Gdzie na Walentynki ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Gdzie na Walentynki ?

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

1

Temat: Gdzie na Walentynki ?

No właśnie, jeśli nie spędzamy Walentynek w domu , to gdzie się wybrać ? Generalnie wszędzie tłok smile Ale może znacie jakieś fajne , klimatyczne knajpki , miejsca w Warszawie lub Krakowie ?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie na Walentynki ?

a nie myślałaś żeby kupić butle wina i iść z facetem gdzie Cie oczy poniosą zwłaszcza ze pogoda raczej dopisuje i chyba będzie wczesna wiosna tej zimy wink

3

witajcie czy macie jakis pomysł gdzie spedzisc walentynki jak to zorganizowac chcialabym aby bylo to cos bardzo meskiego i wyjatkowego pomóżcie

Reklama

4

justyna1981 napisał/a:

a nie myślałaś żeby kupić butle wina i iść z facetem gdzie Cie oczy poniosą zwłaszcza ze pogoda raczej dopisuje i chyba będzie wczesna wiosna tej zimy wink

fajny pomysł, moze  w tym roku tak wink

5

Jeśli chodzi o pomysł na walentynki po męsku, to mam pewna propozycję , a dokładnie wyjazd na tory wyścigowe będziecie mogli pojeździć sportowymi autami, a Ty będziesz mogła pokazać swoje drugie ja:) Tu są szczegóły: motoprezent.pl. Zabawa była rewelacyjna!!!

Reklama

6

Myślałam żebyśmy wybrali się do kina, ale nie ma nic specjalnego (och karol2, megamocni i coś tam jeszcze ;/) albo jakaś fajna restauracja - kolacja we dwoje - niestety ale On nie lubi takich klimatów...

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

7

Ja chciałam iśc do kina na "Jak zostać królem", ale chyba nic z tego nie wyjdzie.. Zamiast tego zostajemy w domu i zamawiamy sobie chińszczyznę..może to też jest jakiś pomysł? smile

Ain't no sunshine when she's gone..

8

Pewnie, że jest pomysł Anno smile Tylko ja nie chciałabym kolejne "święto" spędzić w domu. Chciałabym w końcu gdzieś wyjść!

9

Kurcze,my ostatnio to już korzenie zapuściliśmy w domu.
Jemu się nie chce iść nigdzie,ale też nie mamy kasy,żeby gdzieś iść.

W sobotę może gdzieś wyskoczymy.
A na walentynki to chciałabym,żeby mnie czymś zaskoczył,bo ostatnio nie układa się między nami dobrze.
Poczekamy,zobaczymy.

''Bo wszystko czego chcę
Całe życie być przy Tobie
Niech nie zgaśnie nigdy ogień, który płonie w Tobie''

10

Ja poczekam na jakiś super spektakularny prezent od niego, a sama kupie bilety do kina na cos fajnego (według mnie oczywiście:))) i może wygramy wycieczke, bo jest taki konkurs cinema city, w ogole ma dobrą nazwę heheheh "Unikaj walentynkowego focha" a niedługo na FB w marcu jakos jest międzynarodowy dzień bez focha big_smile konkurs mozecie ozbaczyc na stronie cinema city bo ja nie mogę tu dodac linka

11

tez bym poszła zwłaszcza jak można coś wygrać!!! a na co warto iść, tzn na jaki film ???

12

Dzisiaj się dowiedziałam, że z kina nici. Zapytałam dlaczego, odpowiedział "bo nie". - genialnie.

Czuje, że się pokłócimy (już dzisiaj od rana była napięta atmosfera między nami) i z walentynek będzie d*upa.

13

Każe miejsce dobre, byle by spędzić je razem.
Aczkolwiek nie polecam centrów handlowych i kawiarni sieciówek wink

14

ja własnie wróciłam z Gołębiewskiego, byliśmy na basenie. czas minął nam szybko i bardzo miło. rozerwaliśmy się trochę.. teraz mamy z czego się śmiać i co wspominać:)

15

ja uważam, że najlepiej zabrać swoją druga połowę i wybrać się do spa, to chyba najlepsze rozwiązaniem, tam można spokojnie odpocząć i skupić się na partnerze, poza tym większość spa oferuje już zabiegi dla dwojga, jednym z takich miejsc jest Hotel Głęboczek nam pojezierzu brodnickim , maja tam kąpiele w winie, także na pewno partnerowi się spodoba

16

jak dobrze, że trafiłem na to forum smile
szukam odpowiedniego prezentu walentynkowego dla mojej dziewczyny. jesteśmy razem już 7 lat i chciałem w te walentynki zrobić coś wyjątkowego i nie banalnego. restauracja kino teatr to oklepane sprawy... natknąłem się w internecie na kilka stronek związanych z wyjazdami do SPA i jak myślicie czy to będzie dobry prezent??? jak np kupię taki wyjazd weekendowy z atrakcjami??? jak sie na to zapatrujecie??? a może wy mi coś doradzicie hm???
Kobiety proszę Was o pomoc, ja biedny mężczyzna chce się wykazać przed swoja kobietą i pokazać jej, że nadal jest mi bardzo bliska smile będę wdzięczn za wszystkie porady!!!

