Pierwsza randka co i jak - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Pierwsza randka co i jak

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez andrew23 (2017-08-15 21:17:44)

Temat: Pierwsza randka co i jak

Chciałem Was poprosić o poradę w kontekście pierwszej randki. Otóż Panią X poznałem w internecie ale okazało się bardzo ciekawą osobą.
Jako miejsce wybrałem spacer nad Wisłą no bo też wspominała że lubi tam bywać a i ja lubię czasem się tam przejść. Zastanawiam się jak to będzie. No bo przejdziemy się bulwarami w jedną i drugą stronę to zajmie pewnie godzinę myślę nie dłużej. Wypada zaproponować jakieś piwko albo pójście do jakiegoś baru obok? big_smile No bo nad Wisłą to aż się prosi. No i ogólnie boję się że nie będzie co robić dłużej a przecież to ja powinienem tutaj "sterować" spotkaniem.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsza randka co i jak

Po pierwsze się nie spinaj, po drugie więcej spontanu, mniej planowania, po trzecie jak ma być dobrze to będzie, a jak ma nie być to żebyś rozpisał scenariusz co do minuty to i tak będzie kicha. Lepiej żeby pierwsza randka nie trwała jakoś długo, żeby zostawić niedosyt na kolejne.

3

Jeśli oboje jesteście siebie ciekawi i macie coś do powiedzenia, to nie trzeba wielkich atrakcji, żeby było interesująco. Nie spinaj się, nie sil na oryginalność, nie szukaj na siłę tematów do rozmowy - wtedy będzie naturalnie. Po spacerze jak najbardziej możesz zaproponować wejście do jakiejś kafejki czy po prostu zaproponuj, by usiadła na ławce, a Ty przynieś lody albo po szklance czegoś zimnego do picia. Możesz zresztą wcześniej zapytać na co ma ochotę. Jeśli jesteś nieśmiały i nieco obawiasz się tego spotkania, to uprzedzam, że chyba najbardziej krępujące są rozmowy, kiedy trzeba usiąść na przeciwko siebie, patrzeć prosto w oczy, coś zrobić z rękami - takie rozwiązanie Cię od tego uchroni wink.

Przypuszczam zresztą, że to właśnie dlatego niektórzy tak lubią pierwsze randki w kinie - najpierw nie trzeba nic mówić, a potem zamiast rozpaczliwie szukać tematu, można po prostu porozmawiać o filmie big_smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz."

4

Dziękuję za porady. Teoretycznie mamy dużo wspólnych tematów. Tak się wydawało ale wiadomo że przy takim spotkaniu może czasem zatykać. I tego się właśnie obawiam - niby bedzie multum tematów a jednak rozmowa się nie sklei.
No i poza tym wiem że muszę wykazać się pewnością siebie zdecydowaniem, a przy tym umieć rozluźnić atmosferę. Połączenie tych wszystkich czynników wydaje się trudne no ale wierzę w siebie.
Zastanawiam się też co będzie dalej nawet jak będzie dobrze. Nie jestem aż tak doświadczony a chciałbym zeby zaiskrzyło tongue

5

A może zoo? Jest okazja porozmawiać, spacerować, ale też dużo zabawnych sytuacji ze zwierzętami smile No i może być też romantycznie... myślę, że zoo idealne na pierwszą randkę!

6

kurka25 napisał/a:

A może zoo? Jest okazja porozmawiać, spacerować, ale też dużo zabawnych sytuacji ze zwierzętami smile No i może być też romantycznie... myślę, że zoo idealne na pierwszą randkę!

Zoo to może na drugą bo już jesteśmy umówieni więc nie będę tak nagle zmieniał. Mam nadzieję że będzie dobrze smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIERWSZA MIŁOŚĆ I RANDKI » Pierwsza randka co i jak

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018