Jego Byla - analiza potrzebna, "terapia" albo kop - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jego Byla - analiza potrzebna, "terapia" albo kop

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Jego Byla - analiza potrzebna, "terapia" albo kop

Jestesmy ze soba 2 lata z przerwa kilkumiesieczna. Niedawno wrocilismy do siebie, w sumie to on zadzwonil (ja jestem zbyt dumna). Nasze uczucia jednak nie minely i trudno bylo nam obojgu o sobie zapomniec i zaczac nowe zycie.
Tak czy inaczej sielanka trwala krotko bo pojawila sie jego ex. I teraz nie wiem czy pojawila sie tylko dla mnie czy cos bylo na rzeczy.

Krotko o nich: rozstali sie krotko przed tym jak poznal mnie (jakies 4 miesiace byl sam) i wiem ze byla bardzo wazna dla niego. Rozstali sie bo ona miala kogos innego i wybrala tamtego. Na poczatku mi o niej opowiadal, zawsze z jakas taka czuloscia… Pamietam ze kiedys zostawil otwarty FB i wiadomosc do niej “psst, Aneczko… xxxxx”, nie czytalam ich korespondencji, tylko to widzialam. Nie wnikalam nigdy, ale nie czulam sie z tym dobrze to bylo jakby ona wciaz byla obecna?  Po czasie wspominki byly rzadsze, choc wiedzialam ze maja kontakt.
Niedlugo po naszym powrocie do siebie dowiedzialam sie ze mieli regularny kontakt w czasie naszej przerwy. Opowiedzial mi tez, ze podczas pierwszego roku naszego bycia razem mial z nia “klotnie”, zerwal kontakt, po czym po kilku miesiacach znow kontakt nawiazali i dopiero wtedy zaczeli normalnie rozmawiac (podobno wyjasnili sobie zalegle sprawy).

No i mnie dopadlo teraz i przesladuje, co bylo, o czym, dlaczego. Wraca natretnie wspomnienie tej wiadomosci z FB. Czy ona byla wtedy pomiedzy nami? Bije sie z myslami, czuje sie w jakis sposob zdradzona? Oczywiscie on twierdzi ze od poczatku wybral mnie, ze nie bylo nikogo innego w jego sercu - ani wtedy ani teraz. Ale wiedziac teraz o tych turbulencjach pomiedzy nimi, czuje jakbym byla wciagnieta w emocjonalny trojkat wtedy. Ten czuly sposob mowienia o niej, do niej - jak jest teraz? Moj partner jest bardzo czulym, romantycznym facetem i to tez mnie dobija jak mysle/dopowiadam sobie co ewentualnie pisal/mowil. 

Kurcze jak to przepracowac? Spalam sie myslac o tym, nie umiem przeskoczyc na to co jest teraz.

Mam nadzieje ze wyraznie oddalam "nastroj" sytuacji - dopadly mnie duchy przeszlosci.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jego Byla - analiza potrzebna, "terapia" albo kop

Jak widać - lubi wracać do byłych.

3

Wygląda na to, że nie zakończył jeszcze tamtego związku. W końcu to nie on chciał odejść, tylko ona go rzuciła dla innego.
Taki emocjonalny trójkąt raczej nie sprzyja budowaniu dobrej relacji.
A jaka jest sytuacja ex i jej nowego faceta? Czy to nie tak, ze twój chłopak czeka na to, że może im się nie udać i będą mogli wrócić do siebie?
Takie wiadomości na FB do ex, gdy się jest z inna w związku dla mnie to rodzaj kłamstwa.

4

Nie umiem cie pocieszyc. Wyglada to nieciekawie..

5

Ee tam, okazjonalne bzykanko z ex to zawsze fajna sprawa , poza tym to taki trochę wehikuł czasu w którym można sobie przypomnieć jak to było kiedyś.

6

Mówiąc w skrócie:

Z chłopakiem zerwała dziewczyna. Pewnie był tym zalamany, nie mógł się z tym pogodzić, ale z upływem czasu zaczął radzić sobie z emocjami. Już nie było tak, że nie widzi poza nią świata. Otworzył się po części na inne dziewczyny i tutaj padło na Ciebie. Myśłał, że dzięki Tobie myśli o byłej nie będą aż tak uciążliwe. Możliwe, że myślał, że coś w nim pęknie i dzięki Tobie uda się mu o niej zapomnieć.
Współczuję mu, bo sam próbowałem szukać pocieszenia w innych po moich pierwszym związku. Niestety, to nie działa. Myślę, że Twój chłopak już wie, że znalazł się w błędnym kole i nie do końca zna wyjście.

