Terapia zgodna z ruchem planet - astrologiczny program odnowy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Terapia zgodna z ruchem planet - astrologiczny program odnowy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Terapia zgodna z ruchem planet - astrologiczny program odnowy

Podaje doskonały przepis na to jak być w dobrej formie cały tydzień !!!

Poniedziałek - oddziałuje na nas Księżyc, jesteśmy drażliwe i spięte.
Kolory -Wypróbuj tego dnia  koniecznie zielony (pozytywnie nastawia do ludzi) lub różowy (pomaga redukować stres i pozbyć się zmęczenia psychicznego)
Napój antystresowy - wypij go do śniadania, złagodzi napięcie przed pójściem do pracy. Rozdrobnij 6 obranych migdałów. dodaj pół szklanki przegotowanej wody i zmiksuj. Doda pół banana, pół szklanki soku grejpfrutowego i zmiksuj ponownie. Wypij na zdrowie.
Aromaty - korzystnie działają tego dnia olejek lawendowy, geraniowy lub różany.
Muzyka - nerwy ukoi muzyka klasyczna np. Mozart

Wtorek - odczuwamy wpływ Marsa, który dodaje nam energii i wzmaga inicjatywę. To doskonały dzień by podjąć różne wyzwania,
Kolory - czerwony, działa pobudzająco, wzmacnia siłę przebicia
Napój regenerujący - 10 dag czarnych porzeczek zmiksować, dodać łyżkę cukru i dolać wody mineralnej. Ten napój zawiera mnóstwo cennych substancji, które dodadzą ci animuszu i wzmocnią organizm.
Aromaty - olejek bergamotowy, geraniowy, jaśminowy

Środa -oddziałuje na nas Merkury, co sprawia ,ze nasze szare komórki pracują na pełnych obrotach. Doskonały czas na prace o charakterze intelektualnym i spotkania towarzyskie.
Kolory - niebieski, poprawi Ci koncentrację, żółty zwiększa spostrzegawczość
Napój regenerujący - łyżeczkę herbaty zaparz w 1/4 l wody odstaw na 10 minut aż naciągnie. Przecedź, wlej do kubeczka i dopełnij wrzątkiem. Na koniec dodaj łyżkę rumu i wypij po przestudzeniu. Drink rozszerza naczynia krwionośne w mózgu, dzięki czemu usuwa zmęczenie, ból głowy i wspomaga procesy myślowe.
Aromaty na dziś to olejek bergamotowy, sandałowy

Czwartek - odczuwamy wpływ Jowisza. Ta planeta nastraja do życia optymistycznie, ale nie najlepiej oddziałuje na nasze zdrowie - może np pobolewać nas głowa
Kolory - dziś w twoim otoczeniu niech pojawi się cała paleta barw. Kolory pogłębią pozytywne emocje. Uważaj tylko z czernią bo może odebrać ci energię
Napój oczyszczający - szklankę soku jabłkowego wymieszaj z łyżeczką miodu. Taką porcje napoju wypij małymi łyczkami przed każdym posiłkiem. Pomoże to osunąć z organizmu toksyny.

Piątek - dzisiaj rządzi nami Wenus, planeta bogini miłości. Wyzwala w nas tęsknotę za pięknem, sztuką i harmonią. Zachęca do kontaktów z ludźmi i pielęgnowania uczuć. Rozwija zalety ducha.
Kolory- burgund (wyostrza zmysły), żółty (ułatwia porozumienie), zielony (zapewni zimną krew w towarzystwie)
Napój wyciszający - koktajl z kefiru z melisą. Łyżeczkę drobno posiekanej melisy dodać należy do kubeczka mlecznego napoju 
Aromaty- olejek z gałki muszkatałowej i geraniowy . Pierwszy podnosi nastrój i pobudza zmysłowość, drugi zaś łągodnie tonizuje system nerwowy

Sobota - oddziałuje na nas Saturn, nastraja refleksyjnie, zachęca do snucia marzeń i posługiwania się wyobraznią To dobry czas na myślenie o rodzinie i przebywanie w jej gronie.
Kolory - pomarańczowy, (pobudza umysl) fioletowy (pogłębia intuicję) i jasnozielony (zapewnia wewnętrzny spokój )
Napój uszczęśliwiający - małą czarna, taką jaką najbardziej lubisz
Aromaty- olejek sandałowy, dodaje śmiałości a ponad to ... jest afrodyzjakiem

Niedziela - włada nami Słońce. To bardzo szczęśliwa gwiazda - wnosi do naszego życia optymizm i radość, sprawia, ze jesteśmy zadowoleni z siebie, swoich osiągnięć i życia.   
Kolory - żólty, złoty, cytrynowy , wszystkie barwy symbolizujące słonce aby wzmocnić jego wibrację
Napój - ulubiony kieliszek białego wina lub szampana
Aromaty - woń twoich ulubionych perfum lub kwiatów

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Terapia zgodna z ruchem planet - astrologiczny program odnowy

Nic tylko wypróbować smile

"Małżeństwo jest jak grzyby, zbyt późno zwracamy uwagę, czy są dobre czy złe."

3

Ja właśnie zaczęłam stosować smile

4

No i jakk dziewczyny moja terapia?

5

Wiesz Krysiu no ja stosuje od dwóch tygodni około - oj wymaga ta Twoja terapia strasznego samozaparcia i dwa razy zdarzył mi się zapomnieć o napojach wink Ale generalnie czuję się na prawdę niezłe i myślę, ze to właśnie dzięki niej. Zobaczymy jak pójdzie dalej - dam wam znak za kolejne dwa tygodnie smile

6

Mega! w środę założyłam niebieskie skarpetki i od razu przestała mnie boleć głowa. w dodatku poczułam przypływ energii...
dziewczyny dajcie spokój. żeby cieszyć się dobrym zdrowiem i dobra sylwetką trzeba ostro zasuwać. dobra dieta, zero niezdrowych, tuczących produktów i intensywne treningi. nic innego niestety nie wymyślimy

7

Shmi napisał/a:

Mega! w środę założyłam niebieskie skarpetki i od razu przestała mnie boleć głowa. w dodatku poczułam przypływ energii...
dziewczyny dajcie spokój. żeby cieszyć się dobrym zdrowiem i dobra sylwetką trzeba ostro zasuwać. dobra dieta, zero niezdrowych, tuczących produktów i intensywne treningi. nic innego niestety nie wymyślimy

Oj daj spokój smile
Dziewczyny pozytywnie się nastawiają do tej terapii i to pozytywne nastawienie na nie dobrze oddziałuje smile

Start(28.06): 166cm || 77kg
I  Faza: 75kg      (-2,0 kg)
II Faza: 66,0kg    (-9,0 kg)

8

Faktycznie dobre nastawienie to podstawa smile Jeśli będą wierzyć w efekty tej terapii to faktycznie będą czuły się lepiej, nawet jeśli terapia nie ma żadnego działania smile

9

W sumie to tak jak z niektórymi lekami albo pójściem do lekarza. Już sama świadomość leczenia jest korzystna dla zdrowia.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Terapia zgodna z ruchem planet - astrologiczny program odnowy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018