Ile trzeba mieć punktów można uzyskać max na FCE? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Ile trzeba mieć punktów można uzyskać max na FCE?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: Ile trzeba mieć punktów można uzyskać max na FCE?

Chciałabym zdać egzamin FCE
Sprawdzałam na internecie i w prawie wszystkich źródłach pisze, że aby zdać FCE trzeba mieć min.60%:
A – co najmniej 80% punktów (160 punktów i więcej)
B – 75% - 79% punktów (150 – 159)
C – 60% - 74% punktów (120 – 149)
Tylko moja koleżanka zdawała FCE w tym roku w czerwcu, uzyskała 137 pkt, czyli według skali spokojnie powinna zdać a tym czasem weszła w jakąś zakładkę i pisało, że aby zdać trzeba mieć min. 160 pkt a jeśli ktoś ma 140-159 to otrzymuje certyfikat B1 a jak ktoś ma 123-139 pkt to nie otrzymuje certyfikatu. To jest totalnie bez sensu, czemu tak podwyższyli ten próg? Co prawda na ocenę C zdawało najwięcej osób, bo około 40% zdających, więc by trochę zarobić mogli zawyżyć prób w celu utrudnienia
No nie wiem...jak to jest? Bo koleżanka ma 68.5% i zastanawiamy się, czy zdała czy nie, bo ze strony British Council nie da się nic wywnioskować

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez kwadrad (2017-08-17 19:50:46)

Odp: Ile trzeba mieć punktów można uzyskać max na FCE?

Odpowiedz na tak zadane pytanie ujęta jest w temacie pod nazwą proporcjonalność prosta.
Mi brakło trochę do b2 , chyba z 12 punktów , strasznie ciężko ze słuchu to przemęczyć.
Jakość tych nagrań jest taka sobie.
Egzamin miałem za darmo, poczekam aż ktoś mi znowu zafunduje.

Jedną z nielicznych zalet głupoty jest to , że nie można nią się zarazić.

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA KARIERY - MOJA KARIERA ZAWODOWA » Ile trzeba mieć punktów można uzyskać max na FCE?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018