17

Jeśli sądzisz, że Twojej kobiecie się to spodoba to czemu nie. Kto jak kto, ale najlepiej powinieneś znać jej potrzeby i zainteresowania. Ciekawe gdzie ja spędzę tegoroczne walentynki smile

18

z perspektywy bycia kobietą uważam, że taki wyjazd to świetny pomysł smile z moim narzeczonym wybieramy się na walentynki do Jeleniej Strugi na 3 dni. kupiliśmy przed świętami taki pakiet romantyczny, na stoisku w warszawie w galerii wola park - firma sprzedająca te bony to PODARUJ SPA i z tego co nam mówiła tam pani która nas obsługiwała to można u nich na stronce internetowej zakupić też takie wyjazdy. my za swój wyjazd zapłaciliśmy 980zł i wszystko jest wliczone w cene (wyżywienie, zabiegi i korzystanie z saun basenu itp)

19

A może tak wybrać się z drugą połówką na koncert? Thomas Anders występuje 11.02.2012 w Spodku w ramach koncertu Walentynkowego. Ja się wybieram akurat z koleżanką. Obie lubimy te klimaty i jego głos.

20 Ostatnio edytowany przez Lena (2012-04-20 22:07:38)

Wiesz, w Krakowie jest naprawdę wiele takich miejsc, gdzie możesz udać się ze swoją drugą połówką, zjeść przepyszne potrawy, potańczyć przy romantycznej muzyce smile Polecam zajrzeć na stronę spam - możesz znaleźć na niej opinie i recenzje o lokalach, do których warto się udać, jak i o tych, których należy raczej unikać. Dzięki możliwości oceniania i komentowania poszczególnych wpisów, możesz zobaczyć, które lokale są naprawdę warte odwiedzenia smile

21

Ja chyba w tym roku wyjątkowo zaszaleję, choć nigdy nie byłam wielką zwolenniczką walentynek ale w tym roku ja i mój chłopak potrzebujemy wyjątkowego odpoczynku. Wpadłam na pomysł żeby zrobić sobie wspolny wyjazd do Spa na Walentynki, będzie można się zrelaksować, wymasować, zjesc romantyczną kolacje i w ogole... Poszukałam oferty Walentynkowej i okazało się, że spośród różnych ofert najbardziej przypadła mi do gustu Primavera Spa ze specjalną ofertą walentynkową.

22

Ja myślę raczej o czymś szalonym, a że kasy mało to korzystam z okazji i próbuję coś wygrać :) W tym roku biorę udział w konkursie organizowanym przez Play. Organizują konkurs na najlepsza randkę, którą potem zasponsorują :)

optymistik napisał/a:

Ja chyba w tym roku wyjątkowo zaszaleję, choć nigdy nie byłam wielką zwolenniczką walentynek ale w tym roku ja i mój chłopak potrzebujemy wyjątkowego odpoczynku. Wpadłam na pomysł żeby zrobić sobie wspolny wyjazd do Spa na Walentynki, będzie można się zrelaksować, wymasować, zjesc romantyczną kolacje i w ogole... Poszukałam oferty Walentynkowej i okazało się, że spośród różnych ofert najbardziej przypadła mi do gustu Primavera Spa ze specjalną ofertą walentynkową.

23

ja jeszcze nie wiem jak bede spedzać walentynki bo nie wiem jak mój chłopak bedzie pracował, ale jak bedzie mial wolne to chce upiec mu jego ulubiony sernik i przygotowac jakas fajna kolacje smile poprzytulamy sie, obejzymy sobie jakis fajne filmy smile

24

U mnie może i bez szaleńtwa, ale miło będzie, ponieważ zamierzam akurat jechać do ukochanego i zaliczyć urodzinki, jak i walentynki. Liczy się dla mnie, żeby być obok niego. smile

25

hej dziewczyny! wybieram sie z chlopakiem na romantyczna kolacje do lokalu a pozniej na impreze i upatrzylam te buciki. myslicie ze beda pasowaly i tu i tu? buty na platformie obcas wysadzany cyrkoniami wpiszcie to haslo na allegro i obczajcie. a swoja droga dziwne zasady ma to forum ze poczatkujaca uzytkowniczka nie moze wklejac linkow....

26

Walentynki... I jak zawsze problem co robić... w tym roku kolacja ze znajomymi. Tzw. podwójna randka. smile

27

Najchętniej bym się wybrała na ciepłą plażę, allinclusive, palemki, drinki i inne cuda, ale zapewne wybiorę się z moim chłopakiem do Krakowa, wynajmiemy jakiś przyjemny apartament i pójdziemy imprezować, bowiem siedzenie w czterech ścianach przed telewizorem nie jest nasza domeną.

