Gdy wszystko się wali:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Gdy wszystko się wali:(

Może ktoś pomyśli że użalam się nad sobą ale w tym momencie nie wiem co dalej zrobić ze swoim życiem, nie mam siły stawić temu czoła, poświęcam się maksymalnie pracy i imprezowaniu żeby tylko się oderwać od codzienności:(
3 tygodnie temu zostawił mnie chłopak, Po 5 latach związku nagle stwierdził że mnie nie kocha..
Tydzień później tata zostawił mamę, spakował sie i wyprowadził zostawiając nas z dnia na dzień.
Czuję że zaczyna mnie to przerastać, że tracę kontrolę nad własnym życiem. Pracuje, uczę się, na zmianę z mamą opiekuje się rodzeństwem.
Ehhh, mimo że mam dopiero 19 lat czuję że stoję z tym wszystkim w miejscu sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdy wszystko się wali:(

Bardzo serdecznie Ci współczuję, tak z dnia na dzień zawalił się Twój świat... Trzymaj się razem z mamą rozmawiajcie ze sobą, nie wstydź się wypłakiwać. Jesteś dobrą i dzielną dziewczyną, wspierasz mamę w trudnych chwilach. Rozumiem, że masz młodsze rodzeństwo które wymaga opieki. Jednak od nich również wymagaj, dawaj im jakieś zadania: układanie zabawek, posprzątanie pokoju, wyniesienie śmieci,... tak aby one też uczyły się odpowiedzialności i wspierały Ciebie i mamę. Pozdrawiam Cię serdecznie!

3

Masz prawo mieć doła przy takim zbiegu nieszczęść na raz a nie masz jeszcze doświadczenia, by wiedzieć, że ten dół minie i poczujesz się lepiej. Rozmawiałyście o tym, co się stało szczerze z mamą?
Trzymaj się.

4

współczuję, a jaki masz kontakt z ojcem? może to z nim porozmawiaj? może cię jakoś wesprze? a dziadkowie?

5

Takie rzeczy się dzieją gdy ludzie nie chcą zrozumieć że nie pasują do siebie i mimo tego zmuszają się przez wiele lat do tego żeby być razem.

6 Ostatnio edytowany przez Melborn (2017-04-15 12:36:50)

Jagby na to nie patrzeć, sytuacja nie jest fajna.
Ale jednak z twoich wypowiedzi jasno wnioskuje,że jesteś silna osoba stapajaca twardo po ziemi.
Nie będę ci opowiadać jak temu wszystkiemu zaradzić jak rozwiązać problem. Bo takich odpowiedzi poprostu nie ma.
Jest to indywidualna kwestia, każdego czlowieka.
Ale widzę,ze masz w sobie cholernie dużą siłę,poszukaj w sobie motywacji.
Jestem pewna,że kiedy sama ze sobą szczerze porozmawiasz  to znajdziesz w sobie siłę ,która pomoże ci się z tego podnieść.
Jesteś młodą osobą masz w sobie ogromne pokłady siły.
Pokaż tym wszystkim ,którzy cię zawiedli,że zrobili wielki błąd.
Nie bój się mówić o tym co cie boli, postaw na szczerość wyrzuć z siebie to co cię irytuje. Zawalcz o SIEBIE.
Bądź swoim najlepszym przyjacielem , i nie dobijają się pytaniami typu dlaczego mi się to przytrafilo?
Podnieś się i powiedz DAM RADE!
I dasz radę poprostu uwierz w siebie.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023