Czy warto napisać do niej na fb? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy warto napisać do niej na fb?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez anon1m333 (2017-08-25 20:39:33)

Temat: Czy warto napisać do niej na fb?

Cześć, piszę tutaj ponieważ chciałbym zasięgnąć porady w pewnej sprawie. Mianowicie na codzień pracuje w firmie w której montujemy internet. Jakiś czas temu byliśmy na usterce u pewnych klientów i od samego początku kiedy wszedliśmy wpadła mi w oko dziewczyna, młodsze troche ode mnie (ja 24, ona z tego co widze na fb 19). Nasze spojrzenia co jakiś czas się spotykały ale wiadomo nic więcej nie mogłem zrobić bo bylem z kolegą a w dodatku obok jej rodzice. Widziałem że odwzajemniała spojrzenia, aczkowlwiek  wydawała mi się dosyć nieśmiała. Bardzo chciałbym ją poznać, zaprosić na jakiś spacer ale jedyny kontakt jaki do niej mam to facebook, znalazłem ją po nazwisku, wygląda na to że jest sama i chciałbym do niej napisać ale z drugiej strony boję się tego jak ona zareaguje, jak coś źle napisze to potem dziwnie będę się czuł w razie gdybym miał do niej iść na usterke. Jak myślicie czy warto do niej napisać, i czy wspominać o tym że byłem kiedyś u niej tu u tu czy lepiej nie? Proszę was o wszelkie rady bo na prawdę chciałbym ją poznać. Z góry dziękuje

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy warto napisać do niej na fb?

Moze na poczatek zapros ja do znajomych. Po jakims czasie zapytaj czy wszystko dobrze dziala (odnosnie usterki) :) ze ma ladne zdjecia...i samo pojdzie :)

3 Ostatnio edytowany przez anon1m333 (2017-08-25 20:48:02)

Wiesz to było już jakieś dwa lub trzy tygodnie temu więc pewnie i zapomniała o tym.. ale ja dalej o niej rozmyślam bo jej spojrzenie ciągle siedzi mi w głowie. Nigdy nie jestem za tym aby zagadywać przez fb, no ale innego kontaktu z nią nie mam. Czyli co na poczatek wysłać jej zaproszenie i czekać na odpowiedz czy może lepiej napisać do niej wiadomość? :)

4 Ostatnio edytowany przez nataliabukwas (2017-08-25 21:38:53)

Wyslij zaproszenie i poczekaj a potem napisz. Co ci szkodzi sprobowac.

5

Zaproszenie wysłałem ale bez odzewu więc nie  wiem czy jest sens pisać i się kompromitować. Jak myślicie?

6

A gdzie tu jakaś kompromitscja? Nie napiszesz to nie będziesz wiedział co i jak.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Czy warto napisać do niej na fb?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018