28

Kama24 napisał/a:

Najchętniej bym się wybrała na ciepłą plażę, allinclusive, palemki, drinki i inne cuda, ale zapewne wybiorę się z moim chłopakiem do Krakowa, wynajmiemy jakiś przyjemny apartament i pójdziemy imprezować, bowiem siedzenie w czterech ścianach przed telewizorem nie jest nasza domeną.

ja bym nie pogardziła takimi walentynkami big_smile znając życie mnie nic nie czeka przyjemnego ale ja spróbuję szczęścia w konkursie.. a nóż mi się uda big_smile i go zaskoczę big_smile http://pl.point.fm/po-godzinach/polecamy/wygraj-romantyczna-kolacje-w-konkursie-walentynkowym.html

29

Ja (jako że ciepła plaża jest nieosiągalna tongue) w tym roku stawiam na prostotę, czyli romantyczny wieczór we dwoje. Chociaż obchodzenie walentynek zacznę już od rana, czyli śniadanko w kształcie serca, np coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=0BhbFyWmmr8 a potem wieczorem romantyczna kolacja smile Ostatnio mało mamy czasu by spędzić go razem, więc coś takiego jest dla mnie najprzyjemniejszym rozwiązaniem smile

30

Hej mam swietny sposób na spędzenie walentynek.
Na śląsku w Czeladzi otwarli nowy hotel i maja dwa sposoby na walentynki jeden tańszy drugi trochę droższy oby dwa są interesujące ja już sobie zamówilam big_smile nie moge podac wam linka bo jestem nowa sad zobaczcie sobie oferte na stronie int. to jest hotel pod filarami w Czeladzi.
pozdrawiam smile

31

ciekawa propozycja, ja liczę, że w tym roku zostanę zaproszona do Vivandiera na Łowickiej. Od kilku miesięcy marzę by tam się wybrać, odciąć  od rzeczywistości i przenieść się, choć na chwilę w inne  miejsce. Marudzę mu już od miesiąca wink , a ostatnio subtelnie daję znaki np. zostawiam  na ipadzie stronę z menu restauracji, mam nadzieję że się domyśli wink W zeszłym roku było mniej  romantycznie, zostaliśmy w domu. Mam cichą nadzieję, że tegoroczne Walentynki spędzimy w bardziej romantycznych warunkach

32 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-22 11:21:27)

Ja z moim chłopakiem trochę nietypowo spędzimy Walentynki.
Wzięliśmy wolne i wybieramy się na narty, a dokładnie na jednodniowy wypad na narty, organizowany z biurem podróży spam.
Jesteśmy fanami nart, a że w tym roku nie bardzo udało się gdzieś na dłużej wyjechać, to mam nadzieję ze w czwartek się najeździmy:)

33 Ostatnio edytowany przez blue3 (2014-01-31 14:15:10)

W tym roku spędzimy wyjątkowe Walentynki wybieramy się na zabawę Walentynkowo Karnawałową do Restauracji Cztery Pory Roku w Alwerni. A jak Wy w tym roku spędzacie Walentynki?

34 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-07 17:37:05)

Mój narzeczony zawsze robi mi niespodzianki i zabiera w świetne miejsca. W tym roku nie mam pojęcia co wymyśli, ale w tamtym przeszedł samego siebie...
Zafundował weekend w spam. było super, w tym roku też mają fajną ofertę .

35

Weź ją do dobrej restauracji, typu  spam . Zaskoczysz ją samym smakiem - modernistyczna kuchnia chińska, a także lokalem - w nowoczesnym stylu.

36

Na początku "chodzenia" kupowalismy sobie prezenty. Raz droższe raz tańsze. Różnie.

Od jakiegoś czasu w ten dzień chodzimy do kina a późnej wychodzimy do jakiejś knajpy na dobre jedzenie.

Choć MIŁOŚĆ okazujemy sobie codziennie.

37

A my nigdzie się nie wybieramy. Wystarczy nam butelka wina, swoje towarzystwo i.. planujemy wywołać masę wspólnych zdjęć i w końcu powklejać do naszej "kroniki". Poopisywać i wgl. Myślę, ze będzie fajnie i miło. wink

38

Ja nigdy nie przepadałam za tym  świętem.
I tak jak normalnie uwielbiam wyjścia i zabawę,tak w ten dzień mam ochotę zamknąć się we dwoje  4 ścianach z butelką wina,dobrym jedzeniem, filmem i muzyką....i tak też będzie. smile

Posty [ 1 do 38 z 39 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KOBIECE MIEJSCA, IMPREZY, WYDARZENIA » Gdzie na Walentynki ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018