Milosc jak z telenoweli dziecko z innym - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Milosc jak z telenoweli dziecko z innym

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Uzytkownik1992 (2018-01-02 19:48:58)

Temat: Milosc jak z telenoweli dziecko z innym

Witam.
Mam taki problem a mianowicie.
Jestes z dziewczyna ponad 5 lat mamy razem dziecko w wieku 3.5 roku. Rozstalismy sie pol roku temu. Po tym jak pojechalismy na wakacje okazalo sie, ze pisze z innym ktorego poznala na imprezie. Nie bede ukrywal, ze nam sie nie ukladalo ciagle kótnie, nieporozumienia. Ale tez ciagle mnie odpychala nie chciala sie przytulac ani sie kochac. Jedynie co to tylko po alkoholu.
Ape wtacajac do meritum sprawy. To pomimo tego, ze nie bylismy razem ciagle cos potrzebowala (zakupy pomoc w czykolwiek) bedac z tamtym. Ale wiadomo jak sie kocha to ciezko jest powiedziec nie. Lecz od jakiegos czasu sie z nia spotykalem spalem u niej i sie kochalismy. Pewnego razu zazartowalem sobie, ze jest w ciąży i tak sie stalo ze jest. Z nim, a mi mowi ze chce byc ze mna. I chce zebym zakceptowal te dziecko jako swoje. Ale jak z nia jestem nie czuje sie kochany tylko bardziej czuje sie jej potrzebny przynies-podaj-kup-ugotuj. Jak sie do niej przytulam to mowi, ze ja mecze. Jakos serce mi peka. Bo jestem waleczny. Ale do niej na prawde nie mam juz sily. Nie wiem co mam robic...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Milosc jak z telenoweli dziecko z innym

Kobieta jak kocha to chce się przytulać. Jak ja męczysz to nie kocha. Tyle. Chcesz być jej parobkiem to przygarnij ją zpowrotem.

Kutnia? Raczej kłótnia... Współczuje dziecku ojca analfabety.

Zdejmij z siebie płaszcz
Ładnie, proszę Cię
Chce zobaczyć całą gamę złości w kości
I chcę poczuć z Tobą tlen

4

Ojej, jaka "zaradna" kobieta. Pewnie jak zrobiła sobie dziecko z innym, to się okazało, że tamten nie poczuwa się do obowiązków ojcowskich. Może chcial tylko pobzykać, a teraz się na nią wypiął. No to "zaradna" szuka teraz łosia smile Który się zajmie jej dzieciaczkiem i nią smile

5

Seksiles się z nią , wiedząc ze w tym samym czasie sypia z innym ?

Skąd masz pewność ze to nie Twoje dziecko ?
Jesteś bezpłodny ? Raczej nie bo masz już jedno ( chyba żeby ....).

Duże prawdopodobieństwo , ze chciała Ciebie wrobić w ojcostwo dziecka faceta który nadaje się tylko do zapłodnienia .

Natomiast skąd ta pewność i ta skłonność do akceptacji seksu po kimś ?

6

Sam sobie odpowiedziałeś, Autorze.
Naucz się mówić "nie".
Skoro dziewczyna kładzie się z Tobą chętnie tylko "po szkiełku", wpadnie biedactwo w alkoholizm. Bo Ty chciałbyś częściej. A przytulanie i inne pierdoły świadczące o bliskości? Jej to nie jest potrzebne, jak widać. I pokazuje, co jest powodem powrotu.
Jak usynowisz to dziecko, bo do tego ta pani dążyć będzie, będziesz musiał się nim zająć. A mamusia? Prawdopodobnie poszuka sobie kogo innego na seks bez alkoholu i przytulanki. Bo potomek będzie miał opiekę i utrzymanie ze strony zakochanego frajera przecież.

facet po przejściach

7

Excop napisał/a:

Jak usynowisz to dziecko, bo do tego ta pani dążyć będzie, będziesz musiał się nim zająć.

Czyt - ubrać, nakarmić, przedszkole zapłacić, siedzieć z nim w domu jak mamusia będzie miała akurat ważniejsze sprawy,
aż któregoś dnia usłyszysz, że nie jesteś jej już potrzebny, więc możesz wypie*dalać, tylko pamiętaj o alimentach co miesiąc,
bo pierwsze co zrobi jak się ciebie pozbędzie, to poleci do sądu po alimenty, a że w papierach dzieciaka stoi twoje nazwisko...
Nie bądź idiotą i skończonym frajerem. Sam znam jednego, który do dzisiaj buli na dwójkę nie swoich, chociaż już chyba z 8 lat minęło
jak się rozwiódł z ich matką, wyjechał do Anglii, tam poznał inną i się z nią ożenił, a stary syf się za nim ciągnie i będzie się ciągnął do śmierci,
a nawet jeszcze dłużej, bo nawet jak już umrze, to te dzieci czy wtedy już dorośli, normalnie po nim dziedziczą jak jego własne. Super co?

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

8

anderstud napisał/a:
Excop napisał/a:

Jak usynowisz to dziecko, bo do tego ta pani dążyć będzie, będziesz musiał się nim zająć.

Czyt - ubrać, nakarmić, przedszkole zapłacić, siedzieć z nim w domu jak mamusia będzie miała akurat ważniejsze sprawy,
aż któregoś dnia usłyszysz, że nie jesteś jej już potrzebny, więc możesz wypie*dalać, tylko pamiętaj o alimentach co miesiąc,
bo pierwsze co zrobi jak się ciebie pozbędzie, to poleci do sądu po alimenty, a że w papierach dzieciaka stoi twoje nazwisko...
Nie bądź idiotą i skończonym frajerem. Sam znam jednego, który do dzisiaj buli na dwójkę nie swoich, chociaż już chyba z 8 lat minęło
jak się rozwiódł z ich matką, wyjechał do Anglii, tam poznał inną i się z nią ożenił, a stary syf się za nim ciągnie i będzie się ciągnął do śmierci,
a nawet jeszcze dłużej, bo nawet jak już umrze, to te dzieci czy wtedy już dorośli, normalnie po nim dziedziczą jak jego własne. Super co?

A nie da się sadownie zerwać adopcji??

9 Ostatnio edytowany przez anderstud (2018-01-04 12:12:20)

Da się. O ile znajdziesz kolejnego frajera, który przejmie za ciebie wszystkie obowiązki.
Jak matka nie wyraża zgody, to sąd nie ma żadnych podstaw, a złota zasada brzmi - dobro dziecka przede wszystkim
i żaden sędzia w Polsce nie wyda wyroku, po którym matka zostanie bez środków na utrzymanie małoletniego.
Nie ma opcji "już mi się znudziło, proszę o zwolnienie z opłat" jak raz podpisałeś papier, to jesteś ugotowany na amen smile

P.S.
To nie jest adopcja, tylko przysposobienie. Prawnie zostajesz uznany ojcem dziecka, które otrzymuje z USC
komplet nowych dokumentów i na każdym jako ojciec figurujesz ty. Nie żaden opiekun, ojczym czy rodzic zastępczy, tylko ojciec.
Dzieciak dostaje twoje nazwisko i formalnie staje się twoim synem czy tam córką, prawowitym spadkobiercą i tak dalej i tak dalej.
Jak za tydzień laska puści cię w trąbę i znajdzie sobie nowego albo zejdzie się z byłym, ty dalej robisz za bankomat.
Taka sytuacja wink

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Milosc jak z telenoweli dziecko z innym

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018