Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl

Witam,
Razem z sąsoadka mamy dzieci urodzone w 2012 roku, w pierwszym kwartale i ona mi mówi, że jej dziecko od września musi iść do zerówki.  Z tego co ja czytałam, to wiem, że obowiązkowo (najpóźniej) nasze dzieci powinny iść do zerówki 09.2017 a do I-ej klasy 09.2018. Czy dobrze myśle? Mówilam sąsiadce, że jesli jej dziecko pójdzie teraz do zerówki, to pójdzie o rok wcześniej. Czy mam racje, bo juz sama nie wiem. I drugie pytanie jesli córka ma iść do zerówki w 09.2017, to kiedy zaczynaja się zapisy, ile wczesniej i jak to wyglada??
Pozdrawiam!

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Cayenne81 (2017-04-05 14:26:14)

Odp: Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl

Rocznik 2012 obowiązkowo będzie szedł we wrześniu 2018 r do zerówki.
Mam syna z 2011 i od września zaczyna zerówkę obowiązkowo. Deklaracje składałam w marcu.
Jak wyglądają same zapisy? Pewnie w każdej placówce inaczej,więc lepiej tam się dowiedzieć gdzie dziecko będzie uczęszczać.

3

Odp: Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl

Dziekuje za odpowiedz. Wlasnie tak myslalam, jak Pani napisala.
Chcialabym jeszcze zapytac, czy orientujecie sie czy dzieci do zerowki juz cos potrafia np. czytaja juz same.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Dziecko urodzone w styczniu 2012 - kiedy do zerowki,a kiedy do I-ej kl

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018