Kognitywistyka. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Kognitywistyka.

Hej smile
Niedawno rzuciłam studia na polonistyce i myślę teraz nad innym kierunkiem. Przeglądając oferty różnych uczelni, niedawno trafiłam na kognitywistykę. Ogromnie zaciekawił mnie ten kierunek, jednak nie wiem, co mogłabym robić po jego ukończeniu. Czy któraś z Was jest na kognitywistyce lub może ją ukończyła? Jak widzicie swoją przyszłość? Gdzie udało Wam się znaleźć pracę?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2017-05-07 11:57:42)

Odp: Kognitywistyka.
Tajemnicza9715 napisał/a:

Hej smile
Niedawno rzuciłam studia na polonistyce i myślę teraz nad innym kierunkiem. Przeglądając oferty różnych uczelni, niedawno trafiłam na kognitywistykę. Ogromnie zaciekawił mnie ten kierunek, jednak nie wiem, co mogłabym robić po jego ukończeniu. Czy któraś z Was jest na kognitywistyce lub może ją ukończyła? Jak widzicie swoją przyszłość? Gdzie udało Wam się znaleźć pracę?

Podłączam się pod pytanie. Chociaż mnie bardziej interesuje, czy kognitywistyka na polskich uczelniach jest na tyle już dobrze umiejscowiona, źe ma dobry program i specjalistów. Ja skończyłam najpierw architekturę, potem prawo i teraz myślę właśnie o kognitywistyce lub psychologii poznawczej.

3

Hej!

Ja właśnie kończę kognitywistykę w Krakowie na UJ. Chętnie odpowiem na pytania smile

Reklama

4

bbuczekk napisał/a:

Hej!

Ja właśnie kończę kognitywistykę w Krakowie na UJ. Chętnie odpowiem na pytania smile

Oo, super smile
Interesuje mnie głównie, co można po tym robić. Mi jedyne, co przychodzi do głowy, to praca w laboratorium nad umysłem, ale może się mylę. Takie skojarzenie.

5

Hej!
Mam pytanie, czy ktoś z Was po kognitywistyce znalazł pracę?

Reklama

6

Moja współlokatorka studiowała kognitywistykę, ostatecznie jej nie ukończyła (nie obroniła się). Z pracą jest ciężko, sporo osób z jej roku równolegle ze studiami rozwijało się na jakimś innym polu zawodowym.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018