Trzy niezbędne rzeczy w Waszej szafie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Trzy niezbędne rzeczy w Waszej szafie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

1 Ostatnio edytowany przez Shakira (2007-07-27 13:47:37)

Temat: Trzy niezbędne rzeczy w Waszej szafie?

Jakie są Wasze ulubione trzy ciuszki bez, których nie potraficie się obejść???Bo moje to: jeansy, biały żakiet, i czerwona koszulka na ramiączkach:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Trzy niezbędne rzeczy w Waszej szafie?

W taką pogodę nie obędę sie bez ładnych sandałków.

"Małżeństwo jest jak grzyby, zbyt późno zwracamy uwagę, czy są dobre czy złe."

3

jeansy, jeansy i jeansy:) do tego jakaś fajn akoszulka na ramiączkach i już trzeciej rzeczy nie potrzebuję:)

4

mała czarna, dżinsy, biała bluzka - z tych rzeczy można wykombinować kilka strojów na różne okazje:) mała czarna + biała bluzka w roli żakietu, dżinsy + biała bluzka, czasem mała czarna w roli tuniki do dżinsów smile

5

jeansy, adidasy i tunika wink

Pozdróffki;**
..._...
...bo życie jest piękne!!!
x]

6

wszystko co blisko ciałka........

7

a ja wprost przeciwnie do Magnolii1 wszystko co luzne...pzdr

8 Ostatnio edytowany przez davne25 (2010-12-29 21:07:14)

Moje to jeansy ;tunika ;i wygodne botki

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

9

Legginsy, tunika i apaszka. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

10

jeansy, kardigan i apaszka smile

11

Ciemne rurki które pięknie podkreślają moje długie zgrabne nogi, tunika i moja ukochana bluzka w panterkę. smile

"...w grzywie wiatr, a w kopytach magia..."
Zdolniacha
Napaleniec
Spryciarz smile

12

w zależności od pogody ale głównie takie 3 rzeczy(chociaż zazwyczaj musiała bym wymieniać więcej)
Jeansy(proste lub rurki), delikatna bluzeczka ze sporym dekoltem i kardigan smile
myślałam żeby dodać że baleriny ale to pierwsze jest chyba główne smile

"Uśmiechnięci, wpół objęci spróbujemy szukać zgody,
choć różnimy się od siebie
jak dwie krople czystej wody." W. Szymborska

13

Witam!

Skórzane spodnie z second handu, ulubione kozaczki Baldinini i skórzana kurtka Ochnika. A, że skóra u mnie to 60% to kosmetyki do skór Saphir i Tarrago też stoją w szafie smile

Apropos u Ochnika w sklepie on-line przecenę mają - można coś chyba jeszcze trafić.

pozdrawiam ciepło smile

14

Tylko trzy? ;p
czerwony top, jeansy (z second handu przerobione z ogrodniczek ;p  cena bagatela 18 złoty ;p ) no i jeansowa kamizelka smile
ogólnie uwielbiam wszystkie moje ciuszki ;p

"Ani pierwsza, ani ta druga - tylko ta jedyna."
wierzę, że się spełni smile

15

1. Granatowy top na ramiączkach,
2. Jeansowa kurtka w stylu Balmain,
3. Czarne getry.

Umieć żyć to najrzadziej spotykana umiejętność na świecie.

Oscar Wilde

16 Ostatnio edytowany przez Gorzatka (2011-01-18 10:47:22)

1. Jeansy
2. Biała bluzka
3. Mała czarna

17

biała bluzka na ramiączkach, jeansy, szpilki:)

18

Jeansy, skórzana kurtka ramoneska (ale taka porządna prawdziwa z ćwiekami, nie ekologiczna szmatka), t-shirt z fajnym nadrukiem wink Ale tak naprawdę to niemogę się obejść bez większej liczby ciuchów ;p

"Przeminęły te dni w których dziewczyna gotowała jak własna matka. Teraz pije jak własny ojciec."

19

1. Sukienka.
2. Trencz.
3. Tunika (koronka) smile.

20

hmm... marynarka z rękawami 3/4, jeansy, gruby ciepły sweter ( jestem zmarźlak) smile

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują." A.Einstein

21

a) czare spodnie
b) biały t-shirt
c) marynarka smile

22

1) jeansy
2) szpilki
3) biustonosz typu push-up (nie wiem dlaczego tego nikt nie wymienia tongue)

smile

Ain't no sunshine when she's gone..

23

jeansy, top, bluza z kapturem

24 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-01-24 10:17:59)

w szafie? garnitur do pracy, dresy i sexy sukienka

spam

25

hm? na pewno biała koszula, na kazdą okazję można ją szybko zaadaptować. Następna rzecz to czarne szpilki ? tak samo jak z koszulą, mam swoje ulubione z Aldo i to najwygodniejsze buty na obcasie jakie miałam. Trzecie to chyba wszelkie szaliczki, apaszki itd., zawsze tym ożywiam strój jak nie mam pomysłu . Mogłabym tak jeszcze masę rzeczy wymienić ale jak mam wybrać 2 takie najważniejsze elementy no  to zdecydowanie te wink

26

Myślę, że trzy niezbędne rzeczy w szafie każdej kobiety to: czarna sukienka, jeansy i biała koszula. Te trzy rzeczy można łączyć do każdego stylu i na każdą okazję. Sukienkę, buty na obcasie i elegancka biżuterię możemy założyć na wieczorne wyjście. Na dzień wystarczy włożyć do niej balerinki i krótką kurteczkę, żeby wyglądać niebanalnie. Jeansy sprawdzają się przy wielu okazjach, do topu na imprezę, do marynarki jako strój do pracy, do trampek, do kozaków i do szpilek. A biała koszula - tylko na egzamin? Niekoniecznie! Wystarczy ją lekko rozpiąć, podwinąć rękawy, zawiązać w pasie, założyć do tego szorty i japonki i strój na plażę gotowy smile

27

Trzy niezbędne rzeczy w mojej szafie to szpilki,czarna koszula,jeansy.Uwielbiam jeansy i chyba nigdy z nich nie wyrosnę. tongue

28

Jeansy, podkoszulek (rozne kolory) i rozpinany czarny sweterek - az mi wstyd tak czesto chodze w takim zestawie wink

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

29

czarna dopasowana sukienka, szpilki i koszula w jakimś pastelowym kolorze lub poprostu biała:)

30

Tylko trzy? Ja to może trzy rzeczy tygodniowe... nowe. big_smile Czy jestem już uzależniona od zakupów? big_smile Jednak ostatnio było dużo wyprzedaży i się trochę uspokoiłam, nakupowałam ciuchów na najbliższy rok. big_smile OK... trzy rzeczy... 1. Kozaki na obcasach 2. Dobrze dopasowane jeansy, biodrówki 3. Bluzeczka z dekoltem, żeby pokreślić biust. smile

31

1. ciemno granatowe jeansy (rurki lub proste)
2. szaro biała tunika
3. wygodne butki

32

1. na pewno jeansy rurki
2. bluzki z dekoltem
3. buty na obcasie/szpilki

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

33

jeansy, bluzka na krótki rękaw i kwiecista chusta

34 Ostatnio edytowany przez niki_82 (2011-03-16 14:12:41)

ciemne jeansy, sportowe obuwie, czarny sweterek. Nemezys coś w tym jest. To również i mój ulubiony zestaw. smile

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Trzy niezbędne rzeczy w Waszej szafie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018