Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu..

Od mniej więcej sierpnia jestem z chłopakiem, poznalam go na Facebooku w wakacje, do tej pory jesteśmy razem. Jest bardzo miły, opiekuńczy, traktuje mnie jak księżniczkę, codziennie obsypuje komplementami. No ale właśnie.. przyjaźnie sie z chłopakiem z klasy (nazwijmy go sobie Adam) od mniej więcej początku drugiego semestru 1 technikum. W 1 klasie traktowalismy się bardziej jak kumple. Wtedy jeszcze więcej czasu spędzałam z koleżankami. Od początku 2 klasy wszystko się zmieniło, praktycznie cały czas przebywamy tylko ze sobą. Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, czasem zdarza się, że weźmiemy się za ręce. On bardzo się cieszy gdy mnie widzi a ja jego. Patrzymy się na siebie długo, uśmiechamy sie do siebie praktycznie non stop. Mamy te same zainteresowania i dużo rzeczy nas łączy. Bardzo dużo o sobie śnimy... bardzo proszę o poradę, nie wiem co mam z tym zrobić ;/  Już dawno nie czułam takiego silnego uczucia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu..

Jak "już dawno nie czułaś takiego silnego uczucia" to musisz być albo bardzo kochliwa, albo mieć sporo lat na karku big_smile  Bierz tego którego kochasz. Co tu się zastanawiać.

Odp: Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu..
Domnieto napisał/a:

Jak "już dawno nie czułaś takiego silnego uczucia" to musisz być albo bardzo kochliwa, albo mieć sporo lat na karku big_smile  Bierz tego którego kochasz. Co tu się zastanawiać.

Hahaha, no lat dużo nie mam ale fakt, miałam już trochę chłopaków.. kto wie.. kombinowalam a moze ten właściwy był ciągle tuż obok.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Mam chłopaka a zakochałam się w przyjacielu..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018