Szukam dziewczyn / kobiet, które oddały swoje dziecko do okna życia - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szukam dziewczyn / kobiet, które oddały swoje dziecko do okna życia

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 ]

Temat: Szukam dziewczyn / kobiet, które oddały swoje dziecko do okna życia

Dzień dobry,

jestem reżyserką filmów dokumentalnych i obecnie dokumentuję temat okien życia, a dokładnie trudne, dramatyczne często okoliczności życiowe, w jakich znalazły się matki, które sprawiły, że zdecydowały się one oddać swoje dziecko.

Mój projekt zakłada dotarcie do jak największej liczby kobiet, które podjęły decyzję o pozostawieniu dziecka w oknie życia. Chcę ich wysłuchać i uszanować ich wybór, bo mogę sobie tylko wyobrazić, jak przytłaczające brzemię na sobie noszą. Jest też duża szansa, że nigdy nikomu o tym nie powiedziały, a bywa, że opowiedzenie swojej historii może stać się uwalniające i uzdrawiające. Uważam, że niezwykle ważne jest oddanie takim kobietom głosu.

Wiem, że proceder oddania dziecka do okna życia jest anonimowy, dlatego zależy mi bardzo na tym, aby osoby, które zdecydują się ze mną o tym porozmawiać, miały 100% poczucie bezpieczeństwa i pełną anonimowość. Chcę dać świadectwo trudym wyborom, uszanować je i pokazać, że niekiedy macierzyństwo jest dla danej kobiety niemożliwe, bez względu na okoliczności, co nie znaczy, że ma być za to oceniana.

Uważam, że trzeba mówić o trudnych przypadkach i zwracać godność kobietom, bo muszę przyznać, że mam dosyć szykanowania, oceniania, permanentnego analizowania zachowań kobiet i ich potępiania. Matkom w naszym kraju jest tak trudno, kobietom w ogóle i trzeba to zmieniać, trzeba dawać przestrzeń wszystkim postawom, wolność i szacunek. O tym chcę opowiedzieć w swoim filmie. Dać wsparcie, na ile jest to możliwe.

Gdyby ktoś z Państwa znał taką osobę, będę zobowiązana do przekazania mojego adresu: juliasuper8mm(małpa)gmail(.)com

Będę wdzięczna za wszelką pomoc w dotarciu do tych kobiet.
Z pozdrowieniami

Julia G.

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 1 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Szukam dziewczyn / kobiet, które oddały swoje dziecko do okna życia

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2021