Ratunku kolejne cc - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ratunku kolejne cc

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Ratunku kolejne cc

Witam wszystkich błagam pomocy liczę na was. A konkretnie w 2010 R urodziłam córeczkę (cc), 2012 Aniołek (ciąża pozamaciczna cc), 2013 synek (cc). No i właśnie w piątek wybieram się do lekarza bo podejrzewam kolejną ciąże a we wszystkich cc odbyło się bez żadnych problemów i moje pytanie czy któraś dziewczyna przeszła 4 cięcia cesarskie? Jaka była reakcja lekarza? Strasznie się boję i liczę na wasze odpowiedzi.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ratunku kolejne cc

Noo, po trzech cesarkach, to raczej już nie pozwolą ci rodzić naturalnie, za duże ryzyko rozejścia się blizny. Ja jestem po 2-ch cesarkach, teraz najprawdopodobniej czeka mnie trzecia.
Jeśli wszystko ładnie ci się zrosło, to nie musisz się stresować smile Będziesz musiała uważać na bliznę (zwłaszcza w 3 trymestrze); pewnie będziesz miała sprawdzaną jej grubość itd. Oczywiście istnieje ryzyko, że blizna się rozejdzie, ale od poprzedniego cięcia minęło już sporo czasu, więc nie schizuj smile

Powodzenia smile

3

Dziękuję bardzo za wsparcie a po każdej cesarce na drugi dzień byłam prawie w pełni sprawna i bez żadnych komplikacji

Jakie miałaś cięcia? Poprzeczne czy podłużne? Rozwiązanie ciąży będzie na pewno przez cc.
W którym tygodniu została wykryta ciąża pozamaciczna? To była ciąża jajowodowa? Czy w bliźnie?
Takie historie się zdarzają, nie jest to wcale takie rzadkie, wszystko zależy od tego jakie cięcie miałaś.

'You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo be free be free
Surrender your ego be free be free to yourself'

5

Miałam cięcia od pępka do dołu, ciąża pozamaciczna pękła mi w prawym jajowodzie w 5 tygodniu ciąży. Jajowód oczywiście wycięty.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Ratunku kolejne cc

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021