeniu przez prawie 2 lata..... aż poznałam pewnego chłopaka był mlodszybko ode mnie więc utrzymywaham z nim kontakty przyjacielskie lecz miłość nie wybiera zakochaliasy się w sobie. Po niecałych 6 miesiącach zaczął być strasznie chosobliwie zazdrosny miałam nadzieje że to chwilowe. Zamieszkałam z nim czułam że moja miłość zacznie mnie unosić w powietrzu. I zaczęło się piekło jego zazdrość doprowadzala go do furi zdarzało sie że mnie uderzyl nazywał mnie bardzo obrazliwie w obecności ludzi. Jednego dnia zawołała mnie do pracy i tam mnie uderzył aż krew zaczęła lecieć z mojego ucha. Uzależnial mnie od niego byłam pod ciągła kontrolą.... rozstaliśmy się 2 tygodnie temu ciągle mnie prześladuje wydzwanna. Nie umiem sobie z tym poradzić... zaczynam popadać w obsesję jestem bardzo nerwowa cały czas płacze wypado mi z 45% moich włosów.... jestem bardzo samotna nie znam Tu nikogo z kim mogę porozmawiać

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Stan depresyjny

Obawiam się, że nie doszłaś do siebie psychicznie po chorobie. Dużo na Ciebie spadło.
Spróbuj nie angażować się w żaden związki na razie, bo tylko robisz sobie krzywdę.

Może odwiedzisz psychologa? Sama możesz nie dać sobie rady...

3

Odp: Stan depresyjny

Musisz odciąć się od toksycznych osób w swoim środowisku. Są jak wahadła,które czerpią od Ciebie energię.A mówiąc bardziej przyziemnie poszczególni ludzie widzą Twoją dobroć i uległość i wykorzystują ją.Skup się na sobie. Z toksycznym środowiskiem zerwij kontakty.Nic z tego nie będzie.Z tego co opisujesz,ten ostatni  dzwoni do Ciebie,bo wie ,że może Ci na głowę wejść.Po tym co przeżyłaś skup się na sobie.Jako kobieta zasługujesz na szacunek i godne traktowanie.Uderzył Cię-powinnaś mu skancerować mordę butelką i namówić kilku kafarów z siłki żeby go "poukkładali"-bije kobietę "śmieć".Kobiet się nie biję-pamiętaj o tym.

Spójrz w lustro, uśmiechnij się i pokochaj siebie.Jesteś wyjątkowa-pamiętaj o tym.Żaden śmieć nigdy Cię już nie poniży.Nie pozwolisz na to.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Stan depresyjny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018