Zakupy internetowe w Polsce i dostawa za granicę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Zakupy internetowe w Polsce i dostawa za granicę

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1 Ostatnio edytowany przez Kura_patykiem (2017-11-16 09:09:19)

Temat: Zakupy internetowe w Polsce i dostawa za granicę

Witam
Stracilam juz dwa dni na wysylanie maili do poszczegolnych sprzedawcow (z allegro), pytajac czy wysla zakupiony produkt do Francji i albo nie dostaje odpowiedzi, albo odpowiedz jest negatywna - wiec nie jest to najlepsza strategia. Moze ktos z forumowiczow orientuje sie / zna/ korzysta z jakiegos sklepu, ktory zapewnia usluge wysylki do Francji. Zazwyczaj chodzi o jakies drobne przedmioty - odziez czy drobne pamiatki  (nie szukam zakupu i przewozu tony cementu).
Bede bardzo wdzieczna za konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zakupy internetowe w Polsce i dostawa za granicę

Międzynarodowe sklepy internetowe sprzedają do różnych krajów, musisz tylko utworzyć usera jakby we Francji i do Francji zamówić. Różnie to bywa, czasem jest to jeden user i tylko logujesz się do danego kraju, musisz oczywiście mieć też adres dostawy w tym kraju. Czasem trzeba mieć usera w każdym kraju.

3

Nie jestem zbyt obeznana w swiecie internetowym. Nie chcialabym kupowac towarow z Chin (bojkotuje!) ani z Niemiec, czy z Australii. Chce zamowic tylko kilka pamiatek z Polski, szukam osob, ktorym sie to juz udalo.

4

Ja tak robię. Dam ci przykład: niektóre rzeczy na Zalando wychodzą znacznie taniej, gdy kupuje do Niemiec za EUR. Loguje się na Zalando.de - mam utworzonego usera na Zalando Niemcy z adresem dostawy w Niemczech ( w twoim przypadku byłby to adres obdarowanego). Kupuję, płace i idzie. Alternatywą byłoby, że kupujesz w Polsce i wysyłasz kurierem zagranice.

Pamiątki z Polski z wysyłką za granicę kupisz w sklepie Orfin z Wrocławia - tylko przed zakupem musisz się z nimi skontaktować mailowo. Wygugluj sobie smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.
GG 66781850

6

Dziekuje Santapietruszka. Bardzo maly wybor, ale to zawsze juz cos -)
Pozdrawiam

Pakamera.pl

To mój faworyt. Ilekroć pytałam tam, czy możliwa jest wysyłka za (daleką) granicę, odpowiedź była szybka i pozytywna.

Wyrażam swoje zdanie, nie wchodzę w czcze dyskusje.

8

Kura_patykiem napisał/a:

Witam
Stracilam juz dwa dni na wysylanie maili do poszczegolnych sprzedawcow (z allegro), pytajac czy wysla zakupiony produkt do Francji i albo nie dostaje odpowiedzi, albo odpowiedz jest negatywna - wiec nie jest to najlepsza strategia. Moze ktos z forumowiczow orientuje sie / zna/ korzysta z jakiegos sklepu, ktory zapewnia usluge wysylki do Francji. Zazwyczaj chodzi o jakies drobne przedmioty - odziez czy drobne pamiatki  (nie szukam zakupu i przewozu tony cementu).
Bede bardzo wdzieczna za konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Kura
bo to jest dla sprzedających problem.
Wysyłka kurierem jest bardzo droga i jak klienci poznają cenę, to w 99% rezygnują. Sprzedający traci tylko czas na korespondencję, a zysku ze sprzedaży brak.

Jeśli zaś chodzi o przesyłki Pocztą Polską, to listem poleconym, waga 1-2kg kosztuje aż 64,20  - to często przewyższa wartość produktu i kupujący także rezygnuje.

U mnie w firmie mamy sklep, telefony z prośbą o wysyłkę zagranicę mamy non stop, niestety nigdy się w to nie bawimy, z ww względów. Eksportu też do Francji nie mamy, bo żabojady bardzo chronią własny rynek.

Jeśli interesuje Cię wysyłka, to patrz najpierw na warunki wysyłki w danym sklepie. Tam będziesz miała napisane, czy i za ile jest to możliwe.

Akurat w Twoim przypadku to  nie można przecież po prostu poprosić kogoś by kupił w Twoim imieniu i wyślę do Ciebie, często wyszłoby to i tak taniej.
Ja tak właśnie przy okazji pamiątek robiłam akurat. Właściwie jedyne co sprowadzałam z kraju to tanie odpowiedniki  najlepszych perfum, przykładowo z edp24 znajdziecie w google z pewnością.  W UK to cena razy milion takich rzeczy

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Zakupy internetowe w Polsce i dostawa za granicę

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018