Czego same sobie życzymy z okazji Dnia Kobiet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czego same sobie życzymy z okazji Dnia Kobiet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 24 ]

1

Temat: Czego same sobie życzymy z okazji Dnia Kobiet

Kobieta - brzmi dumnie, prawda? Mamy jednak własne troski, zmartwienia, słabości, mamy marzenia i plany. W tym miejscu możemy podzielić się tym, czego same sobie chciałybyśmy życzyć z okazji zbliżającego się kobiecego święta. Śmiało! smile

Ja życzyłabym sobie większej ilości spokoju i wolnego czasu, poczucia bezpieczeństwa w tym naszym dziwnie pokręconym i coraz mniej pewnym tego, co stanie się jutro, kraju, jak również, żeby w życiu osobistym przynajmniej nic się nie zmieniało wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)
Zobacz podobne tematy :
Odp: Czego same sobie życzymy z okazji Dnia Kobiet

Ja bym sobie życzyła, żeby cała moja przeprowadzka zakończyła się tak, jak powinna smile W sensie, że czekamy jeszcze na przeprowadzkę grubej kasy od mojego nabywcy do mojego sprzedawcy - a ja na razie siedzę w środku z niewyobrażalnym długiem, potwierdzonym aktem notarialnym, jak na bombie big_smile

Ale nie wiem, czy to życzenia akurat na Dzień Kobiet, bo mam nadzieję, że wtedy już będzie po wszystkim wink

A ogólnie:

Olinka napisał/a:

Ja życzyłabym sobie większej ilości spokoju i wolnego czasu, poczucia bezpieczeństwa w tym naszym dziwnie pokręconym i coraz mniej pewnym tego, co stanie się jutro, kraju, jak również, żeby w życiu osobistym przynajmniej nic się nie zmieniało wink.

Tak, w sumie tego samego. Ewentualnie w życiu osobistym mogłoby się coś zmienić wink

I żeby mój syn rozwijał się coraz lepiej, żebym nie musiała się martwić, czy sobie w życiu poradzi smile Bo córa jest 100% kobietą, ona sobie radę da big_smile

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

3

Kobieta brzmi dumnie? 

Chciałabym żyć w Polsce pozbawionej indoktrynacji; w Polsce, w której "inny" nie znaczy "gorszy", w której prawa człowieka są przestrzegane.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

4

Zdrowia i pieniędzy.
Kwiat też może być, ale w doniczce tongue

rossanka napisał/a:

Zdrowia i pieniędzy.

A może być sama doniczka? Bo młody mi właśnie ukatrupił kwiat po poprzednich właścicielach tongue

Pomijając właściwości zdrowotne pietruszki, można stwierdzić, że jest ona po prostu smaczna.

6

santapietruszka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Zdrowia i pieniędzy.

A może być sama doniczka? Bo młody mi właśnie ukatrupił kwiat po poprzednich właścicielach tongue

I co ja wsadze do tej doniczki? cebule? tongue

rossanka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Zdrowia i pieniędzy.

Czosnek tongue

8

rossanka napisał/a:

Czosnek tongue

To ja już wolę cytrynę.
Moja mama zawsze z pracy dostawała rajstopy, gozdziki i premię na dzień kobiet.
nawet nie wiem, czy w budżetówkach dostaje się dziś prezenty na 8marca.

rossanka napisał/a:

Nie wiem, jak jest w budżetówkach, ale w prywatnych firmach, dopóki pracowałam, zawsze coś na Dzień Kobiet było.
Np. wielkie zaskoczenie w firmie, gdzie nikt nie znosił właścicielki - a pracowało nas coś z 15 i 2 facetów - 8 marca rano na stole konferencyjnym dla każdej doniczka z narcyzami z osobistą dedykacją od szefowej... niby niewiele, bo ileż taki narcyzik wtedy kosztował, z 2 złote... ale jakoś zaczęłyśmy ją bardziej wtedy znosić smile

10

rossanka napisał/a:

Nie wiem, jak jest w budżetówkach, ale w prywatnych firmach, dopóki pracowałam, zawsze coś na Dzień Kobiet było.
Np. wielkie zaskoczenie w firmie, gdzie nikt nie znosił właścicielki - a pracowało nas coś z 15 i 2 facetów - 8 marca rano na stole konferencyjnym dla każdej doniczka z narcyzami z osobistą dedykacją od szefowej... niby niewiele, bo ileż taki narcyzik wtedy kosztował, z 2 złote... ale jakoś zaczęłyśmy ją bardziej wtedy znosić smile

