Kiedy wiesz ze masz juz dosc... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kiedy wiesz ze masz juz dosc...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Kiedy wiesz ze masz juz dosc...

Witam,jestem 12 lat w zwiazku, nie jestesmy malzenstwem, mamy dwojke dzieci. on jako ojciec jest niezastapiony. jako partner  swietny, jesli ktos traktuje zwiazek jako zycie kolo siebie, nie ze soba...Nic fizycznego nie wydarzylo sie miedzy nami od ponad 2 lat... I tu nie chodzi o seks. Zero czegokolwiek. Pytalam go sto razy czy nie jestem juz dla niego atrakcyjna, ale on zawsze mowi ze sie czepiam i w kazdym zwiazku tak jest... No i przestalam sie "czepiac". Nic sie nie odzywam, schodze mu z drogi, zyje obok... Dopiero teraz zaczyna do mnie docierac ze nie chce tak zyc... Nie wymagam wiele ale czasem proste "kocham cie" musi byc przyjemne... Myslicie ze powinnam odejsc czy rzeczywiscie wymyslam farmazony bo rutyna zycia codziennego nie jest dla mnie...?

Pamela37
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kiedy wiesz ze masz juz dosc...

Odejść zawsze zdążysz. Wcześniej bym proponował terapię par.

3

jak to zaproponowalam, to mnie wysmial i stwierdzil ze wymyslam... mam go zmusic?

Pamela37

4

Proponuję następujący sposób rozwiązania sytuacji...

Wasz związek albo żyje, albo jest trupem. Jednak sztucznie podtrzymujecie go przy życiu prowadząc uporczywą reanimację. Czujesz się nieszczęśliwa. Wmawiasz sobie, że nie jest tak źle. Boisz się, że jak odejdziesz, to możesz żałować.

Zaprzestań uporczywej reanimacji, ale też go nie dobijaj. Zacznij żyć swoim życiem, nie przejmować się związkiem. Ten związek umrze i uznacie wtedy oboje, że to nie ma sensu. Może jednak mąż się ocknie i zacznie o Ciebie dbać i związek się rozwinie.

Jeśli związek to więdnąca róża, to przestań ją podlewać, bo ona zgnije a nie rozkwitnie. Uschniętą różę łatwo wyrzucić.

Nie wszystkie żyją z tymi, których kochają. Szczęśliwe, które kochają tych, z którymi żyją. Niektóre kochają dwóch. Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie jest czasami kolorowe, ale w większości szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinniśmy odnajdować szczęście.

5

ewa.zborala napisał/a:

Witam,jestem 12 lat w zwiazku, nie jestesmy malzenstwem, mamy dwojke dzieci. on jako ojciec jest niezastapiony. jako partner  swietny, jesli ktos traktuje zwiazek jako zycie kolo siebie, nie ze soba...Nic fizycznego nie wydarzylo sie miedzy nami od ponad 2 lat... I tu nie chodzi o seks. Zero czegokolwiek. Pytalam go sto razy czy nie jestem juz dla niego atrakcyjna, ale on zawsze mowi ze sie czepiam i w kazdym zwiazku tak jest...

Nieprawda.
Jestem z mężem tez około 12 lat i nie ma dnia żebyśmy sie nie przytulili, nie powiedzieli sobie czegoś miłego, nie pragnęli siebie. Gdyby nie praca i długie godziny to bym go z łóżka nie wypuszczała.
Nie mogłabym być w związku gdzie latami nie ma żadnej fizycznej relacji miedzy partnerami. Rzuciłabym to w diabły.
Radzę terapie dla par i jeśli efekty byłyby mizerne to nie ma co tego ciągnąć. Zwłaszcza ze sama mówisz za nie umiesz i nie chcesz tak żyć...

6

dziekuje

Pamela37

7

ewa.zborala napisał/a:

jako partner  swietny, jesli ktos traktuje zwiazek jako zycie kolo siebie, nie ze soba...Nic fizycznego nie wydarzylo sie miedzy nami od ponad 2 lat.
(...)  Myslicie ze powinnam odejsc

Związek to nie życie obok siebie, a on już od dawna Twoim partnerem. Człowiek, który jest w szczęśliwym i dającym spełnienie związku, nie zadaje takich pytań, które Ty zadałaś.
Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji, ale: uciekaj, ratuj się dziewczyno, jeśli już dłużej nie chcesz tkwić w tym czymś.

Nie czyń samej siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz (Janis Joplin)

I niech sobie będą wszyscy mądrzy ze swoimi rozumami, a ja z moją miłością niech sobie będę głupi (Edward Stachura)

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Kiedy wiesz ze masz juz dosc...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018