Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa?

Chodzi o chłopaka o którym niedawno napisałam wątek.
Niestety to dopiero początek relacji i było pięknie, ale wszystko zaczęło się psuć.
Gdy zaczęłam mu mówić wprost, co jest nie tak, co mnie boli w jego zachowaniu i niestety zaczynaliśmy się wtedy

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa?
kami543 napisał/a:

Chodzi o chłopaka o którym niedawno napisałam wątek.
Niestety to dopiero początek relacji i było pięknie, ale wszystko zaczęło się psuć.
Gdy zaczęłam mu mówić wprost, co jest nie tak, co mnie boli w jego zachowaniu i niestety zaczynaliśmy się wtedy

Czy jest jakakolwiek szansa żebyś mogła ogarniać w jednym wątku, żeby nie latać po wszystkich?

3

Odp: Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa?

Zgodnie z regulaminem problemy jednego związku opisujemy w jednym wątku, dlatego ten zamykam, Ciebie proszę o kontynuację poprzedniego, zapoznanie się z naszymi zasadami (z naciskiem na punkt 4 regulaminu) i stosowanie do ich zapisów. Biorąc pod uwagę, że byłaś już upominana, uprzedzam, że kolejnym razem otrzymasz ostrzeżenie.
Z pozdrowieniami, Olinka

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy jest jeszcze jakakolwiek szansa?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018