Prezent dla koleżanki - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Prezent dla koleżanki

Witam prosiłbym o pomoc w zakupie prezenty dla koleżanki urodziny ma w maju ale za diabla nie wiem co jej kupic.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent dla koleżanki

Ile lat ma koleżanka? Czym się zajmuje? Czym się interesuje? Czy to tylko koleżanka czy ktoś więcej? Podaj więcej informacji.

3 Ostatnio edytowany przez kriss222 (2017-04-11 10:18:52)

grenade napisał/a:

Ile lat ma koleżanka? Czym się zajmuje? Czym się interesuje? Czy to tylko koleżanka czy ktoś więcej? Podaj więcej informacji.

Koleżanka ma 26 lat samotnie wychowuje dziecko. Pracuje w przy malowaniu porcelany. Nie chce kupkować ciuchów ani biżuterii bo jak wyskoczę z nią na zakupy to piec razy się zastanawia nad kurtką albo spodniami. Wiem tyle ze lubi kolor szary,czarny, róż. Jest to koleżanka i tylko koleżanka pomogłem jej dużo w zyciu i niechce żeby prezent oznaczal ze cos tam do niej czuje bo nic nie może być miedzy nami szkoda przyjaźni. W ostateczności tak myślałem nad bonem do Rossmana o wartości 100 zł. Naprawde mam zagwozdkę.

4

A ma np. z kim zostawić dziecko ewentualnie? Nie wiem jak bliska jest wasza przyjaźń, ale np. mój kolega dał naszej wspólnej przyjaciółce kupon (z grupona), na masaż. Może skoro zajmuje się sztuką, albo przynajmniej zajmuje to nie kupon do Rossmana, a do jakiegoś sklepu, gdzie można nabyć akcesoria/ farby itd., jeśli lubi też np. czytać to choćby Empik

5

Ja bym się cieszyła z takiego bonu do Rossmana, czy do innego sklepu. Wg mnie to dobry pomysł.
Tylko żeby ten bon miał ważność w miarę długą, np. miesiąc, albo rok, żeby solenizantka mogła iść tam w dogodnym dla siebie czasie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2023