Ten związek mnie niszczy? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ten związek mnie niszczy?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Ten związek mnie niszczy?

Odkąd jestem ze swoim facetem to zauważyłam, że zmieniłam się nie do poznania, mam wrażenie, że na gorsze. Nawet bliscy z mojego otoczenia oraz rodzina stwierdzili u mnie zmianę. Mianowicie stałam się bardzo nerwowa, na każdy humorek mojego faceta reaguję płaczem bo wtedy wyżywa się na mnie,krzyczy,przezywa itp jakby wgl nie miał szacunku do mojej osoby, ąz nieraz boję się do niego odezwać. Tracę wtedy na wartości. Mam wtedy wrażenie, że wszystko dzieje się z mojej winy. Ma on bardzo duży wpływ na mnie. Nie wiem co mam robić, bo raz w naszym związku jest wspaniale, a raz jest jak w piekle dosłownie. Czasami mam ochotę go zostawić, bo już nie wytrzymuje psychicznie, ale wiem, że nie dałabym sobie rady, wpadłabym w depresje. Mówi, że mnie kocha i mu zależy na mnie, ale właśnie przez takie jego nerwowe zagrywki mam wątpliwości. Wydaje mi się, że nie powinnam się aż tak bardzo angażować w ten związek. Muszę żyć w świadomości, że on mnie może zniszczyć i zostawić. Co sądzicie o moim problemie? To jest toksyczny związek?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ten związek mnie niszczy?

Tak. A Ty jesteś głupia, że jeszcze w tym tkwisz. Jaką depresję po rozstaniu? Jaka świadomość, że on Cię może zniszczyć? On Cię niszczy w tym związku.
Nie rozumiem, jak kobieta może pozwolić na to, żeby jej facet nie szanował.

Jedyną opcją dla Ciebie jest rozstanie. Serio.

Przed napisaniem odpowiedzi skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

3

Odp: Ten związek mnie niszczy?

Też miałem podobną sytuację. Spotykałem się z dziewczyną praktycznie codziennie bo chciała a ja głupi na to poszedłem, starałem się jak mogłem ale jak coś robiła naprawdę źle to wtedy nawet nie mogłem jej tego wytłumaczyć bo miała to gdzieś. A naprawdę nie miałem nic złego na myśli. Traktowała mnie jako opcję prawdopodobnie, nie wierzę że w ogóle to się wydarzyło. Niby jak to ona ujeła mam wszystko, samochód, mieszkanie, bla bla ale co z tego jak zależało mi na niej? A ona zamiast wyciągać wnioski i w ogóle działać inaczej miała mnie dość, znienawidziła. Nie chciałem nikogo do niczego zmuszać. A ja chciałem po prostu by doceniła to co jej daje, by w końcu przejrzała na oczy. Własnie kilka dni temu się z nią umówiłem, potwierdziła mi 4 razy że wszystko ok i będzie na czas po czym później dostałem esa, że żartowała i spotkała się z kimś innym.


Wniosek: Mimo, że jest to osoba którą darzymy uczuciem - jeżeli ona tego nie docenia, nie widzi, nie chce wyciągać wniosków i przejrzeć w końcu na oczy a czujemy się w tym coraz gorzej, psychika siada z niemocy, itp. - czas to skończyć dla Twojego psychicznego dobra.

Reklama

4

Odp: Ten związek mnie niszczy?

Na forum obowiązuje zasada, że problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku. Z tego samego powodu ten temat zamykam, a Ciebie proszę o kontynuowanie dyskusji w poprzednim, zapoznanie się z regulaminem (z naciskiem na punkt 4) i stosowanie do jego zapisów.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj, a będzie Ci z nami łatwiej smile 

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Ten związek mnie niszczy?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2018