Przyjemna wymiana maili ;) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjemna wymiana maili ;)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1 Ostatnio edytowany przez daishinys (2017-01-28 21:50:41)

Temat: Przyjemna wymiana maili ;)

Witam serdecznie!

Trochę oszukuję, z racji że płeć się nie zgadza. Jestem dwudziestojednoletnim studentem, który lubi pisać, opowiadać, dyskutować wieczorami i przede wszystkim poznawać. Zimowe wieczory akurat są dość zimne i wolę robić to przy herbacie, więc jeżeli komukolwiek tutaj nie przeszkadza wymianę e-wiadomości to zapraszam do wymiany maili. Bez żadnych zobowiązań, ot tak aby móc do kogoś się odezwać, napisać do nieznajomej dobrej duszy co leży na sercu, podyskutować na jakiś temat, wymienić poglądy, czy się poradzić. Żadnych portali społecznościowych, spokojne dłuższe wiadomości pocztą elektroniczną.

Jeżeli ktoś preferuję taką wymianę, szuka oparcia, albo przynajmniej towarzystwa w leniwe dni to zapraszam. Robię to eksperymentalnie, ale mam nadzieję, że chociaż jedna taka osoba się znajdzie. Byłoby mi niezmiernie miło wink

Pozdrawiam

mail: daishinys, z poczty gmail o końcówce com wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Przyjemna wymiana maili ;)

No to proponuje zajrzec na jakis portal randkowy. bordello.pl czy cos w tym guscie.

3

Odp: Przyjemna wymiana maili ;)

Z tego co zrozumiałam, on chce poznawać ludzi i dyskutować z nimi. A portal randkowy to chyba nie najlepsze miejsce by sie zaprzyjaźniać smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Przyjemna wymiana maili ;)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024