Mogłaby zamiast dedykacji monety włożyć smile

11

rossanka napisał/a:
rossanka napisał/a:

Mogłaby zamiast dedykacji monety włożyć smile

Nie przesadzajmy, na zawał byśmy wtedy padły wszystkie... big_smile big_smile big_smile

12

Przypominam, że off top stanowi naruszenie Regulaminu Forum, dlatego na pogawędki zapraszam do którejś z kafejek - tam panują zdecydowanie luźniejsze zasady smile.
Z pozdrowieniami, Olinka

Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

13

No to życzę sobie być szczesliwą, zadowoloną z życia i spełnioną kobietą. Tańczyć w chmurach, śmiać się w glos, cieszyć drobiazgami... Krótko mówiąc mieć nieustający apetyt na życie i kochać je z namietnoscia.
smile

14

Świętego spokoju sobie życzę i aby moje życie w końcu szczęśliwie się ułożyło.
Chciałabym, aby moja córka była zdrowa i szczęśliwa. Z czasem chciałabym znaleźć kogoś, kto nas pokocha i obdarzy szacunkiem.

Z tego też miejsca każdej Netkobiecie życzę spełnienia tego, czego w tym dniu sobie życzą.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

15

Nataluszek napisał/a:

Z tego też miejsca każdej Netkobiecie życzę spełnienia tego, czego w tym dniu sobie życzą.

Wzajemnie, Nataluszku smile.

16

Kolejny rok zatoczył koło smile. Rok to niby tylko 365 dni, ale jakże wiele może się w tym czasie zmienić.
Czego tym razem, kochane Netkobietki, życzycie sobie z okazji naszego, kobiecego święta?

17

Na wstępie życzę wszystkiego naj naj naj najlepszego wszystkim kobietkom w tym naszym święcie. a co do moich życzeń to tylko bym chciała aby mój mężulek był częściej w domku gdyż pracuje jako zawodowy kierowca i aby moje dzieciaczki były zdrowe i szczęśliwe. no i oczywiście więcej cierpliwości dla mnie dla moich małych 5 rozrabiaków bo czasem mają genialne pomysły jak to dzieciaczki;))

18

Ja życzę sobie samych dobrych i życzliwych ludzi dookoła. I może kiedyś spełnię jedno z marzeń o dalekich podróżach?;)

19

Ja życzę sobie przede wszystkim zdrowia,resztę sie jakoś poukłada. I tego żeby otaczali mnie życzliwi,dobrzy ludzie,żeby wokół było mniej zawiści i nienawiści do inności. I wiosny sobie życzę,słońca i ciepla big_smile

" Lepiej być szczęśliwym głupcem,niż nieszczęśliwym mędrcem" H.W. Geissler

20 Ostatnio edytowany przez Averyl (2018-03-09 13:16:45)

Dzisiaj przeczytałam:
PANI MILENA NA CO DZIEŃ KIERUJE MIEJSKIM AUTOBUSEM. I JEST ŚWIETNA W TYM, CO ROBI! „TEGO SOBIE ŻYCZĘ I TEGO ŻYCZĘ INNYM DZIEWCZYNOM ZA KIEROWNICĄ”
i przyznam się, że tekst mnie trochę rozśmieszył.
Oczywiście baba za kierownicą to katastrofa wink, ale pani Milena - jest w tym świetna i życzy sobie, by dalej być taką świetną w tym co robi.
Ciekawa jestem czy jutro pochwały będą zbierać kierowcy-faceci, za to że zabierają ludzi z przystanków, nie rozjeżdżają ich na przejściach, nie zderzają się z samochodami, latarniami i innymi przeszkodami...

Netbabeczki - trochę spóźnione, ale szczere smile życzę wam, abyście nie były dziwolągami w swoich zawodach, przy realizacji swoich pasji, aby nikt was nie traktował jako jakiś wybryk natury=kobieta tongue.

sobie też tego życzę smile

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

21 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2018-03-09 15:48:49)

Averyl napisał/a:

Dzisiaj przeczytałam:
PANI MILENA NA CO DZIEŃ KIERUJE MIEJSKIM AUTOBUSEM. I JEST ŚWIETNA W TYM, CO ROBI! „TEGO SOBIE ŻYCZĘ I TEGO ŻYCZĘ INNYM DZIEWCZYNOM ZA KIEROWNICĄ”
Oczywiście baba za kierownicą to katastrofa wink, ale pani Milena - jest w tym świetna i życzy sobie, by dalej być taką świetną w tym co robi.
Ciekawa jestem czy jutro pochwały będą zbierać kierowcy-faceci, za to że zabierają ludzi z przystanków, nie rozjeżdżają ich na przejściach, nie zderzają się z samochodami, latarniami i innymi przeszkodami...