Załóżmy, że rozwinął kontakt z byłą do takiego poziomu, że myślą o powrocie. Ty wtedy idziesz w odstawkę- nie dlatego, że chłopak to kupa drania, tylko dlatego, że jego uczucia do byłej są bardzo silne. Możecie na ten temat porozmawiać, tak będzie najlepiej.

Sama musisz zdecydować czy chcesz się w to pakować czy nie. Chyba nikt z nas nie chce być piątym kołem u wozu, czy jak kto woli, zapchajdziurą smile

The brain controls every muscle in the body, except for the heart. That, my love, has a mind of its own.

7

Wiec to bylo tak:
On byl tym "trzecim" - ona byla w dlugoletnim zwiazku, wiec zdradzala swego partnera.
Kiedy ich relacje sluzbowe sie rozluznily (jej i mojego partnera) nie bylo tez praktycznych podstaw do kontunuowania zwiazku i ona go zakonczyla. To bylo 3 lata temu.

Po kilku miesiacach, wtedy, poznal mnie. Zakochalismy sie, nie czulam zeby udawal (?), nasze dzieci sie poznaly i polubily, poznalam jego rodzine itp, itd. 

A ona planuje slub (jest zareczona) i dziecko - jest wciaz z tym samym partnerem, juz 10 lat.

8 Ostatnio edytowany przez Niewierny (2017-02-13 20:45:11)

Ty, ale co to są  te "praktyczne podstawy do kontynowania związku"?

Swoją drogą, jeśli gość trwał trzy lata jako trzeci, to albo musiało mu na niej strasznie zależeć, albo to była relacja czysto rozrywkowa. Przynajmniej nie wyobrażam sobie inaczej, więc skoro o niej wciąż myśli...

9

Niewierny napisał/a:

Ty, ale co to są  te "praktyczne podstawy do kontynowania związku"?

Swoją drogą, jeśli gość trwał trzy lata jako trzeci, to albo musiało mu na niej strasznie zależeć, albo to była relacja czysto rozrywkowa. Przynajmniej nie wyobrażam sobie inaczej, więc skoro o niej wciąż myśli...

praktyczne podstawy...... spotykali sie w pracy albo tuz po pracy, ona miala zawsze usprawiedliwienie dla swojego faceta ze musiala "dluzej pracowac"
jak ja zwolnili nie bylo juz tak latwo o spotkania, byla zmeczona klamaniem itd, zreszta on mowil ze ostatni rok to bylo raczej dogorywanie relacji

a on to taki typ ze jak sie zakocha to na calego, wiec walczyl do konca dopoki nie bylo jasne ze nic z tego
i taki typ ze ze wszystkimi bylymi ma kontakt, nie ma charakteru zeby chowac uraze

ja nie mam zalu ze o niej mysli, wszyscy mamy gdzies tam eksow w zanadrzu tylko... w JAKI sposob o niej mysli?

10

No wiesz, ja raz odszedłem, a raz byłem"odesznięty". I w pierwszym przypadku by mnie koniami do powrotu nie zaciągnęli, to w drugim byłbym, gdyby się taka możliwość pojawiła, w kropce. Choc, dzisiaj sądząc, i te drugą bym pogonił.

11

Niewierny napisał/a:

No wiesz, ja raz odszedłem, a raz byłem"odesznięty". I w pierwszym przypadku by mnie koniami do powrotu nie zaciągnęli, to w drugim byłbym, gdyby się taka możliwość pojawiła, w kropce. Choc, dzisiaj sądząc, i te drugą bym pogonił.

nie wiem jak zinterpretowac Twoja wypowiedz ale usmiechnales mnie lekko, tak na marginesie i poza tematem "odeszniety" :-)

"problem" calej sytuacji jest w tym ze oprocz bylej nie moge nic zarzucic naszej relacji
jest zaangazowany, planuje wspolna przyszlosc, dzieciaki sie lubia, dostaje uwage, uczucie i adoracje..... w innym  wypadku juz bym to zakonczyla
pogubilam sie po prostu

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Jego Byla - analiza potrzebna, "terapia" albo kop

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021