Dlaczego jak ktoś biega to wszyscy się na tę osobę patrzą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego jak ktoś biega to wszyscy się na tę osobę patrzą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 19 ]

1

Temat: Dlaczego jak ktoś biega to wszyscy się na tę osobę patrzą?

Szczególnie to są faceci.

Krzywych spojrzeń mówiących "co ty robisz?" nie ma. Ale czy to takie nowe, niespotykane, że ktoś biega?

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Iceni (2017-04-05 11:08:06)

Odp: Dlaczego jak ktoś biega to wszyscy się na tę osobę patrzą?

Dlaczego gapisz się na wszystkie mijane osoby? Szczegolnie na facetow?

3

Gapią się ponieważ jesteś w ruchu a ruch przyciąga wzrok.

4

Może biegniesz tak:

http://cdn.lumobodytech.com/wp-content/uploads/phoebe.gif

?? tongue

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...
[gg: 4329923]

5

Pewnie ładna dziewczyna z Ciebie to się gapią smile

6

Cynica napisał/a:

nawet jak stoję na przejściu to się gapią, nawet zatrzymują auta żebym przeszła. Jak idę na busa to żaden nie chce się zatrzymać. A jak biegam to zawsze się ktoś zatrzyma...

7

Bo jak masz na sobie sportowe ciuchy, to widac, ze biegasz i ludzie z grzecznosci przepuszczaja Cie na pasach, bo nie chca Ci przeszkadzac w treningu.

8

Cynica napisał/a:

albo pipczą klaksonami co mnie wkurza

9

A nie masz większych problemów?

10

To fajnie przecież. Masz kompleksy jakieś chyba, skoro Ci to przeszkadza. Podobasz im się i tyle albo zazdroszczą kondycji. Tak czy inaczej... same pozytywy więc w czym tak naprawdę problem???

Jeśli się smucisz, to żyjesz przeszłością.
Jeśli się boisz, to żyjesz przyszłością.
Jeśli jesteś spokojny, żyjesz teraźniejszością. Lao Tzu

11 Ostatnio edytowany przez adiafora (2017-04-05 13:46:14)

ewa333 napisał/a:

albo pipczą klaksonami co mnie wkurza

A nie biegasz w takim stroju? wink

http://img.joemonster.org/mg/albums/new/120531/jogging_z_rana.jpg

12

Jak masz obcisły strój do biegania i ładne kształty to faceci się gapią smile

13

wilczysko72 napisał/a:

I dlatego kiedyś nakręcono Słoneczny Patrol... bo i strój się zgadza, kształty też... i dużo biegają big_smile to się człowiek paczał wink

Autorko jak tak bardzo ci to przeszkadza to jest jeszcze siłownia a tam zazwyczaj mają bieżnie, albo biegaj w pobliskim lasku jak sarenka gdzie ludzi ni ma tongue

Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos.
I'm an agent of chaos...

14 Ostatnio edytowany przez Leśny_owoc (2017-04-05 15:10:01)

tajemnicza75 napisał/a:

To fajnie przecież. Masz kompleksy jakieś chyba, skoro Ci to przeszkadza. Podobasz im się i tyle albo zazdroszczą kondycji. Tak czy inaczej... same pozytywy więc w czym tak naprawdę problem???

Osobiście sama nie mam kompleksów, a również strasznie mi to przeszkadza. To nieprzyjemne uczucie, szczególnie jak nie przepuszczą panią na pasach, a zatrzymują się dopiero gdy ja dobiegam. Wówczas grymasem pokazuję co o czymś takim sądzę - szybciej powinno się przepuszczać starszych, a nie młode dziewczyny uprawiające jogging (jeśli biegają to mają na to czas i nigdzie im się nie spieszy?). To przejaw braku kultury. Jednak każdy ma prawo do własnego zdania na ten temat.

Ewa333 problem rozwiązałam biegając w luźnych dresach w odosobnionych miejscach (powietrze czystsze wink). Trudno znaleźć tego typu dres przy obecnej modzie. Niestety ludzie to jednak ludzie i tego nie zmienisz.

15 Ostatnio edytowany przez gojka102 (2017-04-05 19:28:49)

A może mieszkasz na 120 osobowej wiosce z jedną ulicą? smile
Albo może biegasz po drodze krajowej lub autostradzie?
Ja nie mieszkam w bardzo dużym mieście ale co wieczór na spacerze z psem widzę kupę biegających ludzi-najczęściej ładnych i zgrabnych. i nikt się nich nie gapi,nikt nie trąbi na ulicy.Serio.
Nie masz wrażenia,że to Twoja wydumka?

Myślę,że gdyby naprawdę coś takiego,że ktoś od czasu do czasu na Ciebie spojrzy jak biegasz to byś przestała.

Przypomniało mi się jak przyjechała do mnie kuzynka,pod pięćdziesiątkę.Wybrałyśmy się na starówkę.I każdy się na nią gapił.Kobieta niewysoka,przysadzista i to bardzo, z biustem tak wielkim,że szyje na zamówienie biustonosze.
Włos blond,rozpuszczony.Dekold ogromny i białe legginsy.
A ona do mnie: czy u was w mieście nie ma ładnych dziewczyn,że się wszyscy tak na mnie gapią ??? smile

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

16

gojka102 napisał/a:

A ona do mnie: czy u was w mieście nie ma ładnych dziewczyn,że się wszyscy tak na mnie gapią ??? smile

A wiesz, że po przeczytaniu pierwszego posta miałam mniej więcej takie skojarzenia? big_smile

Ewa333, coś przyciąga ich wzrok - na przykład Twój sposób poruszania się albo ubiór, jeśli do tego jesteś w ruchu, to niewąpliwie bardziej zawracasz uwagę od przeciętnego pieszego.
Moja koleżanka, która od jakiegoś czasu biega po mieście, ma podobne spostrzeżenia, ale... po cichu myślę sobie, że prawdopodobnie nie jest bez 'winy', bo zwykle zachowuje się tak, żeby zwracać na siebie uwagę. Zawsze jednak można sobie tego oszczędzić i wybrać inne miejsce do biegania. Na przykład u nas osoby biegające na stadionie miejskim czy po okolicznych terenach rekreacyjnych na pewno nie wzbudzają jakiegoś niezdrowego zainteresowania.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

17

Harvey napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

I dlatego kiedyś nakręcono Słoneczny Patrol... bo i strój się zgadza, kształty też... i dużo biegają big_smile to się człowiek paczał wink

Autorko jak tak bardzo ci to przeszkadza to jest jeszcze siłownia a tam zazwyczaj mają bieżnie, albo biegaj w pobliskim lasku jak sarenka gdzie ludzi ni ma tongue

A Ty myślisz, że w siłowni to też nie można się pogapić big_smile ?

18

wilczysko72 napisał/a:
Harvey napisał/a:
wilczysko72 napisał/a:

A Ty myślisz, że w siłowni to też nie można się pogapić big_smile ?

Ja myślę, że dziewczyny tam specjalnie chodzą, by się na nie gapić wink

I'm an agent of chaos...

19 Ostatnio edytowany przez lilly25 (2017-04-08 16:10:58)

Bo ruchome obiekty zwracają większą uwagę; to naturalne. Gdy człowiek żył z polowania to co się ruszało nadawało się do spożytkowania dla własnych potrzeb, i tak zostało do dziś.

Posty [ 19 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » Dlaczego jak ktoś biega to wszyscy się na tę osobę patrzą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018