Netbabeczki - trochę spóźnione, ale szczere smile życzę wam, abyście nie były dziwolągami w swoich zawodach, przy realizacji swoich pasji, aby nikt was nie traktował jako jakiś wybryk natury=kobieta tongue.

Averyl, byłam kiedyś na warsztatach, gdzie „sprzedawano” nam przy innej okazji patent, w jaki sposób czynić swoje życie szczęśliwym. Polegało to na pomyśleniu sobie przed snem o 3 dobrych rzeczach, które nam się przydarzyły danego dnia oraz uzasadnieniu ich własną sprawczościa. Jako przykład podano, że dobrą rzeczą było to, że nie miałam wypadku, stłuczki, kolizji drogowej a wytłumaczeniem, że takim jestem dobrym kierowcą big_smile

22 Ostatnio edytowany przez summerka88 (2018-03-09 15:48:00)

...

23

summerka88 napisał/a:
Averyl napisał/a:

Dzisiaj przeczytałam:

Averyl, byłam kiedyś na warsztatach, gdzie „sprzedawano” nam przy innej okazji patent, w jaki sposób czynić swoje życie szczęśliwym. Polegało to na pomyśleniu sobie przed snem o 3 dobrych rzeczach, które nam się przydarzyły danego dnia oraz uzasadnieniu ich własną sprawczościa. Jako przykład podano, że dobrą rzeczą było to, że nie miałam wypadku, stłuczki, kolizji drogowej a wytłumaczeniem, że takim jestem dobrym kierowcą big_smile

to jest dobra metoda, optymistyczna, ale nie można przesadzić - znam osoby, które mają ~20 lat prawo jazdy, ale po kursie, nigdy nie jeździły... no więc 20 lat bez kolizji - doskonały kierowca big_smile

Napisałam o tej kobiecie (oczywiście można długo i namiętnie dyskutować czy płeć ma wpływ na jazdę) bo kobiety za kółkiem autobusów widuje od wielu lat (W W-wie wiele kobiet wykonuje taką pracę), a mimo to dalej jest to dziwne - kobieta za kierownicą autobusu! (przecież ona musiała zdać dokładanie taki sam egzamin jak faceci, czym się różni siedzenie 8h za biurkiem nad trudnymi projektami, a 8h za kierownicą na stołecznych ulicach?).

Jeśli ktoś patrzy się na kobietę w "męskim" zawodzie jako ciekawostkę przyrodniczą, to mniej uwagi poświęci na jej kompetencję.

"Kobiety, nie jesteście centrum rehabilitacyjnym dla źle wychowanych mężczyzn. To nie wasze zadanie zmieniać ich, wychowywać czy im matkować. Potrzebujecie partnera, a nie projektu." J. Roberts

24

Averyl napisał/a:
summerka88 napisał/a:
Averyl napisał/a:

Dzisiaj przeczytałam:

to jest dobra metoda, optymistyczna, ale nie można przesadzić - znam osoby, które mają ~20 lat prawo jazdy, ale po kursie, nigdy nie jeździły... no więc 20 lat bez kolizji - doskonały kierowca big_smile

Napisałam o tej kobiecie (oczywiście można długo i namiętnie dyskutować czy płeć ma wpływ na jazdę) bo kobiety za kółkiem autobusów widuje od wielu lat (W W-wie wiele kobiet wykonuje taką pracę), a mimo to dalej jest to dziwne - kobieta za kierownicą autobusu! (przecież ona musiała zdać dokładanie taki sam egzamin jak faceci, czym się różni siedzenie 8h za biurkiem nad trudnymi projektami, a 8h za kierownicą na stołecznych ulicach?).

Jeśli ktoś patrzy się na kobietę w "męskim" zawodzie jako ciekawostkę przyrodniczą, to mniej uwagi poświęci na jej kompetencję.

Akurat pracuję w „męskim” zawodzie, gdzie mało jest kobiet, więc doskonale wiem o czym mówisz smile. Nie raz się spotykałam ze zdziwionym minami, że daje radę ogarnąć TAKĄ abstrakcję. Tak że prawdziwy dziwoląg ze mnie big_smile

Posty [ 24 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Czego same sobie życzymy z okazji Dnia Kobiet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021