ziola a rzucanie palenia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: ziola a rzucanie palenia

Rzucilam palenie,nie pale od kilku dni i nawet mnie nie ciagnie. Ale chcialabym jakos oczyscic organizm z toksyn,naturalnie ziolami. Moze ktos z was wie jakie ziola i w jakich ilosciach pic zeby sobie nie zaszkodzic a skutecznie oczyscic? Dodam ze biore tabletki anty,wiem ze niektorych ziol nie mozna z nimi laczyc. Z gory dziekuje

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: ziola a rzucanie palenia

Zadne. Wydalanie smoly z pluc potrwa lata, a do usuniecia metali ciezkich i trucizn ziola sa zaslabe.

Jedyne, zo mozesz zrobic to lykac wegiel aktywny, ale bez przesady bo wtedy usuniesz tez potrzebne mikroelementy (zelazo, magnez, miedz, cynk i inne metale potrzebne do zycia) tak, czy inaczej to zajmie LATA i ziółka tu niewiele pomoga wink

3

Odp: ziola a rzucanie palenia

Wiem ze pluca musza oczyscic sie same,chcialabym ogolnie oczyscic organizm,zrobic taki detoks,ale jak wczytuje sie w internet na temat ziol to mam metlik w glowie. Te laczyc z tamtymi,tych nie,a na kazdej stronie pisza co innego. Wiem,moge pojsc do lekarza dopytac ale przez prace raczej brakuje mi czasu. Dlatego pytam tu

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021