Spóźniająca się miesiączka. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniająca się miesiączka.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Spóźniająca się miesiączka.

Witam. Ostatnio moje cykle były regularne tj. 27/28 dni. Dziś mija 29 dzień. Miesiączka spóźnia mi się 2 dzień. Nie czuję bólu w podbrzuszu, ani bólu piersi, co zawsze występowało u mnie przed okresem. Jedyny kontakt seksualny to petting, podczas którego raczej nic nie miało prawa się dostać. Dodatkowo nie było wytrysków, jedynie preejakulat. Sprawy wyglądają tak:
1. Robiłam dobrze chłopakowi, miałam mokrą rękę, nie wiem czy od śliny czy od preejakulatu, czy od tego i tego... W pewnym momencie musiałam poprawić bieliznę, przez co dotknęłam pośladka.
2. Ocierałam się z chłopakiem przez ubrania, po czym on włożył rękę w spodnie, żeby poprawić penisa a potem włożył mi palce do pochwy. Miałam na sobie spodnie, dlatego ewentualny preejakulat musiałby się o nie chyba wytrzeć....
3. Po doprowadzeniu chłopaka do wytrysku poszłam umyć ręcę, wzięłam kąpiel i potem masturbowałam się.
Czy w którejś sytuacji wystąpiło jakieś ryzyko? Czemu nie czuję żadnego bólu? Co może być przyczyną tego spóźnienia? Dodam jeszcze, że przy korzystaniu z publicznych toalet nabawiłam się infekcji. Czy może ona wpłynąć na wydłużenie cyklu?
Wszystko było w porządku, ale nie ukrywam zaczęłam trochę panikować.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Spóźniająca się miesiączka.

Z Twojego postu z września wynika, że masz 37 dniowe cykle. Jak już trollujesz, to przynajmniej pamiętaj swoje poprzednie wpisy.

3

Od września moje cykle się zmieniły, dlatego napisałam, że OSTATNIO są regularne co 27/28 dni. Prosiłabym o czytanie ze zrozumieniem.

4

Rzeczywiście, napisałaś..ostatnio.. Od wielu miesięcy uprawiasz petting i masz ciągle te same wątpliwości. Skoro nie wiesz jak dochodzi do zapłodnienia, to może czas się dowiedzieć.

5

Mamy 21 wiek. Mozesz sie wybrac do ginekologa moze niech uswiadomi.ciebie jak zajsc w ciaze. Ewentualnie zakup sobie test ciazowy.. juz pare tematow zalozylas. Nikt nie powie ci nic nowego..

28.10.2015 - Weronika, 3430g, 56cm..

6

Kobietki przestańcie cwaniaczyć i bawić się w detektywów żeby po starych wątkach szukać co gdzie i jak robiła wcześniej, bo zaraz wam sie ktoś dosadzi o waszą przeszłość i zacznie ją wytykać w teraźniejszości wink takie czepianie sie jest conajmniej nie na miejscu. dziewczyna jest zestresowana a wy nie pomagacie, wiec nie wiem po co sie wypowiadacie nie udzielajac odpowiedzi:) od siebie jedynie dodam ze za ewentualnie niebezpieczna mozna uznac jedynie sytuacje gdy chlopak poprawial penisa i pozniej wkladal ci palce do pochwy. pilnuj zeby zawsze miec czyste rece i ty i on. wydaje mi sie ze miesiaczka moze ci sie przede wszystkim spozniac ze stresu a im bardziej sie nakrecasz, tym wiekszy jest czynnik stresogenny = pozniejszy okres. trzymam kciuki zeby sie jednak pojawil:)

Sen jest dla słabych, a rzeczywistość dla masochistów.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Spóźniająca się miesiączka.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021