Walentynki... :) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Walentynki... :)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Walentynki... :)

Hej, mam problem otoż.. nie wiem co kupić dziewczynie na walentynki, przyjeżdżam do niej we wtorek( w dzień naszej miesięcznicy haha, tak bo jestesmy razem dopiero miesiac big_smile i wracam w niedziele) ona ma dla mnie 3 prezenty, w tym 1 mi zdradziła i są to perfumy które zbilem na wspólnym wyjeździe jakieś 2 tyg temu tylko że o 100ml większe. Ogólnie to moja dziewczyna uwielbia biżuterię z motywem serca, kupiłem jej naszyjnik z apartu z właśne tym motywem, ale postanowiłęm, że kupie takie dwa złączone serduszka oraz zamówiłem również bransoletkę z tym motywem i grawerem mojego imienia, na kolejny prezent nie mam pomysłu a chciałbym kupić jej coś co by się spodobało, może coś typowo walentynkowego i dla par? może coś praktycznego ale takiego co każda kobieta chciałaby dostać?

W sumie chciałbym też zapytać o poradę, jak do niej przyjadę to idziemy od 18 do 12 na miasto = restauracja + kino (grey) i chciałem zrobić coś takiego, że jak pójdzie sie kąpać a kąpie sie długo xd bo nawet 40minut .. Zamówiłem dmuchane balony w kształcie serca,płatki róż i świeczki z podstawkami takie żeby połżyć na łóżko, płatki róż czerwone + bordowe chciałem z bordowych zrobić serce na łóżku reszte troche rozsypać położyć w pokju te świeczki i z 4 na łożku do tego te balony z 5 gdzieś porozrzucać i na łożko postawić tę paczkę z tymi prezntami a obok tej paczki kilka róż(takich dodatkowy bo bukiet chce dać wcześniej) a przed tym sercem z róż postawić wino ktore już kupiłęm i dwie lampki do wina owiniete w czerwoną kokardkę i tak sie teraz zastanawiam czy ja czasami nie przesadzam xd bo chciałem zrobić coś dla niej i jakoś.. pokazać swoje uczucia, bo wiele jej zawdzięczam a myślę, że to nie jest dużo roboty a jednak wydaje mi sie, że zrobiłoby się jej miło big_smile tylko tak jak mówię.. nie wiem czy ne przesadzam hmm

Jest między nami 1,5roku różnicy, jest starsza.. ale nie czujemy w ogóle tej różnicy po za tym ... "sama " mnie "wyrwała" xd

Pozdrawiam ! smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Walentynki... :)

Matko jedyna....dużo tegojak na jedne walentynki;)jak tak dalej pojdzieto pomysły wyczerpiesz jeszcze przed 5 rocznica;)a tak serioto w moim odczuciu każdy celebruje ten dzien inaczej, jedni kupują prezenty, inni chodzą do kina i na romantyczne kolacje, a jeszcze inni po prostu o nim zapominają....w mojej ocenie nie ma co przesadzać .Najważniejsze to spędzić ten czas wspólnie i dać sobie siebie jak najwięcej, pezenty bywają bardziej lub mniej trafione, a wspóne chwile na zawsze zostają w pamięci. Pozdrawiam i życzę udanych walentynek:)

3

Odp: Walentynki... :)
azja30 napisał/a:

Matko jedyna....dużo tegojak na jedne walentynki;)jak tak dalej pojdzieto pomysły wyczerpiesz jeszcze przed 5 rocznica;)a tak serioto w moim odczuciu każdy celebruje ten dzien inaczej, jedni kupują prezenty, inni chodzą do kina i na romantyczne kolacje, a jeszcze inni po prostu o nim zapominają....w mojej ocenie nie ma co przesadzać .Najważniejsze to spędzić ten czas wspólnie i dać sobie siebie jak najwięcej, pezenty bywają bardziej lub mniej trafione, a wspóne chwile na zawsze zostają w pamięci. Pozdrawiam i życzę udanych walentynek:)

Nie chodzi o prezenty, to jest mało ważne

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Walentynki... :)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021