Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim

Witam Kobietki,

Może któraś z  Was mi pomoże Jestem prawdopodobnie teraz w drugiej ciąży i Przebywam na zaległym urlopie wypoczynkowym po skończonym urlopie macierzyńskim.
Czy jakby moje przypuszczenia się potwierdziły ( dziś zrobiłam beta HCG z krwi ) czy mogę przerwać urlop wypoczynkowy i przejść na zwolnienie ?
Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi :-)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim

Ciąża to nie choroba. W ten sposób wyłudzasz zwolnienia i oszukujesz uczciwych podatników.

3

Odp: Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim
zmartwiony86 napisał/a:

Ciąża to nie choroba. W ten sposób wyłudzasz zwolnienia i oszukujesz uczciwych podatników.

Przecież nikogo nie oszukuje tak samo opłacam składki jak każdy. Oszutami dla mnie są Ci który zmieniają na umowy lub pracują na czarnym rynku tylko po to by uzyskać świadczenia ze składek osób zatrudnionych. Pozdrawiam

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Druga Ciąża na Urlopie wypoczynkowym po macierzyńskim

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018